Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Do raju daleko - u Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Do raju daleko - u Ewy

Ewa777 22:35, 16 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Joku napisał(a)
Jakie olbrzymy porosły z tych begonii! Rabata w całości pięknie skomponowana kolorystycznie.


Olbrzymy straszne. Przerosły w tym roku moje kule bukszpanowe
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
GorAna 20:20, 19 paź 2022


Dołączył: 30 sty 2013
Posty: 16100
Ewciu, pięknie u Ciebie, te begonie robią na brzegu rabaty dobrą robotę
Pozdrawiam serdecznie
____________________
Ania Wizytówka **** W kamiennym kręgu od początku
Ewa777 14:04, 23 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
GorAna napisał(a)
Ewciu, pięknie u Ciebie, te begonie robią na brzegu rabaty dobrą robotę
Pozdrawiam serdecznie


Begonie sprawdziły się u mnie już któryś raz z rzędu. Wyglądają pięknie nawet teraz. Dopiero po przymrozkach tracą swój urok.
Równiez pozdrawiam
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 14:06, 23 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
U nas ten tydzień było dość chłodny. Dziś bardzo pochmurnie. Tylko co jakiś czas wygląda słońce. Trawa podrosła i przydałoby się skosić trawnik.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
TAR 21:06, 23 paź 2022


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7295
Ewunia ja pamietam o ozankach i serdecznie ci kochana moja dziekuje. niedoczas mam okrutny, za chwile etap wykonczenia a zostalo wysuszyc tynki, zrobic izolacje dachu, pomontowac wentylacje i przygotowac kafle w kotlowni pod pompe ciepla. we wtorek nawozę ziemie do ogrodu, bo mam w niektorych miejscach braki, w listopadzie tez kostka bedzie sie robic i front ogrodzenia. nowy watek pewnie po przeprowadzce zaloze, juz po nowym roku. na razie absorbuje mnie mały bialasek, zachorowal bardzo poważnie i tak naprawde jutro czekamy na wyrok. w lipcu powaznie zaniemogl starszy bialas i byl juz polowa siebie za teczowym ale wrocil do nas a teraz malutki moj ciezko chory. troche juz nie daje rady

za to z przyjemnoscia podziwiam te kolorki u Ciebie i buzia mi sie smieje. stworzyłaś mały raja w miescie
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Roocika 08:40, 24 paź 2022


Dołączył: 14 gru 2017
Posty: 7943
Ostatnio chyba na podkaście Kasi B, słuchałam, ze begonie można przechowywać i rozmnażać jak pelargonie zimą
____________________
Asia Ogród w dolinie Wysoczyzna Elbląska
Iwk4 11:11, 24 paź 2022


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Ewa777 napisał(a)



Pięknie wygląda ta rabata, Ewuniu. Pewnie widzisz ją z okna. Co ci kwitnie za begoniami? Liatra czy przetacznik?
____________________
Ogródek Iwony II
Ewa777 18:52, 24 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
TAR napisał(a)
Ewunia ja pamietam o ozankach i serdecznie ci kochana moja dziekuje. niedoczas mam okrutny, za chwile etap wykonczenia a zostalo wysuszyc tynki, zrobic izolacje dachu, pomontowac wentylacje i przygotowac kafle w kotlowni pod pompe ciepla. we wtorek nawozę ziemie do ogrodu, bo mam w niektorych miejscach braki, w listopadzie tez kostka bedzie sie robic i front ogrodzenia. nowy watek pewnie po przeprowadzce zaloze, juz po nowym roku. na razie absorbuje mnie mały bialasek, zachorowal bardzo poważnie i tak naprawde jutro czekamy na wyrok. w lipcu powaznie zaniemogl starszy bialas i byl juz polowa siebie za teczowym ale wrocil do nas a teraz malutki moj ciezko chory. troche juz nie daje rady

za to z przyjemnoscia podziwiam te kolorki u Ciebie i buzia mi sie smieje. stworzyłaś mały raja w miescie


Domyślam się, że masz dużo pracy i ciągły niedoczas. Jak to przy budowie domu. Z tego co piszesz, to wyglada na to, że prace idą w eksprespwym tempie Bardzo się z tego cieszę.
Zmartwiły mnie wieści o psiaczkach. Życzę im obu zdrówka i duzo sił. Trzymaj się i bądź dobrej myśli.
Wiem, że na nowy wątek trzeba jeszcze poczekać, ale steskniłam się za Twoimi wpisami
Jestem bardzo ciekawa co już zaplanowałaś w ogrodzie. Jestem pewna, że będzie pięknie
Przesyłam buziaki i uściski
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 18:53, 24 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Roocika napisał(a)
Ostatnio chyba na podkaście Kasi B, słuchałam, ze begonie można przechowywać i rozmnażać jak pelargonie zimą


Może i tak, ale nie chce mi się tym zajmować i nie mam miejsca, żeby je przezimować. Za rok kupię nowe sadzonki
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Ewa777 18:55, 24 paź 2022


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18430
Iwk4 napisał(a)

Pięknie wygląda ta rabata, Ewuniu. Pewnie widzisz ją z okna. Co ci kwitnie za begoniami? Liatra czy przetacznik?


Dzięki, Iwonko
Za begoniami (i bukszpanami "pożartymi" przez begonie) rosną ożanki. Bardzo się rozrastają i sieją na potęgę.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies