Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

anabuko1 10:07, 15 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
Nallar napisał(a)

Aniu, Dereń jest teraz na wysokość siatki, miał bliskie spotkanie z piłą.
Hortki jeszcze młodziutkie, mam nadzieję że w przyszłym roku będą dużo ładniejsze.

Ja mam inny dereń i też go już sporo tnę.
Hortki piękne.I ja mam kilka młodych. jeszcze nijakich w krzaczkach.To na drugi rok, będzie ładniejszy widok i na nie.Tak jak na te pośrodku ogrodu.
pozdrówki zostawiam
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nallar 20:10, 15 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Luki napisał(a)
Oj u mnie rośliny nie mają wyboru, fryzjera muszą lubić tym bardziej jak się rozpychają.
Sezon faktycznie w tym roku wyjątkowo kiepski, ale co zrobić taki nasz los trzeba się cieszyć gdy omijają nawałnice i inne paskudne nieprzyjazne zjawiska.

Masz rację Łukasz, śnieg wiosną teraz zmęczone upałem roślinki to nic w porównaniu z tym co się w ostatnich dniach działo nie tylko w Polsce.
Miejmy nadzieję że przyszły rok będzie lepszy dla nas wszystkich.
Głos oddałam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 20:27, 15 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Ewcia pochwały się należąNa fotkach pięknie bo przecież brzydkich miejsc się nie pstrykaMnie też wiele rzeczy się nie podoba a na fotkach jakoś wygląda

Dziękuję Małgoś
Ot i magia fotografii
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 20:37, 15 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
anabuko1 napisał(a)

Ja mam inny dereń i też go już sporo tnę.
Hortki piękne.I ja mam kilka młodych. jeszcze nijakich w krzaczkach.To na drugi rok, będzie ładniejszy widok i na nie.Tak jak na te pośrodku ogrodu.
pozdrówki zostawiam

Aniu, moje hortki wszystkie są z patyczków które ukorzeniałam sama, to młodzież. Mam nadzieję że za kilka lat wyrosną na piękne, obsypane kwieciem krzewy. Pewna jestem że Twoje też takie będą.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
anabuko1 13:19, 16 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23577
A ja robiłam te patyczki. I żaden mi nie wyszedł. Żaden nic nie wypuścił. Chyba coś nie Tak z nimi tobie. A ty po scieciu wkładasz je bezpośrednio do ziemi? I co jeszcze?
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Nallar 14:15, 16 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Aniu, patyki po ścięciu wtykam do ziemi w zacienione miejsce, dużo podlewam i nic więcej z nimi nie robię.
Różnie z tymi patykami bywa, czasem na 15 wsadzonych korzonki puszczają wszystkie, a czasem na 30 nie puści żaden. Często zdarza się tak że na patyczkach pojawiają się listki a po kilku dniach one usychają i odpadają.
Próbowałaś ukorzenić w wodzie?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 14:36, 16 sie 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
ja ukorzenialam w tym roku w wodzie i prawie wszystkie wpuscilykorzonki. Potem je obsypalam ukorzeniaczem i wsadzilam do doniczek,jakas 1/3 ma sie dobrze, zobyczymy jak przezimuja
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 18:09, 16 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
ja ukorzenialam w tym roku w wodzie i prawie wszystkie wpuscilykorzonki. Potem je obsypalam ukorzeniaczem i wsadzilam do doniczek,jakas 1/3 ma sie dobrze, zobyczymy jak przezimują

Też testuję ukorzenianie ogrodówek w wodzie, tym razem "stosuję" wodę przegotowaną
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
gobasia 18:46, 16 sie 2017


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Nallar napisał(a)

No sama widzisz co się porobiło.
Co na tych wsiach jest nie tak , że nawet zwierzęta uciekają do miasta


ha ale ludzie za to uciekaja na wieś...u nas byla mała wieś 30 gospodarstw...teraz z rolnictwa utrzymuje sie tylko 7 .Do tego jeszcze doszlo 11 domów "na dzialkach"..wniosek
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Nallar 19:11, 16 sie 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gobasia napisał(a)


ha ale ludzie za to uciekaja na wieś...u nas byla mała wieś 30 gospodarstw...teraz z rolnictwa utrzymuje sie tylko 7 .Do tego jeszcze doszlo 11 domów "na dzialkach"..wniosek

Świat stanął na głowie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies