Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa zachciewajka :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa zachciewajka :)

Iwk4 15:42, 02 lut 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
A byłaś w wątku Skuli? Pomysł na Ogród. On ma tam wędzarnię, chyba na początku wątku opisuje ją technicznie. Sam robił i ma fajne plany do niej umieszczone
____________________
Ogródek Iwony II
Kasial 15:44, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Iwonka a możesz dać link do tego ogrodu?
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
kosolka 15:48, 02 lut 2015


Dołączył: 11 lip 2014
Posty: 6457
http://www.ogrodowisko.pl/watek/2920-pomysl-na-ogrod
____________________
Ola Kosolkowa pasja
Mala_Mi 18:03, 02 lut 2015


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Zerknij do Eli, tu znalazłam jeszcze nie skończona, ale fajniusia jest i mała, zgrabna .....gdzieś dalej jest skończona
http://www.ogrodowisko.pl/watek/3815-ogrod-eli?page=182

Serduszka upss różowa.. ale ma piękne liście Zajrzałam na szybko i stąd wpadki kolorystyczne.
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Kasial 18:19, 02 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Dzięki Ola i Ania
Zaraz poszperam.

Serduszka jest na mojej liście, gdzieś ja wcisnę na inną rabatę, która kiedyś powstanie.
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
ewsyg 19:04, 02 lut 2015


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Kasial napisał(a)
Dzięki Ola i Ania
Zaraz poszperam.

Serduszka jest na mojej liście, gdzieś ja wcisnę na inną rabatę, która kiedyś powstanie.


Właśnie kupiłam nasiona i będę wysiewać. W opakowaniu jest całe 10 nasion i każdy ma już mały kiełek. Dzisiaj włożyłam je do wody niech puszczą jeszcze większe i może będę miała serduszka. To cudna bylina
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
Nallar 02:35, 03 lut 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kasiu podoba mi się Twój upór w dążeniu do celu, Planów masz kobito mnóstwo, a wiedzę jak to powiada nasza koleżanka, (też Kasia) wciągasz nosem.Czytałam o chwilach zwątpienia chyba wszyscy je miewamy, trzeba pamiętać że nie ważne jest ile razy wpadamy w dołki, tylko ile razy się z nich damy radę wygrzebać.
Będę zaglądać i kibicować.
Żółte....też lubię.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Kasial 08:50, 03 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
ewsyg napisał(a)


Właśnie kupiłam nasiona i będę wysiewać. W opakowaniu jest całe 10 nasion i każdy ma już mały kiełek. Dzisiaj włożyłam je do wody niech puszczą jeszcze większe i może będę miała serduszka. To cudna bylina


Nie byłam początkowo przekonana do serduszek/serduszki(?), ale oczywiście jak się napatrzyłam spodobała mi się, jak większość roślin które zobaczyłam na O.
Czuję lekkie podniecenie jak myślę o zakupach nasion. Czy to normalne???
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Kasial 08:53, 03 lut 2015


Dołączył: 08 kwi 2014
Posty: 833
Nallar napisał(a)
Kasiu podoba mi się Twój upór w dążeniu do celu, Planów masz kobito mnóstwo, a wiedzę jak to powiada nasza koleżanka, (też Kasia) wciągasz nosem.Czytałam o chwilach zwątpienia chyba wszyscy je miewamy, trzeba pamiętać że nie ważne jest ile razy wpadamy w dołki, tylko ile razy się z nich damy radę wygrzebać.
Będę zaglądać i kibicować.
Żółte....też lubię.


Ewcia kibicuj, potrzeba mi tego, będzie mi łatwiej
Jestem uparta i jak już postawię sobie jakiś cel to choćby skały s... to go osiągnę
Mój ogród nachodzi!!!
____________________
Dziewczyna z lasu :) Ogrodowa zachciewajka :)
Malgosik 10:12, 03 lut 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
tylko co z tą wędzarnią
podobno UE zabrobniła wędzenia
Cejrowski narzekał, że nie może sobie uwędzić, a to najstarszy sposób zabezpieczania mięsa przed zepsuciem
i miałam wrażenie, że te przepisy dotyczą także osób prywatnych...
____________________
Ogród na glinie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies