Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 22:37, 20 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
anabuko1 napisał(a)

Ewuś a podasz mi dokładne namiary gdzie kupowałaś ?


Aniu, kupowałam w bylinowym raju
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Agatorek 19:00, 22 wrz 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13108
Ewa777 napisał(a)


Dziękuję za pochwały ogrodzenia
Lubię tę wersję późno letnią/wczesnojesienną ogrodu W tym roku hortensje ogrodowe nie dopisały, ale są inne kwiatki

Tych dużych hortensji nie okrywam na zimę. Opatulam jedynie młode 2-3 letnie. Hortensje w donicach dołuję i przykrywam agrowłókniną.


Dziękuję za informacje.

Fajną miałaś wycieczkę, zdjęcia oglądałam od końca i myślałam, że u Ciebie takie dalie .

Odnośnie rękawiczek, to bardzo często swoje zużywam, tak jak Wam, robią mi się dziury na palcach . Muszę chyba zainwestować w jakieś lepsze, może takie, jakie pokazałaś.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
TAR 22:11, 22 wrz 2021


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7288
Ewa777 napisał(a)


To bardzo cenne informacje Jak je nałożyłam, to od razu stwierdziłam, że muszę je mieć. Zawsze mam problem z rękawicami taki, że jakie bym nie założyła, to i tak paznokcie całe w ziemi, a potem mi się rozdwajają. Mam nadzieję, ze w tych będzie zupełnie inaczej. A jak jeszcze piszesz, że 3 lata używasz, to powiem Ci, że warta ta cena. Inne kupuję na kilka razy, w sezonie kupuję ich całe mnóstwo.


nie wiem jakie masz panokcie, ja z racji kruchych i slabych mam krotkie na maksa wiec nie ma czym dziur robic ale oby u Ciebie sie sprawdzily rownie dobrze.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Milka 07:45, 23 wrz 2021


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 69457
Super wycieczka i fajne zakupy
____________________
Miłkowo - sezon 2022*** Miłkowo cz.I *** Wizytowka *** Miłkowo cz.II
zawitka 09:29, 23 wrz 2021


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14045
Obejezałam nieco ogrodzenie super a najważniejsze ze dziki dadzą spokój. Mam pytanie co do klona zakopujesz go do ziemi z doniczką a latem wystawiasz ???

Podlewasz go zimą i czy to miejsce jest jakieś zaciszne bo ja straciłam 3 klony został jeden i chcę go uchronić os śmierci .Jesienny ogród piękny.
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
Alija 15:46, 23 wrz 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8724
Wycieczka bardzo fajna, ciekawe miejsce. Piękne dalie i trawy.
Zakupy też bardzo udane, w takich rękawicach to można pracować.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Ewa777 17:41, 23 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Agatorek napisał(a)


Dziękuję za informacje.

Fajną miałaś wycieczkę, zdjęcia oglądałam od końca i myślałam, że u Ciebie takie dalie .

Odnośnie rękawiczek, to bardzo często swoje zużywam, tak jak Wam, robią mi się dziury na palcach . Muszę chyba zainwestować w jakieś lepsze, może takie, jakie pokazałaś.


Tarcia te rękawiczki chwali. Ja jeszcze nie używałam, więc nie mogę nic powiedzieć. Znalazłam je też na stronie sklepów internetowych, taka sama cena jak w tym sklepie ogrodniczym, więc cieszę się, że nie przepłaciłam.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:48, 23 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
TAR napisał(a)


nie wiem jakie masz panokcie, ja z racji kruchych i slabych mam krotkie na maksa wiec nie ma czym dziur robic ale oby u Ciebie sie sprawdzily rownie dobrze.


Moje paznokcie są zdrowe, dopóki nie grzebię w ziemi. Jak mam kontakt z ziemią, to się łamią i rozdwajają. Żadne rękawiczki do tej pory nie chroniły mi paznokci. Nosze raczej krótkie paznokcie. Mam nadzieję, że te się sprawdzą

Niedługo będę sadziła cebulowe - to będzie test
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 17:55, 23 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Milka napisał(a)
Super wycieczka i fajne zakupy


Uwielbiam jechać tą trasą do ogrodu Kasi B.. Po prostu jest urocza Lasy, jeziora Cudo
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 18:20, 23 wrz 2021


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
zawitka napisał(a)
Obejezałam nieco ogrodzenie super a najważniejsze ze dziki dadzą spokój. Mam pytanie co do klona zakopujesz go do ziemi z doniczką a latem wystawiasz ???

Podlewasz go zimą i czy to miejsce jest jakieś zaciszne bo ja straciłam 3 klony został jeden i chcę go uchronić os śmierci .Jesienny ogród piękny.


Powiem Ci, że za każdym razem gdy widzę ogrodzenie, to buzia mi się uśmiecha Jest bardzo ładne, eleganckie i solidne Dziki na pewno nie przejdą, dlatego mogę już sadzić cebulowe

Klona dołujemy na zimę, nie podlewamy, nie przykrywamy. Zimuje w dość zacisznym miejscu razem z hortensjami ogrodowymi.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies