Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

yolka 12:23, 31 sty 2021


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Wizytówkę widziałam. Ogród w pigułce piękny Może się zmobilizuję i też utworzę wizytówkę. Na część zimową mam wreszcie materiał, bo u mnie kilka lat nie było śniegu. Pozdrawiam i miłej niedzieli
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
Mysza 17:39, 31 sty 2021


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 5807
Aga, wizytówka bardzo ładna
Wyobraziłam sobie te wszystkie zapachy i Twój zachwyt, gdy siadasz z poranną kawą na tarasie. Gratuluję pięknego ogrodu.
____________________
Gosia
Napia 19:38, 31 sty 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
yolka napisał(a)
Wizytówkę widziałam. Ogród w pigułce piękny Może się zmobilizuję i też utworzę wizytówkę. Na część zimową mam wreszcie materiał, bo u mnie kilka lat nie było śniegu. Pozdrawiam i miłej niedzieli


Niełatwo mi było się do niej zabrać, ale cieszę się, że jest. Sama wiem, jak ułatwia buszowanie po ogrodach rzucenie najpierw okiem na wizytówkę Mnie też tegoroczna zima dostarczyła pięknych zdjęć. Jestem pewna, że Twoja wizytówka będzie ukazywała najpiękniejsze zakątki Twojego ogrodu Już nie mogę się doczekać
Miłego tygodnia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:42, 31 sty 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Mysza napisał(a)
Aga, wizytówka bardzo ładna
Wyobraziłam sobie te wszystkie zapachy i Twój zachwyt, gdy siadasz z poranną kawą na tarasie. Gratuluję pięknego ogrodu.


Gosiu, dziękuję bardzo Już się nie mogę doczekać tej chwili, kiedy będzie można usiąść z kawą na tarasie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 19:53, 31 sty 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Pierwszy raz od dawna czuję podniecenie na myśl o nadchodzącym sezonie ogrodowym. Już nie mogę się doczekać wiosny i pracy w ogrodzie, kopania, pielenia i kawy pitej na tarasie. W zastępstwie kupuję nasiona i robię pierwsze wysiewy. i myślę, co by tu jeszcze zmienić w ogrodzie, ale tak naprawdę dopiero wiosna pokaże, jakie zmiany są możliwe. Zima w tym roku prawdziwa, więc liczę się z tym, że coś wypadnie. Ale mam nadzieję, że nie

Dobrego tygodnia dla wszystkich

____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Milka 06:52, 01 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
I ja obejrzałam, piękna.
Zachwyciło mnie połączenie anabelek z czerwonymi tawułkami Arendsa.
Swoje muszę przesadzić, mam 3 kolory, ale nie mam gdzie.
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
Kasya 07:07, 01 lut 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42074
Ogród bardzo romantyczny
Ach te twoje bodziszki... i iryski z czosnkami... chyba lubie fiolety
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
hankaandrus_44 08:13, 01 lut 2021


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7203
Aga, odwzajemniam wizytę i życze szgkiego lutego, żebyśmy juz wmarcu mogły buszowac przy roślinkach na całego. Wizytówka superaśna, aż nie chce się wychodzić.

Miłego, słonecznego.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
Alija 19:07, 01 lut 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8829
Witaj Agnieszko! Obejrzałam wizytówkę. Ogród naprawdę romantyczny, róże, hortensje, hosty moje ulubione, bodziszki, fioletowe irysy i inne cuda. Jest pięknie! Pozdrawiam!
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
nyna76 19:44, 01 lut 2021


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 1686
Agnieszko wizytówka przekozacka. No i ogród także
Urzekły mn8e wysokie fioletowe irysy. Miodzio.

Z całą stanowczością możesz wykasować z tytułu wątku słowo -prawie-
Jest bardzo romantyczny, róże, bodziszki, falujące trawy.

Ja się cieszę z zimy, dawno takiej nie było, a na prace wiosenne przyjdzie odpowiednia pora.

Jakie masz chciejstwa na ten rok?
____________________
Ania Działeczka-spełnianie zielonych marzeń (wielkopolska,Poznań)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies