Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

asiach 19:15, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ryska napisał(a)
Asiu spełnienia marzeń ogródkowych i nie tylko


Dziękuję bardzo za życzenia i piękny kwiat chyba powojnika

A ja życzę miłego weekendu
asiach 19:22, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ryska napisał(a)
Siatkówkę też lubię. Moja Wiktoria ma hopla na punkcie SKRY Bełchatów. Nie raz robiła mi egzaminy ze znajomosci zawodników i ich transferów

Renatko, gdyb Kuba był jeszcze mały to bardzo szybko nauczyłam się a rozpoznaać marki samochodów tak aby źle nie wypaść przed dzieckiem
Co to za mama, która nie zna się na samochodach - ha ha ha
A co do siatkówki to bardzo fajny sport zespołowy
Renatko miłego weekendu
asiach 19:23, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ryska napisał(a)
Siatkówkę też lubię. Moja Wiktoria ma hopla na punkcie SKRY Bełchatów. Nie raz robiła mi egzaminy ze znajomosci zawodników i ich transferów

Renatko, gdyb Kuba był jeszcze mały to bardzo szybko nauczyłam się a rozpoznaać marki samochodów tak aby źle nie wypaść przed dzieckiem
Co to za mama, która nie zna się na samochodach - ha ha ha
A co do siatkówki to bardzo fajny sport zespołowy
Renatko miłego weekendu
asiach 19:35, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
marta_d napisał(a)
na urodzinki się załapałam
dołączam się do życzeń, przede wszystkim duuużo zdrowia, za wszystko inne zapłacisz kartą Matercard
kfiatek

Dziękuję Martuniu za życzenia i "kfiatka"
Te życzenia są super choć czasami i za zdrowie trzeba też zapłacić
Młego i ciepłego
Napia 19:50, 19 wrz 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Asiu, wszystkiego najlepszego życzę, zdrowia, spokoju i pogody ducha i żeby Twój ogród był coraz piękniejszy, chociaż nie wiem, czy to jeszcze możliwe, skoro już teraz jest doskonały
Buziaki zostawiam i kwiatki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
asiach 19:54, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Milka napisał(a)
O, wpadłam na urodzinowe życzenia, więc i ja życzę 100 lat w zdrowiu i szczęściu
Asiu, masz fotkę, gdzie to twoje miejsce do obsadzenia?


Milka dziękuję i za życzenia i że do mnie wpadłaś z chęcia niesienia pomocy.
A rabata to m.in. ta poniżej. Pod jodłą, którą musieliśmy podciąć pokazało się poletko dość spore - cień, cień i jeszcze raz cień. Na obrzeżach trochę słońca od wschodu. Później cień od domu i stodoły sąsiada
To tam posadziłam parzygło, trzmieliny (dwa kolory żółto-zieloną i niebiesko-kremową. Na obrzeżach jest bukszpan, różaneczniki i kiścień.
A tyły goludkie
Ja lubię jak jest gąszcz i nie widać ściółki czyli Twoje rozwiąznie mogłoby być dobre



Milka czy jeżeli znajdziesz wolny czas może masz jeszcze jakąś propozycję roślin do tego kąta
Dziekuję
asiach 19:58, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Ivvvona napisał(a)
Przyłączam się do życzeń - wszystkiego najlepszego, niech spełnią się Twoje marzenia

Iwonko dziękuję pięknie
A co za piękny kwiatek - wiem, że znam tylko nie pamiętam jak się nazywa?
Pozdrawiam serdecznie
asiach 19:59, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Jag_58 napisał(a)
Asieńko najlepsze życzenia URODZINOWE ,niech spełniają sie wszystkie Twoje marzenia zdrówka i wielu chwil spędzonych na ławeczce z Rodziną
Kwiatuszki i buziaki ode mnie i mojego M


Jagódka, jeszcze raz serdecznie dziękuję za pw, życzenia,kwaitki i zdjęcia - buziaki dla Ciebie i Męża i dla Wnuków
Róże piękne i Twoje
asiach 20:04, 19 wrz 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Napia napisał(a)
Asiu, wszystkiego najlepszego życzę, zdrowia, spokoju i pogody ducha i żeby Twój ogród był coraz piękniejszy, chociaż nie wiem, czy to jeszcze możliwe, skoro już teraz jest doskonały
Buziaki zostawiam i kwiatki

Oj Agnieszko za życzenia ciepłe ślicznie dziękuję a ogród musiałabyś zobaczyć ten "doskonały". Zapraszam, to po drodze na południowe wybrzeże morza Bałtyckiego . I za dalje dziękuję.
Miłego, spokojnego weekendu
Iwk4 20:09, 19 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Oj, na urodzinki wpadłam Wszystkiego najlepszego i zdrówka życzę. Sto lat

____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies