Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Kasial 13:59, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
A i mam jeszcze kanny od Basi z Doliny Muminków, jak mi przeżyją do wiosny też je można tam upchać.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 14:00, 02 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Nie pasują mi tam jakoś kanny..
Ale na moje podpowiedzi bierz poprawkę
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Kasial 14:14, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Ja też tak tylko napisałam, że są i może się wpasują, jak nie, mam jeszcze sporo do obsadzenia. Ale są w kolorach moich ulubionych i to jest ważne hehe
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Iwk4 14:26, 02 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
O widzę, że Mała MI jest u Ciebie.
To będzie wszystko dobrze Kasiu.
Ja kanny będę miała na tej rabacie na zmianę z trychotomią, ale u mnie będzie typowa bylinowa, a u ciebie troszkę inaczej
____________________
Ogródek Iwony II
Kasial 14:54, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
W ogóle to taki plan nakreśliłam, już bez starego domu. Domu musi stać mniej więcej na środku działki. inaczej nie da rady.
A rabata, której wizualizację wstawiłam znajduje się w zaznaczonym miejscu czerwoną elipsą. Będzie niejako kontynuacją południowej rabaty. Nie wiem co zrobić z "zakrętem" rabaty łączącym południową z zachodnią (???) na zakręcie są już dwa świerki srebrne i to będą dwa największe drzewa w moim ogrodzie, więcej ogromnych nie zamierzam sadzić.
Warzywnik trochę za duży mi się narysował.
Wszystkie zielone miejsca to rabaty i to wszystko jest do obsadzenia.
W połowie zachodniej będzie wędzarka i tu to w ogóle nie mam pomysłu jak ją zrobić

____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 14:56, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Iwonko u mnie inaczej zdecydowanie ale kolory te same
Twoja będzie płonęła
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
malgorzata_s... 15:05, 02 lut 2015


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Kasiu w twoich kolorach są jeszcze cynie.Możesz sama z nasionek wysiewać a ratują kolorem kiedy mało kwitnie no i dalie których bulwy przechowuje się z roku na rok.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
kosolka 15:05, 02 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
Jaką planujesz wędzarnię? Taką pod dachem?
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Iwk4 15:13, 02 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Kasial napisał(a)
Iwonko u mnie inaczej zdecydowanie ale kolory te same
Twoja będzie płonęła

Ja tego ognia trochę się boję Ale mi chodziło o to, że jak się będzie wjeżdżać autem na posesję, to będzie się patrzeć na rabatę wesołą, kolorową i na której zawsze coś będzie kwitło. U mnie to będzie trochę taka wiejska rabata. Z kwiotkami Na wsi przecież mieszkam
Muszę się przypatrzeć twojej
____________________
Ogródek Iwony II
Kasial 15:15, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
malgorzata_szewczyk napisał(a)
Kasiu w twoich kolorach są jeszcze cynie.Możesz sama z nasionek wysiewać a ratują kolorem kiedy mało kwitnie no i dalie których bulwy przechowuje się z roku na rok.

Ciociu dalie dostałam, mam żółte i łososiowe, chce więcej. Cynie bardzo mi się podobają wytworne już się zasadziłam na nasionka. W tym tygodniu idę na zakupy nasienne do CO, mam całą listę
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies