Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

sylwia_slomc... 17:08, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Ewcia ja liczę, że On ten tyłeczek do mnie przywiezie jak się pogoda ciut poprawi
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kondzio 19:44, 19 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Przepraszam zachowuje sie jak dziecko Jedna kura sie znalazła u sąsiada w ogródku Mam proźbe jak by ktos słyszał o kimś kto hoduje kury i ma na sprzedaż prosiłbym o kontakt bo ona nie moze być sama
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
AgnieszkaW 19:54, 19 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
A widzisz? Już zaczynasz myśleć pozytywnie Głowa do góry, Pozdrawiam i trzymam kciuki za odbudowanie hodowli. Pomyśl sobie, że z ukochanymi zwierzętami jest jak z ludźmi - odchodzą, ale karawana idzie dalej, życie się toczy. Minionych chwil nie zmienisz (choć żal ogromny w sercu), ale za to na przyszłość masz wpływ - powstań i zacznij od nowa. Wątek masz dalej prowadzić, bo Wasz ogród wnosi wiele w Ogrodowisko Uściski
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Basilikum 20:00, 19 wrz 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Kondrad a nie ma u Was jakiejs gieldy ptasiej. U nas jest niedaleko wiec mi tak na mysl wpadlo. No i mamy niedaleko pania, ktora handluje kurami i mozna sobie u niej zamowic.

Bardzo sie ciesze, ze kura taka cwana
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Mirella 20:19, 19 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
W piątki na Placu Nowym na Kazimierzu odbywa się sprzedaż gołębi i ptactwa domowego od 5.00 do 9.00 .
smutne to co napisałeś, co nas nie zabije to nas wzmocni,wiem marne pocieszenie.

____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
sylwia_slomc... 20:46, 19 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Kondzio napisał(a)
Przepraszam zachowuje sie jak dziecko Jedna kura sie znalazła u sąsiada w ogródku Mam proźbe jak by ktos słyszał o kimś kto hoduje kury i ma na sprzedaż prosiłbym o kontakt bo ona nie moze być sama

A tylko rasowe chcesz czy Ci obojętne? Bo w Proszowicach w lecznicy weterynaryjnej kurczęta sprzedają, chyba w różnym wieku. Ja swego czasu kupowałam u nich jednodniowe szczepione, babci na nioski i brojlery, a sobie kogutki na rosołek. Ale nie wiem czy o tej porze roku maja, Będziesz na spotkaniu pszczelarzy to luknij do nich i się dowiedz
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Katkak 21:02, 19 wrz 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Kondzio, bez takich mi tu. Bo do Sylwii dołączę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Gosiek33 07:50, 20 wrz 2017


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14119
Ogłoszeń o drobiu jest dużo, trzeba sobie poszukać, może coś Ci przypasuje w jakimś innym serwisie kraków Brahmy- niebieskie
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kondzio 09:49, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dzieki mocne za dobre słowa Ja ostatnio wogule nie mam serca, do robienia zdjec wypaliłem sie robiąc setki w Anglii. Kolejna rzecz nie miałem czasu, robiliśmy sporo zmian bo trzeba było wkomponować sporo roslin ktore przywieźliśmy i zakupiliśmy np. 70 szt floksow z Litwy W poniedziałek była jeszcze dogrywka do programu Mai w ogrodzie. Musiałem ogrod doprowadzić do porządku a pogoda okropna Tak sobie mysle ze program bedzie największą klapą Andrzej kury wypuścił przed siudma rano na ogród jak zawsze ja wychodząc z domu po dziesiątej poszedłem do nich i juz żadna nie żyła Pytam wszystkich znajomych o hodowcę, bo często kupione kury na targach nam po dwóch tygodniach umierały. Nie chce zeby sie to powtórzyło za błędy przepraszam ale Andrzeja nie ma żeby poprawił
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylwia_slomc... 10:02, 20 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81907
Szkoda, że się pogoda na nagrania nie udała, ale ogród macie cudny więc się obroni nawet w deszczu. Tym bardziej, że pierwsza część nagrań była chyba w lepszej pogodzie.
Pewnych sytuacji w życiu nie przewidzisz. Gdyby Andrzej wiedział co się wydarzy to by pewnie kur nie puścił...
Podziwiam za takie ilości nasadzeń i za to, że potem nazwy pamiętacie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies