Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

sylwia_slomc... 22:48, 05 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248

to w tym ogrodzie zakochałam się w dębolistnej i kosmatej



Jeszcze raz za wszystko dziękujemy
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
aldonaz 00:08, 06 paź 2019


Dołączył: 09 lis 2011
Posty: 1841
Chłopaki, ja również dziękuję za zaproszenie i możliwość zobaczenia Waszego miejsca na ziemi. To jeden z najpiękniejszych ogrodów, jakie odwiedziłam. Podział na pokoje, bogactwo roślin i mistrzowskie zestawienia, ptactwo domowe i pszczółki w brzeziniaku - to wszystko czyni go wyjątkowym. Nie wiem, jak inne pory roku, ale jesień wyjątkowo mu sprzyja. Andrzej, jedzenie przepyszne, z tego co słyszę to żadna z nas nie jest Ci w stanie dorównać.
Pobyt u Was był prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam
____________________
Lek na całe zło czyli mój ogród
kasiek 08:36, 06 paź 2019


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21450
Jak dobrze ze Sylwia uchwyciła taras bo ogród odciągnął mi od niego uwagę a faktycznie wyszedł rewelacyjnie.
Chłopaki dzięki... za wszystko, za spotkanie, wartościowe rozmowy, rady, ciepło i w ogóle. Cieszę się że Was spotkałam

Focie wklei Ciocia - ślicznie Wam zrobiła.
A i co do obiadu - Andrzej przeszedłeś sam siebie!
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
gosika67 10:48, 06 paź 2019


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Witaj, przywędrowałam od Sylwi, trawy mnie urzekły i takie bogactwo roślin. Pięknie, pozdrawiam.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
Mala_Mi 11:29, 06 paź 2019


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zdecydowanie wyjątkowy ogród... jedyny w swoim rodzaju ..
Altana porośnięta bluszczem .. wygląda obłędnie..
Ule w brzózkach to moje ulubione..

O podniesionej poprzeczce co do kuchni ... widzę ze nie tylko mój powód do kompleksów. Od razu mi ulżyło

A zdjęć ogrodu nigdy za wiele ..

____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Dorota123 15:52, 06 paź 2019


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
sylwia_slomczewska napisał(a)
To i ja juz swoje dorzucę Dorotko. Ogród Chłopaków jest wyjatkowy, drugiego takiego nie znajdziesz, ma niezwykły klimat i bajeczne kolory, faktury, zapachy, no i jest bardzo pod owady prowadzony, a takich ogrodów jest bardzo mało.

Niesamowite jak drzewa w ciągu kilku lat porosły

idziemy w ogród

Sylwio pięknie ukazałaś odwiedzany ogród, ładne nasycenie barw i świetne ujęcia. Te dwa zdjęcia skradły moje serce.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Katkak 16:03, 06 paź 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Andrzejku, Ty w nowej odsłonie zachwyciłeś mnie bardziej niż ogród nawet- bomba.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
sylwia_slomc... 17:45, 06 paź 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81248
Dorota123 napisał(a)
Sylwio pięknie ukazałaś odwiedzany ogród, ładne nasycenie barw i świetne ujęcia. Te dwa zdjęcia skradły moje serce.

Dziękuję Dorotko
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Kondzio 18:52, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Basilikum napisał(a)

zapraszamy
znalazlam niedaleko nas w Austrii wspaniala bylinowa szkolke


Mamy nadzieję, że uda nam się Ciebie odwiedzić wiosną. Przypuszczam nawet o którą szkółkę chodzi, mają oszałamiającą ofertę astrów, floksów i wielu ciekawych bylin.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Monia81 18:54, 06 paź 2019


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 7922
Przecudny macie ogród, piękne fotki no i widzę, że kurki i kaczuszki powróciły do kurnika klimatyczny i pełen barw macie Wasz kawałek ziemi... pozdrawiamy
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies