Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

shrekol 18:28, 22 mar 2011


Dołączył: 04 wrz 2010
Posty: 1115
Małgosiu krajobraz jak z bajki , no i pole do popisu niesamowite z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy i kibicuję w realizacjach budowlanych i ogrodowych
____________________
kaisog1 20:47, 22 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Kasiu fakt nie da sie zrobić wszystkiego w jeden rok. No, ale co to by była za frajda tak wszystko na raz odwalić? Ciesz się, że podabał Ci się mój szkic dla Eli. Lubie sie tak "zabawić" na papierze chociaż pojęcia o tym nie mam Kibicowac będę z całych sił Tobie i Twojemu ogrodowi

Danuszku, no faktycznie teść zrobił bardzooooo dużo. Napracował się. Wiesz co, przyglądałam się Twojemu ogrodowi i w pierwzej chwili myślałam, że Twój ogród położony jest w Puszczy Piskiej Tam jest taka wieś (to moje ukochane miejsce na świecie - Kubusiowo jest zaraz za nim), do której jeżdżę co roku choćby na tydzien. Jak się idzie do sklepu, to mija się identyczny płot i słup energetyczny No jota w jotę rozmieszczenie i drzew, i słupa i płotu takie samo

Przemek realizacje budowlane są na ukończeniu (wstawię dziś fotki ) Dzięki, że zajrzałeś do mnie

A teraz pochwale się drugim zakupem ogrodniczym, czyli rękawiczkami Niby nic ale ja nie umiem nic robić w rekawiczkach a te założyłam i mi nie przeszkadzały a wręcz było mi w nich wygodnie
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 20:55, 22 mar 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Ja w sumie tylko cięższe roboty robię w rękawiczkach lub przenosząc jakieś rzeczy, które mogą podrażnić skórę - np. kostki brukowe. Ale bardzo fajne te rękawiczki. Jak masz robić coś cięższego to zawsze rób w rękawiczkach - skóra jest tylko jedna.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 21:00, 22 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a jakie ładne)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
hania 21:09, 22 mar 2011


Dołączył: 21 lut 2011
Posty: 2601
Super działka , a jakie możliwości...można tylko pomażyć....pozdrawiam!
____________________
Hania - Dwa światy-Wizytówka
Niage 21:58, 22 mar 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Działeczka wymarzona, duże pole do popisu Rękawiczki super z tym kwiatuszkiem , gdzie je kupiłaś ?
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
kaisog1 22:11, 22 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Cieszę się bardzo, że tak licznie tu zaglądacie Duży buziak dla Was wszystkich

Sebek a od czego są tony kremów do rąk hihihihi

Geniu rękawiczki nabyłam drogą kupna dziś w kerfurze Były jeszcze z zielonym dodatkiem.
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Niage 22:19, 22 mar 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Dzięki Gosiu Jutro podjadę, może w moim też są
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
ela 22:22, 22 mar 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Witaj Gosiu, niezła powierzchnia do opanowania, ale Ty sobie na pewno poradzisz. Masz taką wprawna rękę do planowania Widoki piękne, bliskie mojemu sercu.
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Gardenarium 22:36, 22 mar 2011


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77304
Widzicie, rękawiczki nawet mogą popawić humor, ja też wyciągnęłam swoje najładniejsze, będą w Mai w niedzielę
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies