Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:34, 07 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Przedogódek w jednej tonacji. Kwitną ciemierniki, runianki i śnieżniki.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:46, 07 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Skąpo w tym roku wygląda moja dama ze splecionymi nóżkami forsycja.


Powojnik Ruby już w pączkach.


Róże pienne S. de la Malmaison


Róże: Paschmina (mam 6 sztuk) i Diamond Eyes (mam 5 sztuk)



____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:53, 07 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Bratki


I na koniec moja ulubiona miednica różności
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:57, 07 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
gosika67 napisał(a)
Ale natrzaskałaś tych donic. U nas bratki to bratki.Pozdrawiam.


Jako ciekawostkę napiszę, że mam jeszcze parę pomidorków do pikowania z nasionek od Ani-Twojej Siostry
Ciężko mi się oprzeć. Kilka sadzonek koktajlowych pomidorków obiecałam też znajomym, także nie 100% posadzę u siebie.
Również pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Jana 22:21, 07 kwi 2019


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
ryska napisał(a)


Jana kilka razy używałam butelek przeciętych na pół ale nie miałam potem jak tego składować. Te kubki wykorzystuję kolejny raz. Nie zajmują miejsca, bo jeden wchodzi w drugi. Parapety wykorzystane maksymalnie. A żeby wynieść do hartowania wystarczy włożyć po kilkanaście do skrzynek.
Ostatecznie truskawki wiszące posadziłam w skrzyni warzywnej wzdłuż burty. Będą się przewieszać. Miejsce docelowe to ten mój słup truskawkowy ale jest do modernizacji.
Jeśli u Ciebie mają rosnąć w doniczkach to zależne od jej wielkości.
M nie jest przekonany do tych truskawek bo kiedyś mu nie urosły, ja nigdy nie miałam ale chętnie bym chciała wypróbować w doniczce, myślisz, że tam urosną
a kubki to takie małe czy te większe do piwa
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Anda 10:00, 08 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33462
Romantycznie u Ciebie. Ścieżka w stipie, cudnie będzie.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
barbara_kraj... 21:30, 08 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Byłam wczorej, ale tyle ciekawostek ujrzałam, że formalnie zgłupiałam, co by napisać.
Renia - pracusiu, wciąż poszukujesz nowości i to jest piękne!
Buźka
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
anpi 23:59, 08 kwi 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8153
Ale szaleństwo parapetowych wysiewów W tych kubeczkach wygladają trochę jak czarna kawa z wkładką Bratki takie wesolutkieAle ta wiosna i mnie cieszy!
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Nallar 20:56, 09 kwi 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Miejsce moich pomidorków zajęły doniczki z ogórkami, zobaczymy co z nich wyjdzie.
Oczami wyobraźni widzę Twoją Stipę przy oczku, w takiej ilości wygląda zjawiskowo.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 21:08, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Jana napisał(a)
M nie jest przekonany do tych truskawek bo kiedyś mu nie urosły, ja nigdy nie miałam ale chętnie bym chciała wypróbować w doniczce, myślisz, że tam urosną
a kubki to takie małe czy te większe do piwa

Kubki do piwa.
A z truskawkami eksperymentuj, najwyżej jak będzie im źle, to jesienią wsadzisz gdzie indziej.
W centrach ogrodniczych są najczęściej w tych wiszących doniczkach po 3 sadzonki. Nie wiem czy je mocno nawożą ale podlewać muszą solidnie.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies