Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kondziowy ogrod cz II

Pokaż wątki Pokaż posty

Kondziowy ogrod cz II

Kondzio 19:20, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Kokesz napisał(a)
Ślicznie

Przeczytałam zimą obydwa wątki Kondzia od deski do deski, były chwile ogromnego zmęczenia, zwątpienia ale i hihania przez wiele stron. Zawiązały się nowe przyjaźnie i powstał ogród pełen miłości do roślin. Kondzio, mam nadzieję, że jesteś spełnionym i szczęśliwym człowiekiem Pozdrawiam Ciebie i Andrzeja, bo oboje macie w tym udział


Ogród cały czas tworzymy fizycznie i mentalnie razem. Dziękujemy!
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
eVka 19:22, 06 paź 2019


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Mamusiu kochana, przepadłam w Twoim ogrodzie i gapię się godzinami na te fotki... Jak bym teraz zakładała ogród, to taki właśnie by był, jak Twój
Cudnie, wspaniałe, sielsko ale i elegancko. Pozdrawiam serdecznie i podziwiam!!!
____________________
Kondzio 19:25, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
aldonaz napisał(a)
Chłopaki, ja również dziękuję za zaproszenie i możliwość zobaczenia Waszego miejsca na ziemi. To jeden z najpiękniejszych ogrodów, jakie odwiedziłam. Podział na pokoje, bogactwo roślin i mistrzowskie zestawienia, ptactwo domowe i pszczółki w brzeziniaku - to wszystko czyni go wyjątkowym. Nie wiem, jak inne pory roku, ale jesień wyjątkowo mu sprzyja. Andrzej, jedzenie przepyszne, z tego co słyszę to żadna z nas nie jest Ci w stanie dorównać.
Pobyt u Was był prawdziwą ucztą dla wszystkich zmysłów.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam


Aldonko - nam było niezwykle miło Ciebie gościć, a pochwały choć niezasłużone, to bardzo miło słyszeć. Zapraszamy Cię o każdej porze roku...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:28, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
kasiek napisał(a)
Jak dobrze ze Sylwia uchwyciła taras bo ogród odciągnął mi od niego uwagę a faktycznie wyszedł rewelacyjnie.
Chłopaki dzięki... za wszystko, za spotkanie, wartościowe rozmowy, rady, ciepło i w ogóle. Cieszę się że Was spotkałam

Focie wklei Ciocia - ślicznie Wam zrobiła.
A i co do obiadu - Andrzej przeszedłeś sam siebie!

Kasiu to my dziękujemy za wspaniały czas. Było wyjątkowo pod każdym względem.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:29, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Agania napisał(a)
Piękny ogród, fajne chłopaki i zacni goście
... miło Was widzieć, Sylwia niezapomnianą pamiątkę Wam zostawiła w postaci zdjęć

Pozdrawiam Was


Dziękujemy bardzo. Zdjęcia i słowa Sylwii cudowne, pozostaną w naszych sercach na zawsze...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:30, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
gosika67 napisał(a)
Witaj, przywędrowałam od Sylwi, trawy mnie urzekły i takie bogactwo roślin. Pięknie, pozdrawiam.


Dziękujemy i pozdrawiamy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:34, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Mala_Mi napisał(a)
Zdecydowanie wyjątkowy ogród... jedyny w swoim rodzaju ..
Altana porośnięta bluszczem .. wygląda obłędnie..
Ule w brzózkach to moje ulubione..

O podniesionej poprzeczce co do kuchni ... widzę ze nie tylko mój powód do kompleksów. Od razu mi ulżyło

A zdjęć ogrodu nigdy za wiele ..



Dzięki Aniu. Winobluszcz jesienią zachwyca kolorem. Pozdrawiamy przed pierwszym przymrozkiem.
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:35, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Katkak napisał(a)
Andrzejku, Ty w nowej odsłonie zachwyciłeś mnie bardziej niż ogród nawet- bomba.


Bo się zarumienię, jesiennie...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:35, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
sylwia_slomczewska napisał(a)

Dziękuję Dorotko


To my dziękujemy
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Kondzio 19:38, 06 paź 2019


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Monia81 napisał(a)
Przecudny macie ogród, piękne fotki no i widzę, że kurki i kaczuszki powróciły do kurnika klimatyczny i pełen barw macie Wasz kawałek ziemi... pozdrawiamy


Bardzo dziękujemy. Kury i kaczki powróciły. Lis przychodzi z ciągłymi wizytami. przypatrując się nowym zabezpieczeniom...
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies