Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 18:33, 03 sie 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Moja jest spora, ale rośnie w wielkiej ciasnocie wśród bylin i w dodatku łazi po niej pan, który otwiera skrzynkę z licznikiem gazu Niefortunne miejsce dla niej wybrałam. Ale poprawię się Nie mam aktualnej fotki.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
bociek 21:22, 03 sie 2014


Dołączył: 05 paź 2011
Posty: 7991
Witaj Danusiu,

Nie bylo mnie dluzsza chwile a tu takie wspaniale nowiny I kolejna odslona Bukszpanowego

Serdecznie gratuluje. To ogromny sukces i wielkie wyroznienie. Pracowalas na to wiele lat wkladajac nie tylko wysilek, ale i serce w kazdy tworzony przez siebie ogrod.

Gratuluje Tobie, Witkowi, Grzesiowi, Roninowi, Zdzislawowi i innym osobom, z ktorymi pracujesz w ramach Gardenarium i Ogrodowiska. Ciesze sie razem z Wami.

I jeszcze jedno. Ty nie weszlas do grona najlepszych. Ty juz tam od dawna bylas

Jestem szczesliwa, ze moglam zobaczyc Twoj cudowny ogrod i poznac Cie osobiscie

Sciskam Danus i czekam na kolejne niespodzianki, bo doczytalam, ze beda

____________________
Wiosne trzeba miec przez caly rok w sercu :D Bockowe perypetie ogrodkowe
weronika77 00:02, 04 sie 2014


Dołączył: 09 sty 2012
Posty: 3203
Gratulacje za Twój ogród wśród 100 pięknych w świecie!!!
Jeszcze życzę książki z setką Twoich projektów ogrodowych, których realizacje podziwiamy. Dużo radości każdego dnia, Danusiu!
____________________
weronika77 - Bajkowy ogród weroniki, Wizytówka
Mariusz 06:36, 04 sie 2014


Dołączył: 01 paź 2012
Posty: 3349
Z radością dokładam się do gratulacji, to duże osiągnięcie i zapewne duża radość dla Ciebie, Twojego bliskiego otoczenia i dla nas Ogrodowiska. Życzę Ci dalszych sukcesów i miłego dnia
____________________
Pozdrawiam Mariusz Przyjazny ogród
kasiek 08:35, 04 sie 2014


Dołączył: 07 sie 2013
Posty: 21459
Ja również przyłączam się do gratulacji. To wspaniałe uczucie, że talent i ciężka praca są docenianie i stają się nowym wzorem do naśladowania. Nie dziwi też ilość odsłon Twojego wątka. Stałaś się przewodnikiem dla innych, Twoje wskazówki chłoną nie tylko nowincjusze ale i doświadczeni ogrodnicy.
Dlatego nie tylko Ci gratuluje w pełni zasłużonego uznania ale i dziękuje. Wchodząc na forum myslałam że mój zielony swiat jest taki o jakim marzyłam, choć każdego roku go zmieniałam bo coś mi nie pasowało. A teraz po roku tutaj - odnalazłam i naprawiłam swoje błędy, znalazłam swój styl i ... w koncu czuję harmonię.
I choć Ciebie fizycznie nie było przy mnie, to wiem że moja własna satysfakcja to Twój sukces, Twoje rady, Twoje wskazówki i Twoje forum.
Jeszcze raz gratuluje i dziękuję
____________________
kasiek ogród pełen złudzeń i niespodzianek cz II ogrod pełen złudzen i niespodzianek Wizytówka po zmianach -Ogród złudzeń
Ania74 08:59, 04 sie 2014


Dołączył: 22 wrz 2013
Posty: 801
A ja dodam od Siebie po prostu SERDECZNIE GRATULUJĘ!
Cieszę się z Twojego wyróżnienia, jakby to było moje własne.
No ale Danusiu nie oszukujmy się, ktoś kto zawód traktuje jak pasję, pasję zamienia w misję - Ogrodowisko - musiał zostać doceniony.
____________________
Ogród raczej wiejski czyli leśniczówka
13:10, 04 sie 2014
Gratulacje i ode mnie. Na Danusię 'trafiłam' w jednym z odcinków 'Mai w ogrodzie', w pamięci utkwiło mi oprócz - oczywiście - idealnego ogrodu to, że Danusia zawsze ma przy sobie nożyce szpalerowe hi hi hi
Postać Danusi spodobała mi się na tyle, że zaczęłam szukać więcej info w necie, a jak znalazłam ten portal i forum to pomyślałam 'wow , ta kobieta nie kisi tej całej tajemnej wiedzy w sobie, hojnie z serca każdemu udzieli mądrej rady.' Wielkie dzięki za to Danusiu Tobie i Wam wszystkim 'Ogrodowiszczanom'
malkul 13:11, 04 sie 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
13:44, 04 sie 2014
a teraz wyobrażcie sobie jak by wygladały ogródki nasze gdyby ta wiedza tajemna nie poszła tak szeroko w swiat ....nawet nie umiem sobie wyobrazić:/
a tak to naprawde robi się coraz ladniej wkoło chociaz niektórzy maja jesze 5 lat ciezkich robót przed soba ale co tam byle do przodu

Matka 13:46, 04 sie 2014


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Mój ogród dalej by wyglądał jak w 2009czyli
-piach i nic więcej...
-obrzeża drewniane tu i tam....
-rośliny powtykane gdziekolwiek-aby rosły...
-rabaty-wyspy w różnych miejscach-ni ładu ni składu...

itp

a tak teraz zaczyna to nabierać kształtu
____________________
U Matki
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies