Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród i nie tylko...

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród i nie tylko...

MagdalenaK8 11:54, 23 gru 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
bartek_luberda napisał(a)
Ja od 1 grudnia siedzę w domu i nic nie zrobiłam zniosłam ozdoby i od tygodnia na korytarzu się poniewierają a tu już domek przystrojony

Domek przystrojony... ale w domku do wczoraj nie było przystrojone , mąż dzielnie pomagał...,dzisiaj wchodzę do kuchni i muszę coś zrobić...
Uwielbiam ten wieczór kiedy już wszystko cichnie i w spokoju mogę coś pichcić. Uwielbiam gotować w takim spokoju i z lampką wina , nucąc pod nosem kolędy.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ogród i nie tylko...
MagdalenaK8 12:01, 23 gru 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Mala_Mi napisał(a)
Magdziu.. bij mnie i to mocno... mało szlajam sie po innych wątkach niż swój, ale bywam na salonach.... jakim cudem mnie u Ciebie tyle miesięcy!!! nie było. Nie wiem, nie rozumiem.. i nic nie mam na usprawiedliwianie.
Ale synusia zobaczyłam.. też mam jednego i tak samo mi wiekowo wyszło Tylko te ileś latek wcześniej...
Nazwa ulicy należy się jak psu buda
Kiedyś u mnie koniec roku to tez było szaleństwo w pracy.. to był najgorętszy okres.. często w Święta się naganiało .. bo doby było mało... Teraz pracy nie ma... a czasu mam mniej niż jak pracy było do oporu.... jest to tak zwany brak zorganizowania.. a czas ucieka pomiędzy palcami...
Pozdrawiam świątecznie

Acha... mój ogród pokazuję w prawo i lewo wiec dlaczego go nie poznałaś w telewizji... moc nowego i odkrywczego nie pokazali ...

Aniu nic się nie stało że nie odwiedzasz chociaż uwielbiam Cię gościć i Twoje riposty ( zawsze trafione).
Ten rok był bardzo szalony jeżeli chodzi o pracę, firma się rozrosła, odpowiedzialności więcej...
Oglądanie Ciebie w telewizji sprawiło mi mega ogromną radość a ogród zachwycił po raz kolejny i kolejny. I to lubię .
Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za odwiedziny...
____________________
Ogród i nie tylko...
marta_d 13:03, 23 gru 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Magdalenko!
Pragnę złożyć najserdeczniejsze życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrówka, pomyślności i obfitości, aby Twój ogród omijały plagi mszyc, opuchlaków i innych robaków
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
MagdalenaK8 23:10, 23 gru 2014


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Kochani... Życzę Wam z okazji tych cudownych Świąt spokoju ducha, spełnienia marzeń i dużo zdrowia...
Spędźcie w gronie najbliższych cudowne chwile i zapomnijcie o wszelkich troskach...
By z nadchodzącą wiosną nasze ogrody rozkwitły pięknem które mamy w sercach.


____________________
Ogród i nie tylko...
bartek_luberda 22:25, 26 gru 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Piękna choinka i super świąteczny piesek
____________________
Ogródeczek
iwonaal 09:52, 30 gru 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
____________________
Zakochana w ogrodach
Gardener27 22:27, 01 sty 2015


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Madziu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku Dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i przede wszystkim więcej wolnego czasu którego zawsze brakuje Pozdrawiam gorąco
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Nallar 13:01, 09 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
A Ty gdzie się podziewasz?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
MagdalenaK8 14:48, 11 sty 2015


Dołączył: 23 lut 2014
Posty: 1383
Jestem ...i ciągle praca praca praca. Albo ze mną coś nie tak, albo z ludźmi wokół.
Stres mam taki że nie ogarniam, czyżby przyszedł czas na zmiany? Rozdziobią nas kruki i wrony? Jak mam chwilę wolnego czasu to łapię moje psiaki i lecę do lasu...Na razie jest tak a co potem? Nie wiem ...
____________________
Ogród i nie tylko...
Karol99 14:56, 11 sty 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
hej, wpadłem się przywitać, świetny ogród
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies