Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 10:37, 21 lip 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
Rojodziejowa napisał(a)


O jaki piękny floks! Co to za odmiana?

Też mi się podoba i bardzo ładnie zgrywa z Błękitnym Aniołem.
To "Younique Old Blue"
Wieczorem jest widoczny na rabacie z daleka
Po drugiej stronie studni jest biały "Pina Colada".

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 11:19, 21 lip 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
Dziś tylko jeden kreci kopiec w donicy z Krakowiakami co może oznaczać, że zapasy się kończą i czas na wyprowadzkę Bardzo byłoby mi to na rękę, bo jedną nogą jestem już w Gdyni. Rozum zaś chce zapytać AL jak przetrwać w nocnym pociągu 6,5h z chorymi nogami i kręgosłupem. Może wie
Rabatka z Krakowiakami, jeżówkami Milkshake, rozwarami ...i kretem.



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 11:21, 21 lip 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
I takie tam, co przyciągnęły wzrok
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Rojodziejowa 11:35, 21 lip 2023


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 9021
Ja pierniczę, jak pięknie!! Ta zielona ściana - cudo! A jeżówki na jej tle - miodzio!

A floksa zapisuję.
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Judith 11:51, 21 lip 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
ryska napisał(a)
Śmiałek Darniowy Tardiflora Deschampsia Caespitosa z powodzeniem zastąpił stipę na rabacie przy oczku.

Ale pięknie śmiałek komponuje się z perovskią! . U Ciebie i w innych ogrodach dostrzegam dopiero, jak głupio zrobiłam sadząc perovskie jako odrębną roślinę bez zwiewnego towarzystwa - marnuję jej potencjał. Ale ja tak nie lubię przesadzać roślin! .
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Judith 12:04, 21 lip 2023


Dołączył: 23 lis 2017
Posty: 10746
ryska napisał(a)
Dziś tylko jeden kreci kopiec w donicy z Krakowiakami co może oznaczać, że zapasy się kończą i czas na wyprowadzkę Bardzo byłoby mi to na rękę, bo jedną nogą jestem już w Gdyni. Rozum zaś chce zapytać AL jak przetrwać w nocnym pociągu 6,5h z chorymi nogami i kręgosłupem. Może wie

Kuszetka?
Zielona ściana piękna jest!
____________________
Judith Z centrum wielkiego miasta na obrzeża małego miasteczka *** Wizytówka
Joku 21:27, 21 lip 2023


Dołączył: 09 paź 2010
Posty: 12441
Tez pomyślałam że w wersji na leżąco. Chociaż niewygodne legowisko może być bardziej dokuczliwe niż jazda na siedząco. Mimo wszystko życzę udanego pobytu w niezbyt odległej ode mnie Gdyni. Już kiedyś zapraszałam.
Trzymam mocno kciuki za twój kręgosłup i nogi.
____________________
Jola, nieco na zachód od Trójmiasta - Ogród z przeszłością (+) Wizytówka (+) Znowu na wsi - aktualny
Kordina 00:09, 23 lip 2023


Dołączył: 18 wrz 2021
Posty: 5059
ryska napisał(a)
I takie tam, co przyciągnęły wzrok

Mój też przyciągnęły, zieloną ścianą również się zachwycam, doszłam do wniosku, że brakuje mi ściany
Powodzenia w zdrowotności
____________________
Bożena - Elbląg Grzebiuszka ziemna
ryska 09:32, 26 lip 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
Rojodziejowa napisał(a)
Ja pierniczę, jak pięknie!! Ta zielona ściana - cudo! A jeżówki na jej tle - miodzio!

A floksa zapisuję.

Fajnie też mi się podoba zielona ściana zamiast szarawego muru.

Judith napisał(a)

Ale pięknie śmiałek komponuje się z perovskią! . U Ciebie i w innych ogrodach dostrzegam dopiero, jak głupio zrobiłam sadząc perovskie jako odrębną roślinę bez zwiewnego towarzystwa - marnuję jej potencjał. Ale ja tak nie lubię przesadzać roślin! .

Perovskia pierwszy raz mnie zachwyciła gdzieś w Polsce w przestrzeni miejskiej gdzie były jej pasy podsadzone jeżówką purpurową. U siebie na małej przestrzeni nie widzę tego duetu ale ze śmiałkiem, siewkami werbeny i goździkiem kartuzkiem tworzy całkiem fajną kompozycję. Ogólnie lubię jak dwie rośliny kwitną obok siebie i podbijają sobą urodę sąsiadki

Judith napisał(a)

Kuszetka?
Zielona ściana piękna jest!

Za późno kupowałam bilety na kuszetkę (3 tygodnie przed wyjazdem).
Ściana zaczęła kwitnąć

Joku napisał(a)
Tez pomyślałam że w wersji na leżąco. Chociaż niewygodne legowisko może być bardziej dokuczliwe niż jazda na siedząco. Mimo wszystko życzę udanego pobytu w niezbyt odległej ode mnie Gdyni. Już kiedyś zapraszałam.
Trzymam mocno kciuki za twój kręgosłup i nogi.

Masz rację Jolu, wygodny materac to podstawa.
Mam nadzieję, że kiedyś skorzystam z zaproszenia. Bardzo chciałabym się spotkać. Teraz byłam tylko parę dni, na dodatek młodsza córka przeniosła do Gdyni swoje życie i widzimy się rzadko. Była okazja do nadrobienia
Na kręgosłup zabrałam poduszkę samopompującą i uratowała mnie, bo przez regulację ilości powietrza mogłam ją wykorzystać na wiele sposobów.

Kordina napisał(a)

Mój też przyciągnęły, zieloną ścianą również się zachwycam, doszłam do wniosku, że brakuje mi ściany
Powodzenia w zdrowotności


Dziękuję
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 09:39, 26 lip 2023


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11765
Mazury znów uraczył mnie jednym kwiatkiem
A tak byłoby ładnie gdyby się przeplatał z sąsiadami.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies