Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 20:57, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mathildis napisał(a)
I Ty mówiłeś, że nie masz co fotografować??? Piwonie, tulipany w pąkach, wychodzące hosty, magnolie, ciemierniki, sasanki.... nie chce mi się więcej pisać...w każdym razie trochę chęci i jak widać zdjęcia zrobić można...
Jeżeli chodzi o trawę to przypominam mamy dopiero 3 kwietnia - nie wymagaj za dużo
hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 20:57, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kasik napisał(a)
No właśnie przed chwilą widziałam u kogoś Twój wpis i pomyślałam sobie, że byłeś jedna z pierwszych osób witających się ze mną na Ogrodowisku. Wchodzę do siebie- a tu niespodzianka-

Gratulacje - kolejna część przygody Ogrodowiskowej się zaczęła.
dziekuje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kasiek 21:06, 03 kwi 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Kondziu i ja sie przywitam i pochwale Twoje fotki i ogrod Tylko prosze...wiecej tych cudownosci, warto pokazywac tak piekne miejsce
____________________
Bawarka
Kondzio 21:07, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kasiek napisał(a)
Kondziu i ja sie przywitam i pochwale Twoje fotki i ogrod Tylko prosze...wiecej tych cudownosci, warto pokazywac tak piekne miejsce
dziekuje hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mirka 21:18, 03 kwi 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 12324
Ale pędzisz z nowym wątkiemdzis sie dopatrzylam że dołączyliśmy do ogrodowiska w tym samym czasie ja 01/07/12 a ty02/07/12 i co ty na to hihihi
____________________
Mazowsze Mirkowy ogród )
Kondzio 21:20, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Hi hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 21:26, 03 kwi 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
No to ruszyłeś na całego z nowym tysiączkiem, z piękną wiosenną galerią zdjęć z ogrodu i pigułek wzruszeniowych nie brakuje

ten straszak jest boski, taki straszny, że aż cudny, takie lubię



a magnolki tylko dwie i dopiero w pąkach..........ale w różankę poszedłeś to rozumiem, tylko siem nie potnij przy tych różach, uważaj

macham Kondziu
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 21:29, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)
No to ruszyłeś na całego z nowym tysiączkiem, z piękną wiosenną galerią zdjęć z ogrodu i pigułek wzruszeniowych nie brakuje

ten straszak jest boski, taki straszny, że aż cudny, takie lubię



a magnolki tylko dwie i dopiero w pąkach..........ale w różankę poszedłeś to rozumiem, tylko siem nie potnij przy tych różach, uważaj

macham Kondziu
bo u mnie coś nie rosną magnolki planuje kupic jeszcze jakieś ale sam nie wiem
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Mala_Mi 21:39, 03 kwi 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Wstęp do fotek... nie ma co pokazywać.....
No faktycznie nie ma zupełne nic do pokazywania... zupełnie.. ja nic nie widziałam...
Różanki wielgaśne, moje to pryszcze przy twoich....
Piwonia koperkowa u ciebie już wysoka, moej siedzą przy ziemi.. i nie zwalaj na mnie winy za piwonie.. ja ci nic nie kazałam kupować

I mam pytanko.. czy masz nowy aparat.. bo fotki dużo lepsze niż dotychczas...
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kondzio 21:41, 03 kwi 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)
Wstęp do fotek... nie ma co pokazywać.....
No faktycznie nie ma zupełne nic do pokazywania... zupełnie.. ja nic nie widziałam...
Różanki wielgaśne, moje to pryszcze przy twoich....
Piwonia koperkowa u ciebie już wysoka, moej siedzą przy ziemi.. i nie zwalaj na mnie winy za piwonie.. ja ci nic nie kazałam kupować

I mam pytanko.. czy masz nowy aparat.. bo fotki dużo lepsze niż dotychczas...
ten sam ale sie starałem ładne foty do noweg wątku zrobić hi hi hi no bo mnie zarazilas mam duuuuzo piwoni przez ciebie hi hi hi ale to miłe i juz sie nie mogę doczekać jak zakwitną ja różanki hi hi hi
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies