Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

dominika_rew 14:44, 23 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Jagodo, ja bym z chęcią zobaczyła właśnie plan całości działki aż chciałam Cię spytać czy takowy masz, bo nie za bardzo mogę umiejscowić co gdzie u Ciebie jest.. tak wiesz, chociaż mniej więcej, żeby wiedzieć co doradzać w razie czego, bo ja tak fragmentarycznie nie potrafię..
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Jagodaa 15:02, 23 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
dominika_rew napisał(a)
Jagodo, ja bym z chęcią zobaczyła właśnie plan całości działki aż chciałam Cię spytać czy takowy masz, bo nie za bardzo mogę umiejscowić co gdzie u Ciebie jest.. tak wiesz, chociaż mniej więcej, żeby wiedzieć co doradzać w razie czego, bo ja tak fragmentarycznie nie potrafię..


Tak, wiem, muszę przygotować. Czasu w tym tygodniu mi brakuje - pakuję się na narty
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 20:15, 23 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Wróciłam właśnie z ogrodu, bo robiłam zdjęcia dla Danusi. Trafił mi się jeden świerk z dwoma przewodnikami, a może to dwie sadzonki w jednym dołku były, i nie wiem, czy muszę jeden usunąć koniecznie. Trochę żal, bo drzewo będzi przez jakiś czas łyse



Nie zauważyłam, gdy mi je przywieźli.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ZbigniewG 20:27, 23 sty 2014


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 8898
Jagoda oczywiście że trzeba wyciąć ten jeden(lewy)ale gdyby po roztopach okazało się że to druga sadzonka (łatwo sprawdzić) to po bardzo obfitym namoczeniu okolicy pnia możesz poprosić jakiegoś "wyrwiserba" o wyrwanie -czysty zysk
____________________
Zbyszek Działka prawie w Borach Tucholskich , Wizytówka
Jagodaa 20:50, 23 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Dziękuję Zbyszku za podpowiedź. Wiosną będę sprawdzać i podejmować właściwe działania.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 20:54, 23 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Na fioletowo



Odmiana kompaktowa, ciekawe czy faktycznie zachowa bardziej zwarty pokrój i nie będzie się tak bardzo pokładać. A może macie ją u siebie i wiecie, czy to prawda?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:19, 23 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Agania 09:36, 24 sty 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Witaj Jagoda po raz pierwszy, pięknie sobie radzisz, serby lubią się rozchodzić na dwa przewodniki, ja już na drabinie 3 podwójne przewodniki likwidowałam Jednego podwójnego serba zostawiłam, akurat wygląda to jakby rosły dwa Uwielbiam ten kolor wrzosów, fiolet najbardziej zbliżony do naturalnie rosnących w lasach jak Ci się te kępy rozrosną będzie cudnie
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Jagodaa 10:55, 24 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Witaj Aganiu w moim ogrodzie - zaczątku ogrodu
Muszę te moje serby przypilnowac w takim razie, żeby wyszły na prostą. Fiolety to nie wrzosy, lecz perovskia, niższa odmiana. Ciekawe jaka będzie w tym sezonie, bo poprzednio mocno się mi rozrastała (i rozsiewała).
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 20:39, 24 sty 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Obejrzałam motylki , ekstra !
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies