Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 22:03, 21 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Gabrysia_ napisał(a)
Brąz bardzo ciekawy


Fajne, nie?

Gabrysia, bo ja się tak oficjalnie zapomniałam z Tobą u mnie przywitać!
nadrabiam wpadkę:
Witaj Gabrysiu, bardzo mi miło, że do mnie zajrzałaś, ja też zaglądam do Ciebie.

No! jest ok, teraz
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:13, 21 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)
Jagodo. Kiedy latem zaczęłam przeglądać forum, trafiłam do Twojego starego wątku. Oglądałam wtedy niemal każdy ogród - bo w każdym mogłam się czegoś nauczyć. Życie sprawiło, ze dzisiaj jesteś tutaj. A to, co pokazałaś, jako początek nowego rozdziału, jest zachwycające. Nie mam wrażenia, że rabata jest niespójna. Kiedy podrośnie i wypełnią się miejsca wokół młodych roślin, będzie wzorcowo. Widać, że uważnie studiowałaś rady Pani Profesor Młoźniak Danusia będzie z Ciebie dumna. A ja trzymam kciuki za kolejne rabatki.


Witaj Marta Dzięki! I pocieszyłaś mnie z tą rabatą. Troszkę tam zmienię, ale tak to jest, jak się nie ma doświadczenia, trzeba się nakopać dwa, albo i pięć razy więcej. Faktycznie przeglądam często wiele wątków, mnóstwo ciekawych rzeczy można się dowiedzieć, zobaczyć gotowe efekty, sama wiesz. A Danusię widziałam długo przed odkryciem Ogrodowiska w tv i wtedy pomyślałam, że to takie nierealne, że ktoś ma taki ogród. tak było.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:15, 21 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
bartek_luberda napisał(a)
O taki ład chodzi mi u mnie wiosną się biorę za zmiany


Bartek, witaj Byłam też u Ciebie, spodobało mi się i będę zaglądać.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
bartek_luberda 22:17, 21 sty 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Powojnik tylko jeden udany reszta nie rośnie .Do tych kamieni przed domem wsadzę w rzędach lawendę i żurawki chociaż mam takie duże te kamyczki a minimalizm to bym chciał ale nie dam rady


____________________
Ogródeczek
Jagodaa 08:02, 22 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Połącznie lawendy i żurawek daje ładne efekty.

Ja nie mam w sobie wystarczająco dużo samodyscypliny, aby postawić na minimalistyczne rabaty. Co innego zachwycać sie tego typu ogrodami, a co innego podejmować decyzje, dokonywać wyborów. Za dużo mi się podoba roślin.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
ewa004 12:02, 22 sty 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
Jagoda i ja wpadłam się przywitać
Ogród zapowiada się ogrodowiskowy czyli piękny odznaczam watek i będę Twoim stałym gościem
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Jagodaa 12:30, 22 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Ewa, witam Cię seredecznie Będzie mi bardzo miło Cię gościć!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
gusiarz 15:49, 22 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Jagooś - ale mnie zaskoczyłaś!!! Oczywiście na plus . I czytam, że zmiany u Ciebie nie tylko ogrodowe . Wszystko wychodzi na dobrą drogę Jest przepięknie!!! Trzymam kciuki za resztę realizacji
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
dominika_rew 17:27, 22 sty 2014


Dołączył: 17 lis 2013
Posty: 1083
Wpadłam drugi raz, więc już wypada się przywitać naprawdę super zastartowałaś, widać, że wiesz co robisz i od razu są efekty nic tylko czekać jak to wszystko się zagęści w tym roku zaznaczam i będę odwiedzać
____________________
Od ogrodu, do łąki i stawu
Jagodaa 17:50, 22 sty 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
gusiarz napisał(a)
Jagooś - ale mnie zaskoczyłaś!!! Oczywiście na plus . I czytam, że zmiany u Ciebie nie tylko ogrodowe . Wszystko wychodzi na dobrą drogę Jest przepięknie!!! Trzymam kciuki za resztę realizacji


Widzę Przemiły Gościu, że trafiłaś do mnie. Ogromnie się cieszę. Może zgodzisz się nadzorować budowę takiej "Twojej rabaty" Murek oporowy muszę zrobić w jednym miejscu, już kiedyś pytałam z czego budowaliście, i pomyślałam, że wyjdzie tam fajna rabata. Bloczki betonowe będę zamawiać na początku lutego. Tak więc działania ogrodowe czynnie rozpoczynam jeszcze zimą
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies