Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

monteverde 01:25, 28 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
zdrówka życzę)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
aldona 11:50, 28 mar 2011


Dołączył: 09 wrz 2010
Posty: 268
Na przemarznięcie dobra jest też nalewka z żurawiny albo malin, może też być cytrynówka. Bogda współczucie!
____________________
Ogródek Aldony
kaisog1 13:19, 29 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Aniu dzięki Już jakoś mi lepiej, lub sobie wmawiam bo am dość tej choroby

Aldonko ja jakoś za trunkami nie przepadam (no chyba, że łyknę czasem pifko jak czytam Ogrodowisko ) No ewentualnie, w celach leczniczych, mogłabym spróbowac tylko skąd wziąś nalewkę z malin?

A tak w ogóle, to muszę się strasznie pilnować. Poczułam zew wiosenny i wstąpiła we mnie mania kupowania roślin..... No przecież nie mogę tego robić, bo nie mam nawet planu naszkicowanego.... Chyba zacznę medytować - może to cos pomoże, albo napisze sobie kartkę na lustrze: "NIC BABO NIE KUPUJ"
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 14:52, 29 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
skąd to znam))))
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
coli 15:11, 29 mar 2011


Dołączył: 22 mar 2011
Posty: 660
Kuruj sie, bo za oknem prawie wiosna, szkoda w lozku lezec.
Mi tez juz sie marzy kupowanie, a tu jeszcze nawet ziemia nie nawieziona, bo jeszcze jest za mokro. Ja mam mocne postanowienie:
1.plan nasadzen
2.lista zakupow
3.wycieczka po szkolkach
____________________
Karolina - Wizytówka - Mój ogród będzie kiedyś piękny :)
badara 18:08, 29 mar 2011


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 1347



Ja sobie tak postanowiłam po ostatnich zakupach na All......,od jednego ze sprzedawców dostałam doniczkę z wkładką w postaci olbrzymiego pędraka,w drugiej bardzo marna ,nie przekorzeniona roslina,co wygladało jak korek,wetknięty do ziemi w doniczce,mam juz dość allegro
____________________
Cały rok w ogrodzie zapraszam http://www.zkwiatkanakwiatek.blogspot.com/
monteverde 18:18, 29 mar 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
bo są nieuczciwi sprzedawcy, ja też się na nich natknęłam, ale nie można powiedzieć,że wszyscy,przyszły mi teraz Boulevardy, nie podobały mi się napisałam do sprzedawcy, przeprosił za pracowników i powiedział,że już wysłał następne, fachowe podejście do sprawy)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ela 20:00, 29 mar 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
kaisog1 napisał(a)

"NIC BABO NIE KUPUJ"


Gosiu, musisz wytrać w tym postanowieniu. Wiem,że to trudne, bo sama z tym walczę
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
Michael 20:11, 29 mar 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 1112
to może na razie omijaj szkółki i centra ogrodnicze a jeżeli już musisz skup się na czymś konkretnym jakieś nawozy albo coś w tym stylu ....
____________________
Ogród to moja pasja... Michael my Garden Wiosna w ogrodzie Michaela Spring Michael Garden
kaisog1 20:25, 29 mar 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Michael i co z tego, że kupię nawóz jak i tak muszę przejść przez roślinność A łapki "klejące" hahahha

Dziewczyny to widzę, że nie tylko ja taka "nieopanowana" jestem Podniosło mnie to na duchu.

Badara - ja kupowałam mnóstwo roślin na All.... i NIGDY nie zetknęłam się z jakimś bumblem, no ale może po prostu miałam szczęście. Uwielbiam kupowac clematisy u jednego ze sprzedawców, bo zawsze są to zdrowe i dorodne rośliny (chociaż moge do nich w zasadzie podjechac ).


Aha... odnośnie clematisów.... właśnie chyba dwa zabiłam. Głupia ja baba! Co roku je okrywałam (w sensie donice no i kopczyki usypywałam) a tej zimy "nie chciało mi sie". No i mam teraz chyba dwa zdechłe, moje najpiękniejsze klemusie... wrrrrrrrrr głupia baba.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies