Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 21:23, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Jana napisał(a)
M nie jest przekonany do tych truskawek bo kiedyś mu nie urosły, ja nigdy nie miałam ale chętnie bym chciała wypróbować w doniczce, myślisz, że tam urosną
a kubki to takie małe czy te większe do piwa


Byłam u Ciebie i widziałam ten wąski długi pasek do obsadzenia. Przy okazji pokażę jak obsadziłam mój (tyle, że u mnie wyszło jedynie 60 cm szerokości )
Są tu śmiałki darniowe (10 sztuk), róże lovely fairy (5 sztuk), 3 hortensje Bobo. Dodatkowo na siatkę pójdą 2 powojniki Paul Farges i 3 powojniki Justa.
Bardzo mi wstyd za tę kostkę koło siatki ale musi tak być póki co.
Sama to układałam i najbardziej nie lubię takich nędznych prowizorek.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:26, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Anda napisał(a)
Romantycznie u Ciebie. Ścieżka w stipie, cudnie będzie.


Pomiędzy chciałabym gaurę ale z dwóch roślin przeżyła 1 i nie miewa się zbyt dobrze.
Dumam co może ją zastąpić ale chyba nic.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:36, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
barbara_krajewska napisał(a)
Byłam wczorej, ale tyle ciekawostek ujrzałam, że formalnie zgłupiałam, co by napisać.
Renia - pracusiu, wciąż poszukujesz nowości i to jest piękne!
Buźka


Basiu te ciekawostki mam dzięki Wikusi. Ale i ja robię coś fajnego, rękami tworzonego. Jak dokończę to się pochwalę
Poszukuję i nowości i starości, właśnie to moje rękodzieło musi połączyć stare z nowym.
Buziaki odsyłam i pozdrawiam
Wiem, że lubisz moje zdjęcia, dla Ciebie tulipan Light and Dreamy.

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:43, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
anpi napisał(a)
Ale szaleństwo parapetowych wysiewów W tych kubeczkach wygladają trochę jak czarna kawa z wkładką Bratki takie wesolutkieAle ta wiosna i mnie cieszy!

Witaj, witaj wiosną, wpadam i ja do Ciebie czasem po cichutku
Niedługo nam wybuchnie kolorami.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:51, 09 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
Nallar napisał(a)
Miejsce moich pomidorków zajęły doniczki z ogórkami, zobaczymy co z nich wyjdzie.
Oczami wyobraźni widzę Twoją Stipę przy oczku, w takiej ilości wygląda zjawiskowo.


Chciałabym, żeby było zjawiskowo albo chociaż ładnie

Ogórki dam do gruntu bezpośrednio. Chyba się nasyciłam tymi wysiewami w domu
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
BasiaLT 00:02, 10 kwi 2019


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Wiesz, ja miłośniczka upychania tu się powiesi, tu się do kociołka zapakuje... i się zmieszczą. Kocham moje pojemne parapety i przestrzeń w kuchni.

No parapety to chyba masz z gumy, jak ty to wszystko upchnęłaś to naprawdę nie wiem i podziwiam.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Anda 07:57, 10 kwi 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33453
ryska napisał(a)


Pomiędzy chciałabym gaurę ale z dwóch roślin przeżyła 1 i nie miewa się zbyt dobrze.
Dumam co może ją zastąpić ale chyba nic.


Gaure możesz jeszcze wysiać. Moją wysialam w zeszłym roku i wszystkie przetrwały, nawet 2 sztuki w doniczkach zadołowane dały radę. Te z siewu są chyba mocniejsze. Mam chyba odmianę Whirling Butterflies.
A jeśli nie Gaura to może Knautia albo któraś skabiosa? Ewentualnie Agastache, bo Verbena bonariensis za bardzo by sie wysiała.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
malgorzata_s... 11:05, 10 kwi 2019


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
Reniu pięknie i delikatnie. Bratki też kocham szczególnie te drobne
Szkółka parapetowa i na mnie wrażenie zrobiła szczególnie jak za sadzonkę truskawki wiszącej 6 zł zapłaciłam.W skrzynkach je posadziłam i mam nadzieję że się ucieszę owocami. Jak Ty je uprawiasz?
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Nallar 19:57, 10 kwi 2019


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)


Chciałabym, żeby było zjawiskowo albo chociaż ładnie

Ogórki dam do gruntu bezpośrednio. Chyba się nasyciłam tymi wysiewami w domu

Będzie ładnie i zjawiskowo, zobaczysz.
Przesyt....Wcale Ci się nie dziwie, to przecież ilości hurtowe.

A teraz napisz co tworzysz bo nie wytrzymam.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 20:21, 12 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11614
BasiaLT napisał(a)

No parapety to chyba masz z gumy, jak ty to wszystko upchnęłaś to naprawdę nie wiem i podziwiam.

Biurko sobie dostawiłam do parapetu duże...
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies