Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród prawie romantyczny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród prawie romantyczny

anpi 00:38, 02 lut 2021


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8178
Spacer po Twoim ogrodzie przez wszystkie pory roku bardzo przyjemny! Tym bardziej, że to moje różane klimaty. Ja jeszcze nie mogę się oprzeć zakupom bez planu, gdzie to posadzę...to znaczy zaczynam kupować zaplanowane ale ostatecznie w koszyku ląduje kilka do wyboru
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Ewik 13:57, 02 lut 2021


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Ja tez przebieram nóżkami do wiosny, chodzę i przymierzam , tylko troche metrów by sie przydało -))
Czekam w lutym na małe lhasa że zajęcia bedzie sporo ale mam nadzieję że marzec juz pozwoli na działanie.
Jakie zmiany planujesz?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewa777 12:51, 03 lut 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18479
Aga piękna wizytówka Mi ciężko się do tego przybrać...

Najbardziej spodobały mi się tawułki z hortensjami. U mnie problem jest taki, że tawułki Andersa nie chcą u mnie rosnąć.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Napia 20:14, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Milka napisał(a)
I ja obejrzałam, piękna.
Zachwyciło mnie połączenie anabelek z czerwonymi tawułkami Arendsa.
Swoje muszę przesadzić, mam 3 kolory, ale nie mam gdzie.


Dziękuję moje tawułki w ubiegłym roku bardzo słabo kwitły, rozsadziłam je, dałam nowa ziemię i liczę na to, ze w tym roku pokażą, na co je stać
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:20, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Kasya napisał(a)
Ogród bardzo romantyczny
Ach te twoje bodziszki... i iryski z czosnkami... chyba lubie fiolety


Fiolety są ok

Bodziszki w tym roku pokażą się w nowej odsłonie. Pomiędzy nimi dosadziłam orliki, a przed nimi tuż przy bruku szafirki, tulipany, żagwiny i niezapominajki.
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:23, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
hankaandrus_44 napisał(a)
Aga, odwzajemniam wizytę i życze szgkiego lutego, żebyśmy juz wmarcu mogły buszowac przy roślinkach na całego. Wizytówka superaśna, aż nie chce się wychodzić.

Miłego, słonecznego.


Jak miło, że do mnie zajrzałaś Zapowiadają mroźny luty, a ja tęsknię do wiosny i dlatego juz teraz troszkę działam, by mi było weselej

Cieszę się bardzo, że wizytówka się Tobie podoba
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:24, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Alija napisał(a)
Witaj Agnieszko! Obejrzałam wizytówkę. Ogród naprawdę romantyczny, róże, hortensje, hosty moje ulubione, bodziszki, fioletowe irysy i inne cuda. Jest pięknie! Pozdrawiam!


Bardzo dziękuję za miłe słowa
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:31, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
nyna76 napisał(a)
Agnieszko wizytówka przekozacka. No i ogród także
Urzekły mn8e wysokie fioletowe irysy. Miodzio.

Z całą stanowczością możesz wykasować z tytułu wątku słowo -prawie-
Jest bardzo romantyczny, róże, bodziszki, falujące trawy.

Ja się cieszę z zimy, dawno takiej nie było, a na prace wiosenne przyjdzie odpowiednia pora.

Jakie masz chciejstwa na ten rok?


Zimy za bardzo nie lubię, ale z rozsądku uznaję jej istnieje. liczę na to, że dzięki mrozom choć trochę robactwa wyginie, ale mój mąż mnie "pociesza", że to nie mroźna zima wpływa na populację owadów. ja jednak mocno wierze, że tak

Chciejstw mam malutko wiosną w warzywniku znajdą się podniesione grządki w skrzyniach, cały czas myślę nad jedną rabatą, która mi się za bardzo nie podoba, ale w tym roku raczej za dużo nie będę na niej zmieniać, no i postanowiłam kupić ambrowca, który zostanie posadzony w donicy. Przed domem mam wybrukowany podjazd na samochody, większy niż w tej chwili potrzeba, ale pod spodem znajduje się nieużywane już szambo, więc niewiele z tym mogę zrobić. Więc wymyśliłam sobie dużą donicę z niewielkim drzewem. Ambrowiec cherokee będzie jak znalazł
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:35, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
anpi napisał(a)
Spacer po Twoim ogrodzie przez wszystkie pory roku bardzo przyjemny! Tym bardziej, że to moje różane klimaty. Ja jeszcze nie mogę się oprzeć zakupom bez planu, gdzie to posadzę...to znaczy zaczynam kupować zaplanowane ale ostatecznie w koszyku ląduje kilka do wyboru


Ja tez tak zawsze mam z zakupami Planuję nie kupować roślin spoza listy, próbuję się opierać, ale na ogół z marnym skutkiem
Tak pomyślałam, ze w naszych ogrodach róż nie brakuje
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Napia 20:42, 04 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ewik napisał(a)
Ja tez przebieram nóżkami do wiosny, chodzę i przymierzam , tylko troche metrów by sie przydało -))
Czekam w lutym na małe lhasa że zajęcia bedzie sporo ale mam nadzieję że marzec juz pozwoli na działanie.
Jakie zmiany planujesz?


Pamiętam, że parę lat temu zima była bardzo długa, jeszcze w maju było zimno i pochmurno. Bardzo, ale to bardzo nie chciałabym, aby w tym roku tak się stało. Muszę przyznać, że zimą najbardziej brakuje mi słońca, więc zdecydowanie wolę lekki mróz i słoneczną pogodę, niż taką ciężką chmurę, która potrafi wisieć na naszym niebie od listopada do kwietnia.

Oprócz wspomnianych wyżej nowości, to już chyba nic Trochę zmian wprowadziłam jesienią i w tym roku czekam na efekty Jeśli wyjdzie, tak jak myślę, na pewno zrobi zdjęcia
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies