Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » W moim małym ogródeczku - Dorota

Pokaż wątki Pokaż posty

W moim małym ogródeczku - Dorota

ElzbietaFranka 21:34, 23 lut 2020


Dołączył: 14 kwi 2016
Posty: 13859
Witam Dorotka

Przejrzałam trochę twoich wspomnień z innych ogrodów które odwiedzilas. Mała Mi, Bogdzia, Sylwii i ten różany (nie napisałaś czyj) to perły ogrodowe.
Każdy inny i spory duże areały gdzie można się wyżyć rabatowo.
Zresztą jest wiele ogrodów na forum które warto zobaczyć w realu.

Ja oglądając ogrody na forum co chwilę mi świta w glowie, aby na drugiej części jeszcze specjalnie nie zagospodarowanej wkroczyć z jakimiś rabatami.
Jednak coś mnie powstrzymuje, lato teraz bardzo gorące szkoda roślin i mojej roboty. Chyba pójdę w stronę traw i krzaków.

Widzę Dorotka, że ptactwo już wypuscilas. Kwitnie też u ciebie sporo wiosennych.
U mnie tylko tulipany wychodzą i krokusy.
Cięcia mam duzo i pryskania Promanalem
Pogoda nie do robot, wieje i deszcz pada.

Pozdrawiam
____________________
Ela-Wawa Ela-ptasi-gaj
basia3012 21:55, 23 lut 2020


Dołączył: 25 gru 2017
Posty: 9454
Elu, Dorotko a na co jest to pryskanie Promanalem?
Faktycznie, u Ciebie ptactwa mnóstwo. I jaki piękny stroik w domu.
Faworki też apetycznie wyglądają.

A dzisiaj były pierwsze urodzinki mojej jedynej wnusi (bo mam też 2 wnuków). Oprócz zamówionego tortu urodzinowego były pączki ode mnie. Ale te kupowane są jakieś miększe, lużniejsze a te mojej roboty jakieś ściślejsze.

Może masz jakiś wypróbowany sposób na pączki Dorotko?
____________________
BasiaOgród Basi Warmia
BASIA8 22:52, 23 lut 2020


Dołączył: 21 sty 2013
Posty: 4630
Dorotko piękny wschód słońca wiosna też piękna ogrzanie zimnych widoków słodkie - mniam mniam
____________________
Basia- W Dolinie Muminków ***
anabuko1 09:58, 24 lut 2020


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23514
Dorota123 napisał(a)
Rzadko jest taki piękny wschód słońca w zimie. Ja mogę sobie pozwolić na delektowanie się takimi chwilami.
Troszkę domowej wiosny.




Bardzo ładna domowa wiosna
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Ewa777 18:44, 24 lut 2020


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Wiosenne zrobiło się u Ciebie w domu
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
zawitka 07:57, 25 lut 2020


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14049
Już u Ciebie wiosennie .Pomału trzeba myśleć o tej wiosnie.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Dorota123 20:30, 26 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Magleska napisał(a)
Dorotko
przepiękny ten wschód słońca wiosna w domu też …..i narobiłaś mi smaka na faworki
Dziękuję Bardzo dziwną mamy zimę w tym roku, skoro kwiatki już w lutym kwitną w ogródku. Wschody słońca wyglądają jak letnie zachody słońca. W styczniu widziałam tęczę na niebie.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:36, 26 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
Wspomnienia cudne
Dekoracje wspaniałe dziś pogoda do bani, ale u Ciebie wiosennie się zrobiło
Uwielbiam wspomnienia z miejsc w których byłam, często przeglądam zdjęcia zimową porą i uśmiecham się do oglądanych widoków. U nas też pogoda była kiepska, ale dziś robiłam porządki pod świerkami, jeszcze trochę mi zejdzie. Najważniejsze, że zaczęte. Wiosna szybko w tym roku startuje, jeszcze niektóre rośliny nie zaschły, a już się budzą do życia.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 20:39, 26 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
anpi napisał(a)
Zdjęcie z faworkami profesjonalne! I bardzo realistyczne,aż się chce sięgnąć po choć jednego
Przepiękne klimaty wiosenne stworzyłaś Dorotko.Zjawiska pogodowe nas ciągle zaskakują w tym roku. Ciekawe co nas czeka wiosną?
Dziękuję za pochwałę wiosny i zdjęcia z faworkami, jestem osobą która szybko się uczy jak mnie coś interesuje. Podglądam, analizuję i sprawdzam co wyjdzie.
Oby wiosna nie namieszała w przyrodzie i w naszych roślinach.


____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Dorota123 21:03, 26 lut 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
ElzbietaFranka napisał(a)
Witam Dorotka

Przejrzałam trochę twoich wspomnień z innych ogrodów które odwiedzilas. Mała Mi, Bogdzia, Sylwii i ten różany (nie napisałaś czyj) to perły ogrodowe.
Każdy inny i spory duże areały gdzie można się wyżyć rabatowo.
Zresztą jest wiele ogrodów na forum które warto zobaczyć w realu.

Ja oglądając ogrody na forum co chwilę mi świta w glowie, aby na drugiej części jeszcze specjalnie nie zagospodarowanej wkroczyć z jakimiś rabatami.
Jednak coś mnie powstrzymuje, lato teraz bardzo gorące szkoda roślin i mojej roboty. Chyba pójdę w stronę traw i krzaków.

Widzę Dorotka, że ptactwo już wypuscilas. Kwitnie też u ciebie sporo wiosennych.
U mnie tylko tulipany wychodzą i krokusy.
Cięcia mam duzo i pryskania Promanalem
Pogoda nie do robot, wieje i deszcz pada.

Pozdrawiam
Ten różany ogród jest tu. https://www.ogrodowisko.pl/watek/1525-kolorowy-ogrod-na-piasku?page=475
Dzięki Ogrodowisku poznałam kilka ogrodów w realu i całe mnóstwo ogrodów poznaję wirtualnie. Za każdym razem poszerza się swoją ogrodniczą wiedzę i zyskuje nowe doświadczenia i znajomości.
Też mnie martwią bardzo suche lata, ale staram się żeby moje roślinki przetrwały. Ja mam zagospodarowaną całą działkę i nie mam już miejsca na nowe rabaty. Może i dobrze, bo ani zdrowia, ani sił do roboty nie mam, ale zapał mam ogromny i marzenia też.
Każda wcześnie kwitnąca roślinka bardzo cieszy.
Ja wiosną nie pryskam niczym, cięcie już zaczęłam. Poszły pod możyce, tuje i bukszpany. Pod świerkami pościnałam liście bluszczom i barwinkom. Czekam na nowe. Dziś dało się trochę podziałać w ogródku.
Gdzieś czytałam, że wybierasz się w lipcu na spotkanie do szefowej, jak będę miała jak dojechać to może się spotkamy w realu.

____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies