Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 19:39, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
effka napisał(a)
Mamusiu kochana, przepadłam w Twoim ogrodzie i gapię się godzinami na te fotki... Jak bym teraz zakładała ogród, to taki właśnie by był, jak Twój
Cudnie, wspaniałe, sielsko ale i elegancko. Pozdrawiam serdecznie i podziwiam!!!


Bardzo dziękujemy za miłe słowa
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Monia81 19:45, 06 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7969
Kondzio napisał(a)


Bardzo dziękujemy. Kury i kaczki powróciły. Lis przychodzi z ciągłymi wizytami. przypatrując się nowym zabezpieczeniom...


Lis to cwana bestia, mam nadzieję, że tym razem nic mu się nie uda... fajnie, że dziewczyny zdjęcia zrobiły i wstawiły, bo tęskno już było za Waszymi widokami Konrad a jakie paprocie w tym zakątku z hostami macie?
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Kondzio 20:12, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Monia81 napisał(a)


Lis to cwana bestia, mam nadzieję, że tym razem nic mu się nie uda... fajnie, że dziewczyny zdjęcia zrobiły i wstawiły, bo tęskno już było za Waszymi widokami Konrad a jakie paprocie w tym zakątku z hostami macie?


Paproci jest kilkadziesiąt różnych
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
malgorzata_s... 20:12, 06 paź 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33757
Kondziu i Andrzejku jesteście wyjątkowi i Wasz ogród dzięki temu również jest wyjątkowy. Mogę powiedzieć że widzę w nim cechy was obu. Momentami spokój opanowanie A a potem trochę przekory i dzikości KJest piękny, zmienny, delikatny i romantyczny.Wszystko mi się w nim podoba a przez to że są pokoje może być cudownie różnorodny. Prowadzicie go wspaniale dbając o ogólne wrażenie cudowności ale dając trochę swobody na dzikość
Bardzo wam dziękujemy za pyszne jedzonko(Andrzej jesteś mistrzem) no i za cudowne towarzystwo( szczęka boli mnie do dziś) Buziaki wielkie. Fotki wstawię ale nie dzisiaj po takiej porcji cudowności. Poczekam dzień,dwa aby poprzednimi wszyscy się nacieszyli
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
anka_ 20:19, 06 paź 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ogród niesamowity, dojrzały. I super te inne spojrzenie "okiem' dziewczyn.

Co to za odmiana? Wspaniały ma kolor.


____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
sylwia_slomc... 20:29, 06 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81725
Kondzio napisał(a)


Sylwia, ty zawsze znajdziesz dobre i ciepłe słowo, a spotkanie Ciebie i Wojtka to za każdym razem dla nas radość.

I wice wersa( pewnie nie tak sie pisze, ale co tam)
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
sylwia_slomc... 20:30, 06 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81725
Kondzio napisał(a)


Po przeczytaniu tych słów bardzo się wzruszyłem, bardzo...

Dzięki!

Szczerą prawdę napisałam przecież wieszZnasz mnie
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Anitka 10:03, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773
Dziękuje za zaproszenie. Jesienne spotkanie w Waszym ogrodzie to uczta dla wszystkich zmysłów. Cudowne miejsce, mistrzowskie, pełne koloru i bujności rabaty. Poszczególne zakątki, kadry z ogrodu długo w myślach pozostają. Pozostanie również to co Andrzej zaserwował. Kulinarne mistrzostwo !!! Do tego wspaniali ludzi i rozmowy. Oby więcej takich niedziel.

Już wiem dlaczego macie takie kurki szczęśliwe

Tylko troszkę fotek dorzucam, bo dziewczyny sporo już pokazały.

Uczta dla oczu, a potem ten stół był miejscem uczty dla podniebienia.



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 10:22, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773



____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Anitka 10:25, 08 paź 2019


Dołączył: 02 cze 2013
Posty: 7773




____________________
Anitka Mój azyl na wichrowym wzgórzu*** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies