Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

marta_d 10:55, 06 cze 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
warzywnik też masz całkiem spory, wszystko już bujne wysiałam drugi raz rzodkiewkę i sałatę, jedna już powoli główki zawiązuje i tak sobię dosiewam co 2-3 tyg. żeby mieć ciągle świeżą co roku obiecuję sobie ze będzie tego mniej, ale jakoś nie wychodzi
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
iwonaal 11:11, 06 cze 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Prześliczny domek, warzywnik robi wrażenie. A ogórki dlaczego w doniczkach?
____________________
Zakochana w ogrodach
Napia 16:00, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
agatanowa napisał(a)


Ale mi się u Ciebie podoba! Piękny, zachwycający dom. Uwielbiam taką tradycyjną architekturę. I dziatki tez na tarasie są - widzę. No to szczęście murowane, a ogródek i dla nich będzie piękny, bedą kiedyś wspominac

Warzywnik duży masz, zadbany.

Bratki w koszyku baaardzo romantyczne.
Byłaś u Poziomki? Ona ma taki tajemniczy, romatyczny ogród


Agatko, bardzo dziękuję za komplementy Cieszę się, że dom Ci się spodobał, ale Twój również śliczny
Muszę Cię niestety rozczarować, na tarasie nie ma dzieci - moja córka jest już dorosła, ale jeszcze nie ma swoich a dzieci przyjaciół są nastolatkami. Mam jednak nadzieję, że mimo to szczęście nie będzie mnie omijać
W ogrodzie Poziomki jeszcze nie byłam, ale na pewno się tam wybiorę. Zaglądać też będę do Twojego ogrodu, bo jestem ciekawa, jak powstaje Twój ogród. Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 16:24, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
ModraSowa napisał(a)
No właśnie ta róża była dość niedawno sadzona, a moja Mimi miała wtedy niecały rok. Masz rację, szkoda kwiatka,widać,nie miała być z nami... teraz kupię tą właściwą

I na pewno będzie piękna, najpiękniejsza ...
W tej chwili nie mam psa, ale poprzedni był z nami prawie 18 lat, dlatego wiem, że by nie zwariować, trzeba nabrać dystansu do jego czasem dziwnych pomysłów, jak np. wykopywanie krzewów z ogrodu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 16:29, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
iwonaal napisał(a)
Prześliczny domek, warzywnik robi wrażenie. A ogórki dlaczego w doniczkach?


Iwonko, już wyjaśniam. Nie planowałam w tym roku ogórków, ale znalazłam w warzywniku kilka samosiejek. Jak już tak bardzo mnie kochają, to muszę im dać towarzystwo , czyli dokupiłam kilka sadzonek i dzisiaj dosadzę do tych, które wysiały się z nasion.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Gardener27 21:23, 06 cze 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Napia napisał(a)


Agnieszko masz piękny i klimatyczny domek Widok z tarasu na ogród robi wrażenie Wraz z upływem czasu będzie przybywało roślin a ogród będzie robił się coraz bardziej dojrzały Wokół tarasu widzę szpalery z pachnących róż których zapach będzie unosił się również w domu

Pozdrawiam
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Napia 22:31, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Gardener27 napisał(a)


Agnieszko masz piękny i klimatyczny domek Widok z tarasu na ogród robi wrażenie Wraz z upływem czasu będzie przybywało roślin a ogród będzie robił się coraz bardziej dojrzały Wokół tarasu widzę szpalery z pachnących róż których zapach będzie unosił się również w domu

Pozdrawiam


Przemku, dziękuję
Na razie odnoszę wrażenie, że jest pusto i łyso, ale wiem, że to się zmieni. Z lewej strony patrząc na zdjęcie rosną młode okrywowe aspirynki, w tle na razie bukszpany i głównie jednoroczne, które dopiero ruszają. Z prawej mam dwie róże - czerwoną pnącą, kwitnie tylko raz, ale olśniewająco, cały krzak pokryty jest kwiatami . Zrobię zdjęcie, gdy zakwitnie cała. Druga żółta ma piękne szlachetnie kwiaty. Obok rosną lawenda i szałwia. Rozmnażam, żeby było ich więcej
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:34, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
A to piękności z frontu Biała dodatkowo ślicznie pachnie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:36, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Na tarasie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 22:37, 06 cze 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Widok za płotem
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies