Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Pokaż wątki Pokaż posty

Marzenie o ogrodowym zaciszu...

Kondzio 22:11, 06 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Wejdź sobie na ten wątek może ci pomoże http://www.ogrodowisko.pl/watek/906-wichrowe-wzgorze
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 23:00, 06 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dzięki, jutro przejrzę dokładniej
Pozdrawiam
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 23:10, 07 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Ja tez mam działkę długa mam podzielona na części jest przed ogródek dom potem jest cześć z pergola pózniej sad za sadem cześć angielko wiejska a na końcu warzywniak a Monika ma talia cześć z przodu jak ty czyli koło pośrodku ona zrobiła na nie różanke i czymś sie kolorów hi hi hi jest bardzo konsekwetna i za to kocham jej ogrod powiem ci ze na ogrodowisku jest sporo takich rodzynków i mozna jej jeść garściami ale o tym sie dowiesz sama przeglądając wątki hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 23:13, 07 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dzięki Kondziu, właśnie zwiedzam jej ogród muszę iść spać, bo jutro wcześnie do pracy, ale z każdą kolejną stroną obiecuję sobie, że jeszcze tylko ostatnia masz rację, szczególnie interesuje mnie na początek ta rabata w kształcie koła, ale akurat nie widziałam żadnych jej zdjęć - nie pokazuje mi wszystkich
Twój ogród będzie następny w kolejce do głębszego przyjrzenia
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
aniaib 23:14, 07 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dziś nie zdążyłam zrobić zdjęć reszty, jak wróciłam do domu było już ciemno A jutro mamy kolędę, ale jak zdążę, to postaram się pstryknąć resztę.. Troszkę się ociągam, bo nie mam nic ciekawego do pokazania za domem.
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 23:16, 07 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)
dzięki Kondziu, właśnie zwiedzam jej ogród muszę iść spać, bo jutro wcześnie do pracy, ale z każdą kolejną stroną obiecuję sobie, że jeszcze tylko ostatnia masz rację, szczególnie interesuje mnie na początek ta rabata w kształcie koła, ale akurat nie widziałam żadnych jej zdjęć - nie pokazuje mi wszystkich
Twój ogród będzie następny w kolejce do głębszego przyjrzenia
mi nie stety tez nie pokazuje ale widziałem chyba kilka dwa zdjęcia z tego koła spróbuje ej znaleść i spróbuje je ci dać na wątek Monika sie nie obrazi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 23:18, 07 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
dzięki wielkie
Jutro mam nadzieję, że dokończę oglądanie ogrodu Moniki, ale i tak bardzo Ci dziękuję za gotowca)
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 23:18, 07 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)
dziś nie zdążyłam zrobić zdjęć reszty, jak wróciłam do domu było już ciemno A jutro mamy kolędę, ale jak zdążę, to postaram się pstryknąć resztę.. Troszkę się ociągam, bo nie mam nic ciekawego do pokazania za domem.
nie przejmuj sie każdy tak miał ale po to tu jesteśmy żebyśmy zmieniali nasze ogrody sama zobaczysz jak twój ogrod sie zmieni juz po pierwszy. Roku hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
aniaib 23:20, 07 sty 2014


Dołączył: 29 lis 2013
Posty: 232
och, dobrze, że rozumiesz głowa aż pęka od tego, co mi się w Waszych ogrodach podoba, ale brak doświadczenia,żeby to wszystko uporządkować i "wkleić" do własnego ogrodu
____________________
Marzenie o ogrodowym zaciszu
Kondzio 23:20, 07 sty 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aniaib napisał(a)
dzięki wielkie
Jutro mam nadzieję, że dokończę oglądanie ogrodu Moniki, ale i tak bardzo Ci dziękuję za gotowca)
ie ma zaco po to tu jesteśmy zeby pomagać sobie ale zawsze jak planujesz bylinowe róże zaplanuj tez zimozielone zeby wlasnie w takie zimy jak ta miałaś tez rośliny
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies