Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Zielono mi!

Pokaż wątki Pokaż posty

Zielono mi!

Dana 19:05, 07 lis 2010

Dołączył: 15 paź 2010
Posty: 38
Bardzo gustownie urządzony ogród

____________________
Ogród Dany
Gardenarium 19:07, 07 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
grama napisał(a)







Ja bym podsadziła żółtymi żurawkami, albo trzmieliną "Golden Harlequin" , "Emerald'n Gold" jeśli jest straszny skwar.

To zdjęcie można wysłać na konkurs Mistera Berberysów
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:07, 07 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Miskanta trzeba wiosną wykopać całą karpę i próbować podzielić. Położyć na płasko i trzeba rozciąć na kilka części, najlepiej ostrym nożem. Krojenie szpadlem może uszkodzić karpę, a nożem da się pokroić bez strat. W ten sposób z jednej otrzymasz co najmnie trzy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 19:34, 07 lis 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Dziś dla mnie szczególny dzień-rocznica ślubu. Mimo,że w nazwie miesiąca nie ma "r",sporo wspólnych lat.Ile? Proszę policzyć róże.



Uploaded with ImageShack.us

A teraz historia naszych sześciu ostatnich lat. Sami nie możemy uwierzyć...







Rocznicę uczciliśmy oczywiście spacerem po ogrodzie,tym razem nie naszym,a położonym po sąsiedzku. Po raz kolejny zachwycaliśmy się pięknym zawsze ogrodem Izabelli z Czartoryskich Działyńskiej w Gołuchowie.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
kaska_kadysz... 20:56, 07 lis 2010


Dołączył: 20 wrz 2010
Posty: 223
mieszkać w pobliżu założenia Czartoryskiej - to dopiero zaszczyt!
____________________
Podlasie * Podlasie Reaktywacja
zbigniew_gazda 21:58, 07 lis 2010


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11156
Gratuluję jeszcze raz pięknego ogrodu i składam serdeczne życzenia z okazji Rocznicy Waszego Ślubu. Której ? Różnie mi to wychodzi - to nie jest ważne .Ważne jest to że w duecie zrobiliście "skok" na dziewiczy teren i powstało piękne dzieło. Gratuluję.
Zbyszek.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
Joku 22:34, 07 lis 2010


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12089
Czytam opowieść o ogrodzie jak wspaniałą książkę. Napisz, proszę jak robisz te obrzeża z cegły. Bardzo mi się podobają.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Gardenarium 22:46, 07 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Gratulacje z okazji rocznicy, czy 23 ?
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
grama 10:40, 09 lis 2010


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Jest jesień i ogród zasypia. Jeszcze to okryć,to obwiązać,to zabezpieczyć i czekać na kolejne przedwiośnie,na przebudzenie. Dziś chciałabym pokazać moich letnich gości. Dzięki nim ogród tętni życiem. Słychać nie tylko śpiew ptaków,ale i ich radosny śmiech. Lubię patrzeć,jak odkrywają tajemnice przyrody,jak zaczynają się nią interesować. Razem pieczemy chleb,robimy ser,popijamy herbatką z meliski. Biegają po prawdziwe mleko do gospodarza i przynoszą jajka od znajomych kur. Mogą chlapać się wodą,bawić w błocie i być szczęśliwe. One też tworzą ogrodowe. historie .Do "dmowników" natomiast należy nasz wierny Buraś,kundel wielkiej urody i złotego charakteru.



Marianna.



Zuzanna.



Melasia.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
Gardenarium 11:32, 09 lis 2010


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Rośnie nowe pokolenie ogrodniczek, widać, że Melasia (poprawiłam) ma największe szanse.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies