Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 18:55, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Katkak napisał(a)
Ale piękne, bogata kolekcja. I tak fajnie umiejscowione, przy starych pniaczkach. Dziękuję.


Powstały w sumie 3 nowe rabaty cieniste hostowo-paprotne. Zmienił się również charakter rododendronowego boku domu, gdzie przybyło również trochę paproci i host. Wietlica od Ciebie również pięknie rośnie
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 18:56, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)
Dzięki, ze mogę i tu oglądać Wasz raj....

Marcinek żyje i nawet zakwitnie, jedną gałąze tylko musiałam skrócić


To aster głądki 'Les Moutiers'. W przyszłym roku powinien się mocno rozrosnąć, a jesienią wygląda obłędnie.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:00, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
abiko napisał(a)
Chłopaki bardzo dziękuję za fantastycznie spędzony dzień. Ogród piękny, przemyślany, urzekający kolorami, zapachem, fakturą.. jesień u was zawsze jest przepiękna. Za poczęstunek dziękujemy.. chyba czas zacząć zamawiać katering jak tak dalej pójdzie



Aga to my dziękujemy za wspaniały czas i prezenty. U Was jedzenie też jest zawsze pyszne, a Twój ogród to prawdziwa bombonierka, przemyślana w każdym calu. My mamy słabość do romantycznych różano-bylinowych ogrodów w geometrycznych ramach.

Dziękujemy za piękne zdjęcia
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:03, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Magleska napisał(a)
Bardzo Wam dziękuję za cudowny dzień jestem pod wielkim wrażeniem Waszego ogrodu ......Raj na ziemi,cudowny ,zachwycający ,tyle gatunków kwiatów ,a przede wszystkim astrów - normalnie mam niedosyt kwiatów u siebie

I z jedzeniem to podnieśliście poprzeczkę niesamowicie aż mi wstyd ,bo ja beztalencie kulinarne jestem i nie umiem takich pyszności tworzyć ,jak się u mnie spotykamy najlepsi kucharze powinni na lekcje przyjść do A

Zdjęcia postaram się wgrać w tym tygodniu
Jeszcze raz dziękuję
Buziaki

My dziękujemy za to, że znalazłaś czas, żeby nas odwiedzić. Przed chwilą wnosiłem do domu papryczki od Ciebie, aby ochronić je przed pierwszym tegorocznym przymrozkiem. Odnośnie kulinariów, przed Waszą wizytą było mnóstwo porażek w kuchni, a pierwszy sernik zjadły kury...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:06, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)
Gorące buziaki i podziękowania za cudowny dzień, rozmowy i raj na ziemi dla ludzi i zwierząt. Kolejne plany ciekawe, ogród jest niesamowity, urzeka w każdym kąciku. Fotorelację chyba zamieszczę ostatnia bo Inni też nacykali;
A było co focić, oj było


Sylwia, ty zawsze znajdziesz dobre i ciepłe słowo, a spotkanie Ciebie i Wojtka to za każdym razem dla nas radość.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:10, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
mira napisał(a)
Zajrzałam do pierwszego wątku na pierwsze zdjęcia - no teraz to aż się zadziwiłam - szok, niby wiem jak powstaje ogród ale jednak jak się zobaczy i porówna to dopiero widać ogrom pracy i miłości do tego co się robi.

Niedziela jakoś kojarzy mi się z krakowskim weselem - co prawda bez polityki i na szczęście /to w odniesieniu do wesela/ -

to była uczta dla wszystkich zmysłów.

Ogród widziałam pierwszy raz w 2016 roku w zimie no marne porównanie. Widziałam w ub roku o tej porze - przez rok niesamowicie się rozrósł przybyło nowych rabat.
Teraz kwitło nie tylko może astrów, zapach się unosił w pokoju nr 3 a w pozostałych pokojach co krok coś ciekawego.

Tym razem utkwiły mi w głowie
krzesła w sadzie - jakie one krakowskie przecież - dla mnie to taki znak firmowy

kilka wspaniałych zestawień kolorów i faktur,

a najwspanialsze było to jak przygotowana była ziemia pod nasadzenia
i za to biję brawo i kłaniam się nisko - tego nie odda żadne zdjęcie słowa to trzeba zobaczyć i dotknąć i naśladować

Brawo Wy!

Bardzo dziękuję za spotkanie i gościnę.


Na tak piękne słowa, brak słów, które mogłyby oddać naszą wdzięczność. Wiesz, że patrzymy w jednym kierunku...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:13, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Magleska napisał(a)


Piękne zdjęcia, dziękujemy za wspaniałą fotorelację!
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Agania 19:13, 06 paź 2019


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Piękny ogród, fajne chłopaki i zacni goście
... miło Was widzieć, Sylwia niezapomnianą pamiątkę Wam zostawiła w postaci zdjęć

Pozdrawiam Was
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Kondzio 19:14, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Dorota123 napisał(a)
Piękny jesienny ogród. Zostawiam swój zachwyt. Dawno nie było u Ciebie takiego wysypu zdjęć z ogrodu.


Bardzo dziękujemy za miłe słowa
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:16, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)
Chcecie przygody w cudownym i niepowtarzalmnym ogrodzie???

Zapraszam Was do ogrodu, który był pierwszym w jakim miałam przyjemność gościć parę lat temu i niedługo po tym jak założyłam wątek na O. To było spełnienie mojego marzenia i tak zaczęła się przygoda w realu i cudowne przyjaźnie.
https://www.ogrodowisko.pl/watek/4335-kondziowy-ogrod-cz-ii?page=862


Po przeczytaniu tych słów bardzo się wzruszyłem, bardzo...

Dzięki!
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies