Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 15:55, 17 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
mirkaka napisał(a)


Tak, w będę sadzić, tylko to takie brzydkie jest i kombinuję jakby to zasłonić
Trzy pod oknem eM obudował deskami, nawet fajnie to wygląda ale mam ich jeszcze 6, i dumam gdzie je postawić Wyjdzie na to że pewno na ścieżce będą stały
Właśnie część pomidorków koktajlowych w nich posadzę, resztę na grządce. No i melona w nich, żeby miał ciepło

Dobry pomysł z deskami albo można też gruby sznur przykleić na gorący klej lub też zaakceptować surową wersję. Mnie ona tam się podoba
Moje pomidorki koktajlowe mają pąki. Oj za wcześnie posiałam i teraz mam kłopot.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 16:24, 17 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
I na szybciutko skończony płotek. Listewki doszły, żeby weścik nie przechodził i kolor nowy, tym razem nie czysty biały w połysku ale "fajny klimat" w macie

____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Milka 16:51, 17 kwi 2019


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Zachwycający, widziałam te płotki i dumałam nad nimi, jako podporę pod anabelki i zapora na psy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
ryska 21:30, 17 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
Milka napisał(a)
Zachwycający, widziałam te płotki i dumałam nad nimi, jako podporę pod anabelki i zapora na psy

Potwierdzam jako zapora na owczarka i westa działa buziaki Irenko i dziękuję za miłe słowo.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 21:35, 17 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
I co tu robić z tymi pomidorasami?

Selery jutro sadzę, najwyżej włókniną przykryję.


Bakłażany i papryki też za duże już.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
anka_ 21:41, 17 kwi 2019


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ty Renatko martwisz się, że wysiewy za duże a moje pomidorki mają cm, a papryka jeszcze nawet nie wzeszła. Dałam plamę w tym roku. Pocieszam się, że chociaż wymówkę mam dobrą.

Płotek piękny.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
paniprzyroda 23:01, 17 kwi 2019

Dołączył: 19 sie 2012
Posty: 7826
Pewnie i u mnie w przyszłym roku jakieś płotki czy liny pojawią się w ogrodzie, jak psy zamieszkają w nowym Ja pomidory drugi tydzień wynoszę na dzień do szklarni, na noc do domu, jak noce były chłodne, teraz do budynku gospodarczego, na szczęście mam do niego trzy metry Pelargonie na noc zostają już w szklarni. Trochę to uciążliwe jest
____________________
Dwa ogrody
barbara_kraj... 01:57, 18 kwi 2019


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Renia, aleś tego zielonego naprodukowała! Teraz tylko o ciepłe noce proś wszelkie moce!

Ale, jak Cię znam, poradzisz sobie!
Pozdrawiam.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
Katkak 06:49, 18 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Reniu płotek przeuroczy. Mohe pomidory znacznie mniejsze, ale i tak rosną w oczach. Oby były zdrowe i ładnie owocowały. Nie chciałabym się do nich zniechęcić. A czym pryskasz w razie w? Słyszałam o jakiejś mieszance wody z mlekiem, ale szczegółów nie znam co do proporcji i kiedy tym pryskać. Ale ponoć skuteczne.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 20:51, 18 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11601
anka_ napisał(a)
Ty Renatko martwisz się, że wysiewy za duże a moje pomidorki mają cm, a papryka jeszcze nawet nie wzeszła. Dałam plamę w tym roku. Pocieszam się, że chociaż wymówkę mam dobrą.

Płotek piękny.

Dziękuję w imieniu płotka
Zapisuję wszystko tutaj, teraz muszę zapamiętać, żeby warzywa wysiewać dwa tygodnie później niż w tym roku.
Zaraz idę poczytać do Ciebie jaka to wymówka, oj dawno nie byłam.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies