Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Słoneczny ogród safikey, czyli mega dużo pracy przed nami

Pokaż wątki Pokaż posty

Słoneczny ogród safikey, czyli mega dużo pracy przed nami

safikey 08:41, 02 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Malgosik napisał(a)
widoki piękne
a fryzura rzeczywiście bujna



i Marta i Dominika.... - rzeczywiście bujny fryz zapuszczany już od 1,5 roku i syn stwierdził, że nie obetnie, bo przecież jest kompozytorem a i Szopen, Bach, Hendel mieli dłuższe włosy, więc on również hoduje swoje kręciołki
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Dominika11 08:52, 02 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
Synuś wie co mówi - tak trzymać

Jejku kociaczki przesliczne, boskie, cudowności naqwet mojej córci nie pokazuję, bo zaraz by chciała

a to kocurki czy kociczki ??
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
safikey 08:56, 02 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Dominika, a kto to wie??

już źle oceniłam Szopena, więc się nie podejmuję
- ale mamy już je zaklepane dla rodziny i dla niani, więc będą z nami tylko do października
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Dominika11 09:01, 02 lip 2014


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
oj ciężko będzie się rozstać z maluszkami, ale to jeszcze troche czasu
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
safikey 09:02, 02 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
wczoraj nareszcie kupiłam fajny aparat, więc oczywiście już zrobiłam kilka fotek z ogrodu
wrzucę je na wątek w dziele - nasze ogrody, bo tutaj chciałabym się zajmować jedynie nowymi rabatami. Trochę zrobił mi się bałagan i zastanawiam się nad zasadnością dwóch wątków, ale na razie pozostaje bez zmian

na jeden z rabat, już po raz drugi ziemi mi się z lekka zapadła, bo w tym akurat miejscu ryją mi jakieś nornice, a poza tym pół metra przed tym miejscem kończą się dreny z oczyszczalni i to też pewnie na to wpływa, że znowu to tak wygląda...


wrzucę jakąś szmatę namoczoną w benzynie i zasypię ziemią - we wrzosowisku to działa



____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:07, 02 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
z dobrych rzeczy - wczoraj przyjechała moja siostra z mężęm z Hiszpanii i już zrobiliśmy pierwszą sesję w ogrodzie....
objadają mi maliny, porzeczki, truskawki, ale o to chodzi, aby się dzielić ha ha ha

a oto nasze zakochance:




więć będziemy mieli wesoło przez kilka tygodni
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
katarzynkak 23:20, 02 lip 2014


Dołączył: 18 lip 2013
Posty: 1678
safikey napisał(a)
Nie było mnie kilka dni na blogu, bo wypoczywałam w Bieszczadach - wyjazd służbowy z klientami.

W górach jest po prostu super, załączam kilka fotek:





widok ze szczytu Kamień Dwernik



podczas wieczoru integracyjnego

Poza tym urządzaliśmy urodziny córeczki, więc było wesoło, pracowicie i ciut męcząco

mój mały wesołek śmieszek i duzy wesołek z bujną fryzurą


Ogródek powróci do łask, gdy skończy padać - bo od niedzieli pada i pada..... a ogródek mi zarasta

pozdrawiam



Widoczki super!
A wiesz, ja myślałam, że Twój Synuś to ma perukę
Ale fryz. Czadowy.
____________________
katarzynkak- Ogród z tatarakiem w tle
safikey 09:35, 04 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Dziewczyny,
rzeczywiście mój syn ma wspaniałe włosy - wszyscy zazdoszczą tylko ja się męczę czesząc je po umyciu... ale są tak mocno skręcone jak gdyby mu zdjąć kołki od trwałej:



niesamowite włosy bo i chłopak jest niesamowity!!!
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:51, 04 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
Miałam nareszcie wolne popołudnie wczoraj i zabrałam się za porządkowanie wrzosowiska:
- plewienie,
- wykopanie floksów z wrzosowiska,
- dosadzenie wrzosów i dosypanie kory i szyszek (przywiozłam z lasu 2 wielkie reklamówki) to zrobię już dziś po południu.


w ubiegłym roku posadziłam floksy jako niewielkie krzewinki a teraz rozrosły się bardzo mocno - tak, że aż zaczęły zachodzić na wrzosy i wrzośce




floksy gotowe do posadzenia z przodu działki




wrzosowisko już bez floksów czeka na nowe wrzosy
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
safikey 09:58, 04 lip 2014


Dołączył: 06 mar 2013
Posty: 930
przed działką pomiędzy wierzbami hakuro nishiki posadziłam już flosky - troche je podzieliłam, dzisiaj dosadzę resztę







myślę, że fajnie się rozrosną...
w tym roku jeszcze planuję na całej długości przed ogrodzeniem posadzenie bordowych berberysów - coś na kształt żywopłotu

dziś będę też przycinała wierzby, ale ostrożenie, bo M zasiał już tutaj wszędzie trawę

posiana trawka przed domem juz ładnie zaczyna się zielenić:


alez to radość!!!
____________________
Słoneczny ogród słonecznej safikey --- Dużo pracy przed nami, czyli wymyślamy swój ogród...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies