Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród dla moich synków

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród dla moich synków

greg66 22:37, 10 cze 2018


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4564
Witaj
Pomimo, ze czasu teraz mało, ciągle trzeba coś robić w ogrodzie to czasami sobie zerknę na któryś z ogródków forumowych.
Wiele jest nie w moim typie ale Twój... zaparł mi dech
Na pewno na żywo robi jeszcze większe wrażenie.
Pozdrawiam
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Zana 22:42, 10 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Monia te kadry z początków maja, szczególnie szerokie ujęcia są po prostu fantastyczne. Cudnie wykorzystujesz te stare drzewa, które dla innych wydawałyby się może nieatrakcyjne, do wycięcia. Ty kapitalnie zrobiłaś z nich atut. No zachwyt
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
anabuko1 23:30, 10 cze 2018


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23497
Moniś , fajnie,że mogłyśmy i dzisiaj trochę spędzić tego wspólnego czasu
takie dzisiejsze wspominkowe
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
dominka 12:13, 11 cze 2018


Dołączył: 21 sie 2014
Posty: 598
anabuko1 napisał(a)
Moniś , fajnie,że mogłyśmy i dzisiaj trochę spędzić tego wspólnego czasu
takie dzisiejsze wspominkowe



Jakie piękne wspomnienie niedzieli u Danusi
Pozdrawiam!

____________________
Aga- Zielony AZYL
Marga 20:06, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
anabuko1 napisał(a)
Moniś , fajnie,że mogłyśmy i dzisiaj trochę spędzić tego wspólnego czasu
takie dzisiejsze wspominkowe

Aniu, też się cieszę My zawsze będziemy miały o czym porozmawiać. To dzięki temu forum miałyśmy okazję się poznać. I fajnie, że grupa lubelska jest tak zgrana, same sympatyczne dziewczyny, a jakie fotogeniczne
dominka napisał(a)



Jakie piękne wspomnienie niedzieli u Danusi
Pozdrawiam!


Niesamowite, że miałyśmy okazję być tam I na dodatek w jakim doborowym towarzystwie! Banan długo jeszcze nie schodził mi z twarzy, a i teraz jak sobie przypomnę....
Zdzwonimy się Aga koniecznie.
Zana napisał(a)
Monia te kadry z początków maja, szczególnie szerokie ujęcia są po prostu fantastyczne. Cudnie wykorzystujesz te stare drzewa, które dla innych wydawałyby się może nieatrakcyjne, do wycięcia. Ty kapitalnie zrobiłaś z nich atut. No zachwyt

Dzięki Anula. Cieszę się bardzo, że podzielasz moje zdanie co do tych "nieatrakcyjnych" drzew Pewnie gdyby nie one nie kupiłabym tej działki. Po prostu mnie zachwyciły od samego początku i nigdy nie żałowałam, że ich nie wycięłam, jak większość mi radziła. Ptaki też są szczęśliwe
greg66 napisał(a)
Witaj
Pomimo, ze czasu teraz mało, ciągle trzeba coś robić w ogrodzie to czasami sobie zerknę na któryś z ogródków forumowych.
Wiele jest nie w moim typie ale Twój... zaparł mi dech
Na pewno na żywo robi jeszcze większe wrażenie.
Pozdrawiam

Witaj Grzesiu Dziękuję bardzo za tak miłe słowa (nie jestem pewna czy zasłużone) i normalnie nie wiem co powiedzieć....eeeee....zawstydziłam się
AnnaMS napisał(a)
Moniko ale masz piękną przestrzeń i te nasadzenia ... hosty, paprocie, bukszpany, tawuły i tawułki ... no super
P.S. kopytnik żyje ? Mam nadzieję że się przyjmie

Dzięki Aniu że zajrzałaś Kopytnik żyje, już wsadzony, ma się dobrze i jest cały zieloniutki. Uwielbiam go. Jeszcze raz dzięki za niego.
anabuko1 napisał(a)
Moniś na dniu dziecka się zatrzymałaś ?
Hmm każdy chciałby jeszcze być dzieckiem
Ale pokaż trochę tego pięknego ogrodu

Mówisz i masz, Aniu. Tylko Wam odpisze .
paulina_ns napisał(a)
Ale przestrzeń ciężko zagospodarować takie miejsca nie? Ja też niby mam już wszystko obsadzone, a miejsca pustego sporo.

Ja jeszcze mam duużo miejsca do zagospodarowania Niektóre fragmenty czekają na położenie kanalizacji, inne kostki, a inne na przypływ chęci inwestorki Część roślinek dopiero rośnie sobie w rozmnażalniku.
Oj, ale tak, masz rację. Roboty jest sporo z takim areałem.
Pozdrawiam
dorciabe napisał(a)
Monika
piękny masz ogród
możesz się rozpędzić z roślinkami, ogromny jest!

Dziękuję Dorotko Dawno Cię nie widziałam.
iwka napisał(a)
jaki ładny widok pozdrawiam Monika

A dzięki, dzięki Iwonko. Ja również pozdrawiam i wstyd mi, że tak rzadko u Ciebie coś piszę.
ag_zie napisał(a)
Ale masz już fajnie! Trawniczek ładniutki!

Hej Aga Ty też masz już fajnie. Rozrastają nam się roślinki coraz bardziej z roku na rok i jest już na czym oko zawiesić.
Pozdrawiam serdecznie
sierotka napisał(a)
Slicznosci i kawał dobrej roboty przeczytałam Twój Małgosiu pierwszy post i te ostatnie fotki z teraz obejrzałam REWELACJA trawnik przepiękny reszta doskonała pozdrawiamy z Waldim

Fajnie Bogusiu, że do mnie zajrzałaś i że Ci się podoba. Szkoda, że nie mogłaś być na ostatnim spotkaniu, bo to była niezapomniana niedziela
Pozdrawiam serdecznie i Ciebie i Waldiego
AnnaCh napisał(a)
A konkretnie, to od mojej mamy z ogródka Muszę jej powiedzieć, że jej jeżówki wędrują po całej Polsce

Monika, fajnie, że się pojawiłaś, pięknie masz i taką super przestrzeń
Dzieciaki upaćkane, to zadowolone.
Pozdrawiam.

A wędrują, wędrują i nie tylko po Polsce, ale i po moim ogrodzie Strasznie je lubię i za ich urok i za to ile pożytku dają wszystkim bzyczkom i motylkom. Dziękuję za pochwały Aniu, ty też masz pięknie. Byłam, widziałam, ale pewnie jak to ja, wpisu nie zostawiłam.
Dzieciaki w kółko takie upaćkane. Pralka już nie wyrabia z praniem.
Buziaki ślę
anka_ napisał(a)
Świetne masz Moniko te obwódki z tawuł. Ja przymierzam się do ich sadzenia. I super te cebulowe schowane z tyłu- zgapię ... może nawet polubię tulipany



Miło mi, że moje nasadzenia kogoś być może zainspirowały Tawuły baaardzo polecam. To chyba najmniej kłopotliwa roślina w ogrodzie i na dodatek daje się łatwo rozmnażać z uciętych gałązek.
Tulipanków nasadzę tam na jesieni więcej, bo fajne są.
Kawa napisał(a)
nooo piękne foty majowe!!
trawnik wielkością i wyglądem powala
a rabaty to już w ogóle !!

Dzieki Kamilko Trawnik jest duży, to fakt, ale trochę zaniedbany i niestety nie podlewany w te upały. Wertykulacja też mi nie poszła tej wiosny (w połowie odpuściłam sobie).

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:21, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Tak było:
kosaćce syberyjskie (boskie są):



Zdjęcia trochę mi się przeterminowały, więc popstrykałam dzisiaj nowych, świeżutkich.



Tawlina jarzębolistna SEM od Kasi szaleje. Widać płyty chodnikowe z przeznaczeniem na nowe ścieżki.

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:28, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122


Hortki Silver Dolar i sezonowa obwódka


lawenda już prawie

Dereń jadalny na tle dereni ozdobnych


____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:38, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
moje Anabellki z patyczków od Gosi

Siewki brunery Jack Frost, też od Gosi

przejście na rabaty obsadzone skalniakolubnymi, dzięki uprzejmości Kasi


Hosta Elegance i s-ka na cieniolubnej


____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:45, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
wielka NN (miała być Sum & Substance)


Tawułki do biodra (mojego) (ofiarodawczyni była strasznie zdziwiona, bo u niej były "normalne")



moje schodki czekają cierpliwie na wysypanie kamykami

____________________
Ogród dla moich synków
Marga 21:51, 14 cze 2018


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Pyszne, stare czereśnie. Niestety dostępne tylko dla ptaków

pierwsza dalia ever





i jest coś do zjedzenia

____________________
Ogród dla moich synków
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies