Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 16:01, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
ana_art napisał(a)
u moich sąsiadów też w biały dzień lisidło przyszło do kur, ale te narobiły rabanu. Jasiek chodził do nich je karmić a teraz się lisa boi...
z wielką radością czekam na odcinek Mai
Dzięki i buziole wysyłam. Dam znać kiedy będzie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 16:02, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Pszczelarnia napisał(a)
Wasz ogród jest bardzo fotogeniczny o każdej porze roku.
Zobaczymy jak będzie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 16:04, 21 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
mira napisał(a)




No popatrz - jak tu nie ma o czym pisać - ile dobrych rad - gdzie Ty to znajdziesz

a

" Ja ostatnio w ogóle nie mam serca, do robienia zdjęć wypaliłem się robiąc setki w Anglii"

czuję że porobiłabym zdjęcia jakiegoś ładnego ogrodu w ciepełku i słoneczku więc
Ci pomogę, będę się przynajmniej starać hihi


"Tak sobie myślę że program będzie największą klapą" - no bo inaczej nie umiesz myśleć !!!!!!!!!!!! tego trzeba się nauczyć więc proszę powtarzaj sobie będzie ok bo przecież ogród jest ok - chyba logiczne co ? no i nie po to się zgodziłeś żeby była klapa brrr

ten lis to z pociągu wysiadł czy jak - gdzie tam lis - głupia się pytam jak dziki po plaży łażą to co się dziwić że lisy pociągiem jeżdżą
- przykre - działaj

pozdrawiam
Jak przeczytałem koleżance co napisałaś to ryliśmy ze śmiechy hi hi hi mamy już pierwsze nowe nabytki
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylwia_slomc... 16:08, 21 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Kondzio napisał(a)
Zobaczymy jak będzie, chcielibyśmy by było jak najlepiej, bo więcej okazji nie będzie, a to duża pamiątka Z drugiej strony dobrze że byli w poniedziałek, bo jak by teraz to już wogóle by nic nie było wszystko mokre i ciągle pada

No widzisz najlepszy dzień wybrali
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
anka_ 18:31, 21 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kondzio napisał(a)
... Lis każde ogrodzenie przejdzie, koleżanka mi mówiła że widziała jak przeskakiwał z dwoma kurami w pysku przez ogrodzenie ...
Kupiłem parkę czegoś tam nie powiem co kiedyś zrobię fotki to wyjawię co
Hihihi
Kondziu ze zwykłej siatki tak, ale zgrzewana jest dla nich mało stabilna i nie wejdą. Wiem, bo mam ogrodzony nią wybieg... i spokój od kilku lat- bo tak mieliśmy mega problem. Sąsiad ma ogrodzone zwykłą i wchodzą bez problemu.

Ostatnim zdaniem mnie zaintrygowałeś...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
abiko 23:15, 24 wrz 2017


Dołączył: 15 wrz 2011
Posty: 8410
Konrad zmień awatar proszę co tam nakupowales w Krakowie i Wojsławicach? kurczę minęliśmy sie na targach
____________________
Agnieszka Ogródkowe perypetieTrzeba było zostać dresiarzem... Wizytówka
Kondzio 09:24, 25 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
abiko napisał(a)
Konrad zmień awatar proszę co tam nakupowales w Krakowie i Wojsławicach? kurczę minęliśmy sie na targach
takie moze być hi hi hi Zakupy jak zwykle spore, stwierdziliśmy ze kupujemy rośliny mocne, standardowe bez żadnych wydziwiasów
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 09:29, 25 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
anka_ napisał(a)
Kondziu ze zwykłej siatki tak, ale zgrzewana jest dla nich mało stabilna i nie wejdą. Wiem, bo mam ogrodzony nią wybieg... i spokój od kilku lat- bo tak mieliśmy mega problem. Sąsiad ma ogrodzone zwykłą i wchodzą bez problemu.

Ostatnim zdaniem mnie zaintrygowałeś...
Wlasnie postanowiliśmy powiększyć wybieg tak aby mogły być tam cały czas jak nas nie ma w ogrodzie Do tej pory mieliśmy mały, bo wypuszczalismy je na sad wiec nie był potrzebny.
No widzisz moge jeszcze zaskoczyć, ale powiem kupiłem kaczki indyjskie, bieguski
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 09:32, 25 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)

No widzisz najlepszy dzień wybrali
dokladnie bo duzo astrów juz nie kwitnie. Zostały tylko te ktore sa późne i jeszcze przez pogodę nie otworzyły kwiatów. Zobaczymy jak bedzie. W tą niedziele był ogród naszego kolegi, jego reakcja była mieszana ale nam sie podobał
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
AgnieszkaW 09:40, 25 wrz 2017

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Ooo, nowa hodowla? Fajnie. Fotki nowych nabytków będą? Pozdrawiam
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies