Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 09:34, 30 sty 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Zawsze można zmienić swoje życie, aby odnaleźć jego sens. Życie to nieustanne wyzwania, a ja jestem spod znaku Barana, więc zmiany mam wpisane ... Dziękuję za miły wpis
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Napia 20:55, 31 sty 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9042
Gardenarium napisał(a)
Zawsze można zmienić swoje życie, aby odnaleźć jego sens. Życie to nieustanne wyzwania, a ja jestem spod znaku Barana, więc zmiany mam wpisane ... Dziękuję za miły wpis


Zmiany na szczęście wpisane są w nasze życie, a gdy ich efektem są pięknie ogrody, książki i twórcze życie, to tylko się cieszyć Jestem pełna podziwu i pozdrawiam
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Agania 10:23, 04 lut 2021


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Danusiu jak widzę Twoją radość z awatarka to czuję w powietrzu wiosnę
Też kocham przestrzeń i też cenię to co małe, bo małe jest przytulne
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
malgorzataka... 11:07, 06 lut 2021


Dołączył: 18 gru 2011
Posty: 716
Danuto bardzo przepraszam za bałagan--mogłabyś zlikwidować ten pieswszy profil
A za wizytę bardzo dziękuję i nieustannie Ciebie podziwiam---za całokształt
____________________
Mazurskie klimaty Małgorzaty
Milka 15:24, 15 lut 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Gardenarium napisał(a)
Zawsze można zmienić swoje życie, aby odnaleźć jego sens. Życie to nieustanne wyzwania, a ja jestem spod znaku Barana, więc zmiany mam wpisane ... Dziękuję za miły wpis

I tak trzymać.
Nawet ja, mam pod górkę, ale wyzwania podejmuję. Buziaki
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
kasiek 15:42, 04 mar 2021


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Gardenarium napisał(a)
Mnie nie żal, żyję w innym świecie, szczyt zdobyty, więc pozostały nudy, a nudy to najgorsza rzecz na świecie dla duszy twórcy. Nieprawdaż? Lubię tworzyć, a tutaj można tylko konserwować.

Zauważ, Alan Titchmarsch ma już 3 ogród, Hellen Dillon sprzedała swój przepiękny ogród w Irlandii będąc w bardziej podeszłym wieku niż ja, teraz tworzy nowy... Ja też chcę w życiu zmienić cień i wszechobecną zieleń, na słońce i kolory. Poza tym profil rodziny się zmienia, są inne potrzeby, których ten ogród nie spełnia.. Po kilka metrów do płotu, duszę się. Sąsiedzi zaglądają w talerz, wszystko słychać.

Moim marzeniem było mieć ogród nieskończenie wielki z nieskończenie dużą przestrzenią do sadzenia, która nigdy się nie skończy. Tutaj się skończyła.

Ogród nie tylko bukszpanowy będzie trwać, dopóki ja w nim żyć będę


Mmm super powiedziane, myślałam że można żyć w jednym miejscu bo miłość jest tylko jedna, teraz powolutku sama zaczynam dostrzegać inne możliwości. Rodzą sie nowe marzenia i pojawia się nowa siła twórcza. Cudownie że masz możliwość rozwijania skrzydeł, tylko zdrowia życzyc
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Gardenarium 23:13, 04 mar 2021


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Mnie się też zdawało, że miłość jest tylko jedna, tak jest jedna , do roślin, ale mogą być one różne w różnych ogrodach I ja tak mam. To wspaniałe mieć takie dwa, zupełnie inne światy
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Efffa 00:28, 17 mar 2021


Dołączył: 11 cze 2014
Posty: 3530
Powspominałam sobie dziś "Ogród nie tylko bukszpanowy"zachwyca niezmiennie. Ależ się stęskniłam za Ogrodowiskiem.
Pozdrawiam p.Danusiu
____________________
Ewelina Odcienie zieleni 2
Brix0n 13:54, 28 mar 2021

Dołączył: 17 cze 2020
Posty: 88
Czeremcha wirginijska odmiana Schubert. Prosze napiszcie mi jakie wysokie ono w rzeczywistości rośnie i jakie szerokie będzie docelowo. Pytam ponieważ posadziłem wczoraj ale mam wątpliwości czy przypadkiem nie za blisko innych roślin. Mogę jeszcze je przesunąć z pół metra. Proszę o pomoc.
Waclaw 10:03, 29 mar 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7166
Gardenarium napisał(a)
Mnie nie żal, żyję w innym świecie, szczyt zdobyty, więc pozostały nudy, a nudy to najgorsza rzecz na świecie dla duszy twórcy. Nieprawdaż? Lubię tworzyć, a tutaj można tylko konserwować.

Zauważ, Alan Titchmarsch ma już 3 ogród, Hellen Dillon sprzedała swój przepiękny ogród w Irlandii będąc w bardziej podeszłym wieku niż ja, teraz tworzy nowy... Ja też chcę w życiu zmienić cień i wszechobecną zieleń, na słońce i kolory. Poza tym profil rodziny się zmienia, są inne potrzeby, których ten ogród nie spełnia.. Po kilka metrów do płotu, duszę się. Sąsiedzi zaglądają w talerz, wszystko słychać.

Moim marzeniem było mieć ogród nieskończenie wielki z nieskończenie dużą przestrzenią do sadzenia, która nigdy się nie skończy. Tutaj się skończyła.

Ogród nie tylko bukszpanowy będzie trwać, dopóki ja w nim żyć będę


Życie to ciągła wspinaczka.
Każdy zdobyty szczyt to satysfakcja ale zaraz pojawia się nowe wyzwanie. Inaczej - tak jak napisałaś - nudy. W tym wspinaniu, pasji zawiera się radość życia. Tworzysz piękne miejsca na Ziemi. Nigdy ich zbyt wiele. Ogrodowisko jest jednym z takich szczytów, dającym tak wiele radości innym.
Życzę aby nigdy nie zabrakło ochoty i sił na wyznaczanie wciąż nowych celów i zdobywanie wyżyn
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies