Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

zawitka 13:08, 01 sie 2014


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14052
Danusiu wielkie gratulacje za Twoje --Wasze osiągnięcie nie tylko w swoim ogrodzie, w Polsce ale i na Swiecie To wspaniale cieszę się jak Wy.Dzięki temu że masz dar zjednywania ludzi , dar estetyczny, nasze ogrody pięknieją w Polsce ale i w Europie DZIĘKI ŻE JESTEŚCIE
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Hortensja 16:33, 01 sie 2014


Dołączył: 19 cze 2014
Posty: 290
Nowy wątek - 3 dni i juz 17 stron!!! Oszaleliście??? Kiedy jak mam to nadrobić!!

Danusiu gratuluję i zabieram się do czytania
____________________
może już wkrótce.... nowy początek:)
grama 09:28, 02 sie 2014


Dołączył: 24 paź 2010
Posty: 771
Serdecznie gratuluję. Co za prestiż dla ogrodu i dla Was. Dowiedziałam się z sierpniowego numeru "Zieleń...", który to egzemplarz dostałam od p. Anny S., którą przedwczoraj gościliśmy w ogrodzie. Ploty ogrodowe rozchodzą się lotem błyskawicy.
Pozdrawiamy i jeszcze raz gratulacje.
____________________
Pozdrawiam-Grażyna.Zielono mi!
13:27, 02 sie 2014
Gratuluję!
Uroda Twojego ogrodu budzi emocje, a szczególne wyróżnienie cieszy nie tylko Ciebie, bo z owocu Twojej pasji korzystamy, Danusiu, wszyscy
pawel_snopek 14:02, 02 sie 2014


Dołączył: 14 paź 2012
Posty: 4509
Danusiu wielkie gratulacje prosimy o więcej pięknych realizacji oraz pomysłów jednak doceniają jeszcze nasze zdolności na świecie
____________________
Paweł - Ogród pod górą
myszorek 16:54, 02 sie 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Gratulujemy Danusiu. Wasz ogród jest tak wysublimowany i piękny, że aż prawie nierealny. Wspaniale jest znaleźć się w albumie o międzynarodowym zasięgu i zostawić swój ślad! Ogród malutki, ale prawdziwa perełka. To dzięki Twojej ciężkiej pracy twórczej i pracy doskonałego zespołu Gardenarium udają się takie cuda. Powód do dumy i radości! Pozadrawiamy słoneczny Komorów ze słonecznego Nadarzyna.
____________________
ogród zmyślony
muza 20:03, 02 sie 2014


Dołączył: 20 kwi 2012
Posty: 197
Danusiu gratulacje .Twoja pasja ,talent zostały uhonorowane. Tak bardzo się cieszę z sukcesu , bo ogrod jest cudowny tak jak jego właścicielka ja zazwyczaj cicho siedzę ale tym razem musiałam " dać głos " bo okazja niesamowita. Raz jeszcze gratulacje !!!!
____________________
Ani ogród dla leniwych
gaby3003 08:40, 03 sie 2014


Dołączył: 04 lut 2011
Posty: 377
Danusiu. gratulacje dla całej ekipy za realizacje Twych niesamowitych wizji...
i Tobie za Wszystko....
____________________
eda 13:28, 03 sie 2014


Dołączył: 28 kwi 2013
Posty: 13690
Serdeczne gratulacje Danusiu super sprawa duma rozpiera super Tym bardziej cieszę się ja że tu jestem Pozdrawiam serdecznie szefową i całe grono miłośników ogrodów
____________________
Ranczo Edy *** Wizytówka
Madzenka 14:01, 03 sie 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Skoro szefowa u mnie to myślałam , że jakieś nowe fotki som
Danusiu pokażesz swoje róże, zwłaszcza Munstead Twoja dwulatka, ciekawa jestem jak duża różnica w stosunku do mojej juniorki
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies