Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Kondzio 21:51, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Nie polecam sadzić drzew na trawniku złe sie kosi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 21:52, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Sory ze tak zucam ale oglądam i tak pisze co zauważam
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 21:54, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
mijamy rabatkę i chodźmy dalej

mijamy orzech, który jest mniej więcej na wysokości środka rabatki z marcinków

chciałabym, żeby część ozdobna i "rekreacyjna" ogrodu kończyła się przy brzozach. Może tam będzie miejsce na altankę z grillem? troszkę osłoniętą, ale żeby był widok na cudowny (w przyszłości) ogród.
Zapraszam do młodziutkiego sadu

po prawej kompostownik a po lewej moja pierwsza samodzielnie przystrzyżona kula, mama prawie zawału dostała ale jak na pierwszy raz uważam, że wyszło nieźle
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 21:57, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
obróćmy się za siebie

i jeszcze trochę

teraz już rzut oka na ogródek, a z bliska pąki na zadołowanych tymczasowo lilakach. Może z nich zrobić symboliczne ogrodzenie dla części ogrodu? Czekam na sugestie
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 21:58, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Super ze masz kompost ale chyba bedzie lepiej jak zrobisz drugi łatwiej sie pszezuca hi hi hi a po drugie przy tak dużym ogrodzie musisz mieć dużo dobra
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 21:59, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
i już za białym domkiem


i to już koniec działeczki. Teraz trzeba jeszcze wrócić

____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 22:01, 08 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)
obróćmy się za siebie

i jeszcze trochę

teraz już rzut oka na ogródek, a z bliska pąki na zadołowanych tymczasowo lilakach. Może z nich zrobić symboliczne ogrodzenie dla części ogrodu? Czekam na sugestie
tu gdzie masz przekopany ogrod zrób warzywniak powycinaj te krzaki i małe drzewka po środku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 22:04, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
i przy marcinkach. Może nie wyglądają super, ale na mojej działeczce jest parę takich roślin, które "muszę" trzymać ze względów sentymentalnych - jak mama coś sadziła i ma mi marudzić i narzekać, że ona się tak męczyła, żeby coś urosło a ja wyrzucam... więc wolę to wykorzystać

a tu jeszcze stożki bukszpanowe, rosły sobie spokojnie, aż je zauważyłam, kiedy zmienialiśmy płot (aż wstyd się przyznać), a duży z ogrodu babci - rósł sobie taki gigant, aż się do niego dorwałam i powstał stożek na razie jeszcze łysawy, ale widzę, że rośnie

____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 22:06, 08 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
Kondzio napisał(a)
Te koski betonowe mozna wykorzystać do ścieżki co druga no masz co robić i najlepiej jak będziesz przekopywac rabaty a nie będziesz miała roślin daj na nie karton i polej woda aż zmoknie nie będziesz mieć problemu z wzrastającymi chwastami

te kostki będziemy musieli wykorzystać na wjazd, bo jak jest taka pogoda jak np. dziś, to zaraz się robią straszne koleiny
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
malgorzata_s... 22:08, 08 sty 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Ale fajny spacer po ogrodzie nam zrobiłaś Pozdrawiam.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies