Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 10:08, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Sylwio w ten dzień był piekny słoneczny, ale rosliny wymęczone przez deszcz. Każda nowa roślina jest opisana i wpisana do kajeciku
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
sylwia_slomc... 10:12, 20 wrz 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81927
Nie na wszystko masz wpływ, ale rozumiem, że chcieliście by ogród i rośliny zaprezentowały się z jak najlepszej stronyNapewno będzie bardzo ciekawy odcinek, ja czekam na niego z niecierpliwością. Nie mówili kiedy się spodziewać? Wiosną?
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Ewa777 10:34, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Współczuję straty kurek. Śliczne były i widać było, że o nie dobrze dbacie.
Ogród macie przepiękny i jedyny w swoim rodzaju. Jestem nim bardzo zauroczona. Byłoby mi bardzo smutno, gdybyś zamknął wątek. Mam nadzieję, że już takie myśli Cię opuściły.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
malgorzata_s... 10:47, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Konrad program będzie super,zobaczysz. Tym się zupełnie nie przejmuj.
Ogród piękny i ciekawy więc jest zawsze co pokazać.Kurek szkoda bardzo ale to samo życie niestety.Lis cwany,wyczekał na sposobność.Pozdrawiam i uściski zostawiam
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
margaretka3 12:28, 20 wrz 2017


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aa, ja w głowę zachodziłam, jak on się przedostał, a on w biały dzień wybrał się na łowy. Ech, niestety, u moich rodziców też w biały dzień się skrada. Dlatego mają też perliczki, te robią w razie niebezpieczeństwa tyle hałasu, że dzięki ich wrzaskom tacie już nieraz udało się lisa przegonić.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
zbigniew_gazda 13:10, 20 wrz 2017


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11162
Oj Kondzio - otrzyj łezki z lica
nie noś żałoby za kurkami.
Zapewnij nowym bezpieczne życie
i dalej bądź tu z nami.

____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
ana_art 13:25, 20 wrz 2017


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
u moich sąsiadów też w biały dzień lisidło przyszło do kur, ale te narobiły rabanu. Jasiek chodził do nich je karmić a teraz się lisa boi...
z wielką radością czekam na odcinek Mai
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Pszczelarnia 13:55, 20 wrz 2017


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Wasz ogród jest bardzo fotogeniczny o każdej porze roku.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
mira 15:20, 20 wrz 2017


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Kondzio napisał(a)
Dzieki mocne za dobre słowa Ja ostatnio w ogóle nie mam serca, do robienia zdjęć wypaliłem się robiąc setki w Anglii. Kolejna rzecz nie miałem czasu, robiliśmy sporo zmian bo trzeba było wkomponować sporo roslin ktore przywieźliśmy i zakupiliśmy np. 70 szt floksow z Litwy W poniedziałek była jeszcze dogrywka do programu Mai w ogrodzie. Musiałem ogrod doprowadzić do porządku a pogoda okropna Tak sobie mysle ze program bedzie największą klapą Andrzej kury wypuścił przed siudma rano na ogród jak zawsze ja wychodząc z domu po dziesiątej poszedłem do nich i juz żadna nie żyła Pytam wszystkich znajomych o hodowcę, bo często kupione kury na targach nam po dwóch tygodniach umierały. Nie chce zeby sie to powtórzyło za błędy przepraszam ale Andrzeja nie ma żeby poprawił




No popatrz - jak tu nie ma o czym pisać - ile dobrych rad - gdzie Ty to znajdziesz

a

" Ja ostatnio w ogóle nie mam serca, do robienia zdjęć wypaliłem się robiąc setki w Anglii"

czuję że porobiłabym zdjęcia jakiegoś ładnego ogrodu w ciepełku i słoneczku więc
Ci pomogę, będę się przynajmniej starać hihi


"Tak sobie myślę że program będzie największą klapą" - no bo inaczej nie umiesz myśleć !!!!!!!!!!!! tego trzeba się nauczyć więc proszę powtarzaj sobie będzie ok bo przecież ogród jest ok - chyba logiczne co ? no i nie po to się zgodziłeś żeby była klapa brrr

ten lis to z pociągu wysiadł czy jak - gdzie tam lis - głupia się pytam jak dziki po plaży łażą to co się dziwić że lisy pociągiem jeżdżą
- przykre - działaj

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
anka_ 15:32, 20 wrz 2017


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Kondziu z niecierpliwością będę czekać na odcinek z waszego ogrodu. Napewno będzie dobrze- jak już dziewczyny pisały- piekny ogród nie moze wyjść źle.

Co do kur współczuję. Wiem jak to boli i wkurza jednocześnie.

sylwia_slomczewska napisał(a)
Swoją drogą w głowę zachodzę jak on się do nich dostał, przecież ogrodzone i woliera
Ogrodzenie z siatki plecionej czy deskowane (coś sztywnego) nie jest dla nich przeszkodą. Chodzą jak po drabinie. U nas sprawdziła się siatka zgrzewana- nie jest taka sztywna.

Kondzio napisał(a)
Przepraszam zachowuje sie jak dziecko Jedna kura sie znalazła u sąsiada w ogródku Mam proźbe jak by ktos słyszał o kimś kto hoduje kury i ma na sprzedaż prosiłbym o kontakt bo ona nie moze być sama
Szkoda, że nie mieszkasz bliżej...
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies