Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 22:27, 20 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
asica napisał(a)
Jeśli jesteś zdecydowana na proste linie to zajrzyj do ogrodu Tosi http://www.ogrodowisko.pl/watek/3171-ogrod-tosi w/g projektu Danusi, jest też w liniach prostych przedogródek margi http://www.ogrodowisko.pl/watek/2593-same-watpliwosci?page=25 i marzenki marzenie o ogrodzie; innych na razie nie pamiętam; może tam coś podejrzysz


Ogród Tosi i Marzeny znam, a Gosi nie, dzięki za podpowiedź, mam nową lekturę
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Lukas 22:35, 20 sty 2014


Dołączył: 28 gru 2012
Posty: 902
Ale ładnie się zapowiada, czekam na więcej fotek
Pozdrawiam
____________________
Atelier ogrodowe... Pozdrawiam Łukasz
Jagodaa 23:37, 20 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Łukasz Dzięki za odwiedziny. Fotek mam deficyt, bo i deficyt rabat u mnie Mam nadzieję do wiosny zaplanować dalsze prace, więc kolejne zdjęcia będą raczej nieciekawe, pobojowisko pokoparkowe
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 23:50, 20 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mam jeszcze inne ujęcie części z serbami. Część rabaty przed plotkiem wydaje mi się jakaś taka salonowa, a za płotkiem leśna. Coś mi to chyba nie wyszło. No chyba, że jak rośliny podrosną, to efekt będzie inny.





Jodła koreańska widoczna pomiędzy wiśniami została już podarowana w dobre ręce. Krzywej wiśni zrobiłam odciąg.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Borbetka 08:09, 21 sty 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
Nie mogę Twojego poprzedniego wątku sobie przypomnieć i znaleźć też nie mogę, ale kojarzę Twoją twarz . Męczy mnie to, jak nie mogę sobie przypomnieć.
Zapowiada się na ogród z głową. Bardzo ładne rabaty i fotografie też. Zastanawiam się tylko, czy tak wolno temu sąsiadowi było wybudować dom w samej granicy? Przecież to nie jest zgodne z prawem budowlanym prawda?
____________________
borówcowy wizytowka
Jagodaa 10:05, 21 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Moniko mój poprzedni ogród raczej nie zapadał w pamięć, bo był to zwykły zlepek roślin, które w danym momencie mi się spodobały. Próbowałam to później ratować, ale szło wolno, bo niektórych decyzji już nie dało się odwrócić. Właściwie jedyne czego mi żal, to pięknego otoczenia, stare, ogromne dęby, piękne łąki, rzeka i jezioro, przestrzeń, pewnie dlatego teraz ze zdwojoną siłą niecierpię sąsiedzkich murów.
Tytuł wątku też był niefortunny, bo zbliżony do jednego z programów Daniusi... wtedy nie byłam tego świadoma i gdy się zorientowałam, było mi głupio, bo moje cztery pory roku były żałosne

Teraz chciałabym naprawić błędy i stworzyć coś przemyślanego. Dzięki za miłe słowa, bardzo chciałabym, żeby mój ogród faktycznie miał głowę. Dlatego założyłam wątek - żeby mnie fantazja zbyt nie poniosła

Co do budowy domu sąsiada w granicy... powiem tylko - miał dużą siłę przebicia, a ja wykorzystałam właściwie całą drogę odwoławczą. Do tej pory nie mogę pogodzić się z tym molochem. Cień zimą sięga do przeciwległej granicy, dom ma trzy kondygnacje, krzykliwy kolor, tynk jest już zapleśniały od mojej strony, i najgorsze, że zabiera mi mnóstwo południowego słońca. Nawet zdjęć tego miejsca nie mam sumienia na razie pokazywać. A najlepsze, że w kilka lat po wprowadzeniu facetowi zabrakło kasy i dom sprzedał. Pamiątka niestety po nim została.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Gabrysia_ 11:30, 21 sty 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Jagoda...bardzo mi sie podoba co do tej pory stworzyłaś
Zaznaczam wątek
Buziaki
____________________
lenka 11:44, 21 sty 2014


Dołączył: 05 wrz 2011
Posty: 459
Witaj Jagodo
Ciekawa jestem Twoich dalszych poczynań
Pozdrawiam
____________________
, Ogrodowiskowe inspiracje
Jagodaa 12:49, 21 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Lenka, ja Twoich też jestem ciekawa Naskrobałam Ci coś u Ciebie.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Welka 17:15, 21 sty 2014


Dołączył: 25 maj 2012
Posty: 3771
Cieszę się, że wróciłaś i juz zapowiada się pięknie
Pozdrawiam
____________________
Ewelina Moje zmagania ogrodowe
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies