Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Madzenka 20:13, 30 lip 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Gardenarium napisał(a)







Szczere,najszczersze gratulacje.
TOP 100 współczesnych projektantow to jak Oskar !!! Cudownie, że to co robisz w Polsce doceniono wreszcie na świecie!
Gdyby krytycy obejrzeli metamorfozy pod Twoim wpływem naszych ogródów , to zgodnie ze slangiem ogrodowiskowym szczęki by im wpadly w krzaki
To dzieki Tobie codziennie jestem na forum od prawie 2,5 lat, to przez Ciebie w deszczu sadzę róże, to przez ciebie po jednym zdaniu ze brakuje w ogrodzie purpury przesadzam żurawki lime na georgia peach.
Owszem dzieki Luciano mam graby, ale dzięki Tobie zamiast budleji mam 7 purpurowych buków I jestem dumna że mam rabatę Danusiową
Buziaki dla Ciebie, Witka, Grzesia i całej ekipy Gardenarium. Życze aby ta publikacja przełożyla sie na kolejne wspaniałe zleceni i abyśmy mogli z wypiekami na twarzy oglądać nowe fotorelacje.


Po książkę już się ustawiam w kolejce a na CHFSh gdy będziesz miała wystawę dojadę nawet na rowerze
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
cyma2704 20:27, 30 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2012
Posty: 140
Rzadko piszę, ale jestem codziennie w Bukszpanowym. Gratulacje i najszczersze życzenia dalszych sukcesów w upiększaniu Polski i teraz też świata.
____________________
Sonia
Gardenarium 20:28, 30 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Eve napisał(a)
Gratuluję Danusiu, od 4 lat kocham Twój ogród miłością wielką, dla nas jest on wzorem doskonałości i wielkiego smaku! Najpiękniejszy ogród na świecie! To wspaniałe, że w końcu polska projektantka została dostrzeżona, wyróżniona, no i że to właśnie Ty jesteś!!!
Dziękuję Ci za wszystkie inspiracje i proszę o więcej Rzadko piszę ale jestem u Ciebie zawsze na bieżąco


Eve, chcę sprostować, nie jest najpiękniejszy, jest w setce najpiekniejszych, czy najwspanialszych jak zwał tak zwał, ale tam rankingu i podium nie było, po prostu setka

Ale te nazwiska wśród których jestem, to jest najważniejsze a nie numerek

Irenko, ja zajęta, wątek założyłam jednym ciągiem, dziś nagranie Mai w nowym ogrodzie z zeszłego roku, nie widzieliście go, to zobaczycie potem szybka jazda samochodem, która skończyła się fotką na radarze w Żabiej Woli z wynikiem 120 na 70 - prawie pirathmm ale jechałam po mamę na dworzec, bo wożę ją po lekarzach.. więc to najważniejsze co mam do wykonania

Jutro sprint po lekarzach i odwożenie mamy.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 20:39, 30 lip 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Składam podziękowania za gratulacje i owacje i czekam na Wasze wizyty z niecierpliwością, nie tylko incognito
Czasem człowiek czuje się opuszczony bo udzielam porad, a na wątki ogrodowe nie wpisuję się, choć zaglądam. Ubolewam zatem, że nie mam z Wami takiego kontaktu jak najbardziej pracowite Forumowiczki No i nie mogę sobie poplotkować ogrodowo

Jeszcze raz dziękuję za wsparcie
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Matka 20:49, 30 lip 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
I ja się chciałąbym przytulić do Szefowej i Jej W I E L K I E G O sreduchadobroć do Ciebie wraca!

Warto być dobrym człowiekiem-coraz częściej się o tym przekonuję

Danusiu oby Ci się darzyło tak całe życie tu i tam...gdzieś w niebie
____________________
U Matki
Gabisia 20:55, 30 lip 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Ogromne gratulacje Danusiu
A to wyróżnienie!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
Bogdzia 21:03, 30 lip 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Miło słyszec takie wiadomości. Mnie Twój styl i Twoje ogrody bardzo sie podobają choc sama mam ogród całkiem inny . Sa nie do powtórzenia przez kogoś innego.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Donia72 21:06, 30 lip 2014


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Danusiu, Twoim ogrodem zachwycam sie nieustannie
Gratuluje takiego wyroznienia
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
BEATA_S 21:21, 30 lip 2014


Dołączył: 27 maj 2011
Posty: 2123









A dobry duszek czuwa i się tylko uśmiecha ...
Gratuluję Tobie Danusiu oraz całej ekipie Gardenarium tak wspaniałego wyróżnienia!
To ogromne osiągnięcie i fajnie, że Wasza ciężka praca została zauważona. To bardzo cieszy i motywuje!
____________________
Eksperymenty ogrodowe Beaty
Luki 21:24, 30 lip 2014


Dołączył: 10 cze 2013
Posty: 8909
Danusiu ogromne wyróżnienie dla odpowiedniej osoby. Gratulacje!!!
Wyróżnienie za Twoją wieloletnią prace i doskonałe realizacje, których widzieliśmy zapewne tylko garstke zostało ukoronowane.
Jednak chyba żaden z tych 99 projektantów nie ma tylu kibiców Nie znam drugiego takiego miejsca jakim jest Ogrodowisko, a miałem okazje już wiele poznać. Za pośrednictwem tego portalu zmieniasz całą Polske i nie tylko. Mnóstwo osób upiększyło, zbudowało i założyło cudowne ogrody. Gdzie szukać drugiego takiego miejsca gdzie codziennie jest tłoczno sympatycznie i każdy stara sobie pomagać. Zawarte przyjaźnie i spotkania to już fenomen na skale światową, dzięki Tobie prawie obcy sobie ludzie są w stanie przejechać cały kraj, aby się spotkać z innymi ogrrodowo zakręconymi.
Myśle i mam nadzieję, że tegoroczne sukcesy i jubileusze są spełniem Twoich największych marzeń(chcociaż wiem, ,że są kolejne) i możesz powiedzić na głos, że jesteś Szczęśliwa
____________________
Ogrodowa przygoda Łukasza II, cz.I, Biało różowy, Wizytówka Łukasz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies