Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 17:55, 28 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Najbardziej wrażliwą rośliną z tych co hoduję jest kobea. Nie lubi wiatrów a na takie warunki naraziłam ją werandując na balkonie i zostawiając na tę noc kiedy silnie wiało. Listki zbielały i pewnie odpadną.
Przedwczoraj wsadziłam do koszy przy huśtawce, dostaną kratownice, możliwe, że je skrócę. Niech tylko się zaaklimatyzują. W tym kąciku jest wyjątkowo cicho i słonecznie. Dosadzę stipy i orlayę.


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Gocha 12:50, 29 kwi 2019


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Renatko piękne te białe szafirki. Bardzo jestem ciekawa tego sposobu z wiszącymi pomidorkami i z zaciekawieniem będę obserwować. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
mirkaka 14:21, 29 kwi 2019


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9510
Powojnik imponujący,
Renatko dlaczego tak do góry nogami prowadzisz pomidory, czy lepiej owocują w ten sposób uprawiane?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
ryska 08:27, 30 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Gocha napisał(a)
Renatko piękne te białe szafirki. Bardzo jestem ciekawa tego sposobu z wiszącymi pomidorkami i z zaciekawieniem będę obserwować. Pozdrawiam


Pomysł się sprawdza, to już kolejny rok, jak będą tak u mnie uprawiane.
Te wiszące mają najwcześniej dojrzałe owoce.
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 08:35, 30 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
mirkaka napisał(a)
Powojnik imponujący,
Renatko dlaczego tak do góry nogami prowadzisz pomidory, czy lepiej owocują w ten sposób uprawiane?

Wykorzystuję przestrzeń w szklarni maksymalnie. Moja szklarnia jest ze spadem na jedną stronę, przyklejona do budynku.
Owoce mam z tych wiszących upraw jako pierwsze, najczęściej w połowie czerwca.
Powojnik powoli rozwija pąki


____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Katkak 13:09, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Reniu a widziałaś moje w butelce? Posadzone zwyczajnie, bo sadzonki za duże były zeby je przez butelkę przełożyć i nie połamać. Ale za rok jak Bozia sa to ze swoich nadion wyprodukuję miniaturki i tak zrobię. A właśnie, czy Ty tylko miniatury tak sadzisz, czy zwykle duże też?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 20:41, 30 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Katkak napisał(a)
Reniu a widziałaś moje w butelce? Posadzone zwyczajnie, bo sadzonki za duże były zeby je przez butelkę przełożyć i nie połamać. Ale za rok jak Bozia sa to ze swoich nadion wyprodukuję miniaturki i tak zrobię. A właśnie, czy Ty tylko miniatury tak sadzisz, czy zwykle duże też?

Kasiu uwielbiam Twoją bajkę. Pewnie jak coś pójdzie nie po Twojej myśli to w pomidorowej butelce zamieszkają skrzaty albo powstanie nowy świat elfów
Sadzę koktajlówki albo karłowe odmiany, bo pod nimi rosną inne pomidorki i nie fajnie byłoby gdyby się spotkały głowami
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Katkak 20:50, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
ryska napisał(a)

Kasiu uwielbiam Twoją bajkę. Pewnie jak coś pójdzie nie po Twojej myśli to w pomidorowej butelce zamieszkają skrzaty albo powstanie nowy świat elfów
Sadzę koktajlówki albo karłowe odmiany, bo pod nimi rosną inne pomidorki i nie fajnie byłoby gdyby się spotkały głowami

Dziękuję Reniu. Sama jestem ciekawa jak się te moje pomidory sprawdzą. A co to masz za kosze,? Jakieś specjalne?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 21:10, 30 kwi 2019


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11595
Katkak napisał(a)

Dziękuję Reniu. Sama jestem ciekawa jak się te moje pomidory sprawdzą. A co to masz za kosze,? Jakieś specjalne?

Kasiu te na poprzedniej stronie to specjalne kupne worki z otworkiem
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Katkak 21:30, 30 kwi 2019


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
cudny ten żarówiasty powojnik. Fajne te pomidorkowe worki. Na necie się je kupuje? Sorry Reniu, że tak Cię katuję, ale jak już zaczęłam temat, to chcę się dowiedzieć dokładnie co, jak i gdzie .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies