Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Sebek 22:38, 22 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
gardenarium napisał(a)
Widzicie, rękawiczki nawet mogą popawić humor, ja też wyciągnęłam swoje najładniejsze, będą w Mai w niedzielę

I chyba nawet wiem które to są
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
isia33 22:47, 22 mar 2011


Dołączył: 03 mar 2011
Posty: 1451
Witaj, działka ogromniasta i piękna. Ależ będziesz miała dużo pracy Mamy synków w tym samym wieku, mój Igor jest z kwietnia 2008. I też daje mi popalić. A w połączeniu z roczną siostrą to jest jazda bez trzymanki. Ale kwiatki już kochają tak, jak mama
____________________
Iwona Raczkujący ogród Iwony
kaisog1 21:22, 23 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Pokażę Wam troszkę bardziej aktualne zdjęcia

Tu jest widok na drugą stronę działki, czyli widok na wieś



Tu widok na jezioro z tarasu

... normalnie na sankach po tej górze do samego jeziora się zjeżdża Obecnie ten fragment jest nieco wyrównany ale to dało tylko kolejną skarpę. No ale przynajmniej w jednym punkcie jest płasko

Tu przyjechała pierwsza partia ziemi


Widok z okien na piętrze od strony wsi


A tu, na moją prośbę, złagodzona skarpa


... i "wygładzone"


____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Matka 21:29, 23 mar 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Jaki ładny domek

No to sobie poszalejesz z rabatkamijuz zaczynasz?masz plan?
____________________
U Matki
Niage 21:32, 23 mar 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Ale pięknie, tutaj będziesz miała zawsze wakacje A jak już będzie ogród, to

Domek super, cały drewniany, czy tylko okładzina ścian zewnętrznych ? Mój jest wybudowany w technologii w szkieletu drewnianego, ale z zewnątrz wygląda "normalnie" tzn. otynkowany
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
jotka 21:41, 23 mar 2011


Dołączył: 22 lis 2010
Posty: 11868
Piękna okolica, domek śliczny - wymarzone miejsce do wypoczynku
Stopniowo zazielenicie otoczenie i będzie raj na ziemi; Zobaczysz jak potrafi cieszyć każda nowa roślinka, każdy nowy kwiatek ... Tylko nic na siłę, czas szybko leci - nawet nie zauważysz jak wkoło domu wyrośnie wspaniały ogród
i tego życzę
____________________
Jola - pamiętajcie o ogrodach ... ogrodoweimpresjejolki +++ zapraszam na balkon +++ wizytówka-ogrodoweimpresjejolki http://www.ogrodowisko.pl/watek/3535-u-jotki-z-kasia-bawarska-plotki[url]
monteverde 21:49, 23 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
No Małgosiu będziesz miała istny raj, widok super na jezioro, domek gotowy stawiany czy budowaliście?) ale pracy, pracy jeszcze sporo przed Wami)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
zbigniew_gazda 22:01, 23 mar 2011


Dołączył: 02 paź 2010
Posty: 11136
Gosiu - istny RAJ . Będzie pięknie z dala od zgiełku i gwaru. Jezioro pod bokiem. Życzę wytrwałości i udanych nasadzeń.
____________________
Zbyszek - *** Nasz przydomowy ogródek *** Wizytówka ***
kaisog1 22:26, 23 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Bogda ja bym już dawno miała projekt tylko w zeszłym roku na działce byłam RAZ! (winowajca - Kubuś) Nie mam wszystkich potrzebnych wymiarów... trzeba przecież nanieść drzewa, studnie, skarpy, podjazdy dla aut, no po prostu wszystko muszę pomierzyć dokładnie ...ale w głowie mam już wszystko poukładane gdzie i co Myślę, żeby od strony wsi posiac łąkę kwietną, na którą wychodziłoby się z lasu (nie umiem tego opisać o co mi chodzi ), tylko nie wiem czy to się wszystko da tam upchnąć - bo przecież wąsko jest....

Geniu dom jest z bala Dół wykończony jest płytą karton-gips, a góra boazeria + płyta.

Jolu - ogród będzie powstawał bardzoooooo długo Jednak mnie to nie przeszkadza, jak to mówią "spiesz się powoli" W pierwszej kolejności chcę wygospodarować miejsce dla synka do zabawy i koniecznie na ognisko.

Aniu - dom budowaliśmy od zera z bali. Niestety powinien stanąć w kilka miesięcy a do tej pory jest niewykończony. Trafiła nam się okropna firma. Problemy z nimi będa się pewnie ciągnęły latami... Teść przez to wszystko stracił cały zapał....

Zbyszku - tfu tfu "nie" dziękuję Ciesze się, że nas odwiedziłeś
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 22:39, 23 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
nasi majstrzy, współczuje((
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies