Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Gardenarium 20:11, 21 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Piękne to zdjęcie satelitarne
No i położenie tego miejsca. Toż to prawdziwy raj
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 20:36, 21 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Wiesz co Haniu - Ty chyba masz racje z ta tarniną. Jak patrze na zdjęcia tych jej kolcy to niczym właśnie te nasze ciarki.

Danuś cudnie nie? A jeszcze jezioro jest czyściutkie więc i frajda dla mojego Kuby
Mamy plan, pojechać w piątek na działkę ale nie wiem czy da się już tam wjechać
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Neska 21:00, 21 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
Witam
Ja mam dwójkę takich pomocników. Córcia 5 lat i synuś 3 latka. Jeżeli pozwolisz Gosiu to będę do Ciebie zaglądać. Też jestem na początku drogi tworzenia ogrodu.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
kaisog1 21:58, 21 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasiu jak dajesz radę z dwójką? Ja jednego Kubusia ogarnąć nie mogę! Zaglądaj do mnie często, będzie mi bardzooo miło Ja u Ciebie też byłam nie raz, tylko śladu nie zostawiłam Podoba mi sie projekt, który zaproponowała Ci Danusia. Szczególnie pieknie będzie wyglądał ten barokowy warzywnik! To moje marzenie (niestety nie do spełnienia na teraz - trza przecież przy tym chodzić) I super pomysł z tymi "trzema warstwami" - chodzi mi o trawę, trawę niekoszoną i łąkę kwietną. Danuś i mnie prponowała łąkę ale jakos nie byłam przekonana. A jednak, teraz mam w planach ogromniastą łąkę zrobić Taka łąka to sam urok!
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 22:25, 21 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
Gosiu ogrom pracy ciężkiej został wykonany, tylko podziwiać zapał teścia i Wasz)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Gardenarium 22:40, 21 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Tarnina dobra jest na nalewkę. Robił Witek.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
kaisog1 22:43, 21 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aniu no Teść się napracował bardzo. Zresztą wstawie niedługo nosze fotki to sama zobaczysz

Danuś może i dobra ale całe szczęście została tylko u sąsiada
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
hanka_andrus 22:47, 21 mar 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Tarnina u sąsiada obrodzi,to i tobie na nalewkę wystarczy.Ja mam takie miejsce - to w odpowiednim czasie robię malutki zapasik......na zimę.
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Neska 17:34, 22 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
kaisog1 napisał(a)
Kasiu jak dajesz radę z dwójką? Ja jednego Kubusia ogarnąć nie mogę! Zaglądaj do mnie często, będzie mi bardzooo miło Ja u Ciebie też byłam nie raz, tylko śladu nie zostawiłam Podoba mi sie projekt, który zaproponowała Ci Danusia. Szczególnie pieknie będzie wyglądał ten barokowy warzywnik! To moje marzenie (niestety nie do spełnienia na teraz - trza przecież przy tym chodzić) I super pomysł z tymi "trzema warstwami" - chodzi mi o trawę, trawę niekoszoną i łąkę kwietną. Danuś i mnie prponowała łąkę ale jakos nie byłam przekonana. A jednak, teraz mam w planach ogromniastą łąkę zrobić Taka łąka to sam urok!


Wiesz Gosiu nie zawsze jest łatwo, każde ma swoje pomysły, często bardzo ekstremalne. Przy małej różnicy wieku znajdują jednak wspólny język i ładnie się bawią.... a po chwili bitwa. Wesoło u nas. 2 lata to fajna różnica. Wyszłam z pampersów dziewczęcych to weszłam w chłopięce a teraz już nie są mi potrzebne żadne.
Danusia narysowała mi fajny projekcik. Wiem jednak, że wszystkiego nie zrobię w jeden rok. Barokowy warzywnik też mnie zachwycił.
Ty też masz smykałkę do tworzenia. Widziałam co namalowałaś Eli. Fajnie to wyglądało.
Zaglądaj też do mnie będzie mi bardzo miło, a ja pokibicuję Tobie.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
Danusza 17:51, 22 mar 2011


Dołączył: 30 wrz 2010
Posty: 2192
ale super miejsce!! no widoki boskie! jak patrzę na zdjęcia przed i po usunięciu ciarek to jestem pełna podziwu ogrom pracy!!! ale warto było!dla takiego widoku warto było!!
____________________
pozdrawiam Danusza - Ogród Danuszy - odsłona 2 - Wizytowka - Ogród Danuszy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies