Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Napia 20:07, 26 gru 2015


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Wszystkiego najlepszego świąteczne i na Nowy Rok !
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 17:47, 29 gru 2015


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Dziękuję wszystkim za życzenia! bardzo miło, że pamiętacie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 19:43, 08 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
w końcu nadeszła zima!
korzystając z chwilki wolnego kilka foteczek

hebe pod śniegiem


wrzosy też wyglądają uroczo

____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 20:01, 08 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
waldek727 18:38, 11 sty 2016


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Fajnie Marta, że już powróciłaś do nas. Pewnie w tym roku Twój sezon ogrodowy będzie stał pod znakiem wielu uwarunkowań. Napisz coś o swoim małym przyszłym ogrodniczku.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Gardener27 20:51, 11 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Zielona góra bardzo biała U mnie po śniegu zostało tylko wspomnienie Deszcz zepsuł krajobraz

Kapitalnie wygląda sosenka w tej donicy Moje wszystkie wrzosy z donic powędrowały do gospodarczego Piękne są Każdej niedzieli idę nacieszyć oko kolorem którego brak o tej porze roku i trochę pogłaskać ... wiem to trochę dziwne
Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 10:48, 12 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
waldek727 napisał(a)
Fajnie Marta, że już powróciłaś do nas. Pewnie w tym roku Twój sezon ogrodowy będzie stał pod znakiem wielu uwarunkowań. Napisz coś o swoim małym przyszłym ogrodniczku.
Pozdrawiam.


Cześć Waldek jak miło, że zajrzałeś ja dysponuję czasem wolnym kiedy Kalinka śpi - teraz ta chwila trwa przede wszystkim cieszę się, że wróciłam do normalności i w końcu nie będzie ograniczeń w pracach ogrodowych, nie będę musiała się aż tak oszczędzać, czasu też sporo bo jeszcze do pracy nie wracam, ale w związku z tym też pieniążków mniej na ogrodowe zachciewajki Kalina to bardzo energiczna dziewczynka i jak już wspomniałam w wątku Gardenera będzie miała gdzie tę energię spożytkować bardzo mnie ciekawi jak będzie reagowała na ogród, świat roślin.. póki co jak zerka na nasz kalendarz, który co roku obowiązkowo jest z motywem roślin to piszczy i uśmiecha się także jest szansa, że mama już zaszczepiła jej uwielbienie do kwiatów Pozdrawiam Ciebie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 10:54, 12 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Gardener27 napisał(a)
Zielona góra bardzo biała U mnie po śniegu zostało tylko wspomnienie Deszcz zepsuł krajobraz

Kapitalnie wygląda sosenka w tej donicy Moje wszystkie wrzosy z donic powędrowały do gospodarczego Piękne są Każdej niedzieli idę nacieszyć oko kolorem którego brak o tej porze roku i trochę pogłaskać ... wiem to trochę dziwne
Pozdrawiam


U nas wczoraj też deszczowo, ale dziś już sypie śnieg, pewnie za długo się nie utrzyma, bo jest ok 1 na plusie, ale w perspektywie mrozik i opady a taką zimę lubię ja styczniowa dziewczynka jestem, pewnie dlatego tak duża tolerancja dla chłodów ładuję akumulatory

Prawda, że bajkowo wyglądają drzewka przysypane śniegiem ? najgorsze jest to, że na wiosnę będę chciała donicę obsadzić letnimi i nie wiem co zrobić z tymi wrzosami.. one w ogóle przyjęłyby się, gdybym je przesadziła? też je głaskam a może kupię nowe drzewko i donicę i obsadzę ją letnimi a wrzosy tylko przytnę na wiosnę?! Co proponujesz ? Pozdrówka
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Gardener27 19:51, 14 sty 2016


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Z wrzosami prosta sprawa Na wiosnę przesadzisz na rabatę i tym samym sposobem zrobi Ci się miejsce na letnie kompozycje Ja tak robię z tym że wrzosy nie zimują na zewnątrz Na wiosnę mam do posadzenia 40 krzaczków na rabatach pięknie kwitnących wrzosów

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
marta_d 10:15, 26 sty 2016


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
tylko czy one przeżyją przesadzanie ? fajnie sie rozrosły i zrobię podejście do przesadzenia - powiedz najpierw je przesadzić a potem ostrzyc? chyba bym je w pobliżu hebe posadziła ja ma 10 krzaczków - 40 to dopiero robi wrażenie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies