Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

BusyBee 20:49, 20 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)
Pokazał dla eMa Twoje tujki i wesz co pozwolił ciachać hihihi powiedział ze fajne te Twoje Matrioszki tak jakos mu sie skojarzyły po cieciu


Noooo jak M pozwolił, to ciachaj to ostatni moment, bo jesień idzie
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 21:06, 20 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Mój następny kandydat do cięcia Już wiem, że mogę ciachać tego cyprysika, ale Danusia radzi, żeby wiosną... Mus czekać, a on mi już okna zasłania

____________________
U BusyBee w ogródku...
wiunia 21:40, 20 sie 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Kasiu jaki masz przytulny i zadbany ogród Cięcie iglaków mistrzostwo! Precyzja w każdym calu, a taras mam dokładnie tak jak Ty od południa i zachodu własnie zawołałam eMa, żeby obejrzał sciankę, bo taką samą planuję na wiosnę tylko jeszcze dodatkowo od południa, żeby zasłonić wścibskie okno sąsiada teraz od zachodu mam miskanty i trochę dają cienia ale ogólnie to skwar jak jest słonecznie.
Pozdrawiam i będę zaglądać do tego ślicznego ogródka
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
BusyBee 22:05, 20 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
wiunia napisał(a)
Kasiu jaki masz przytulny i zadbany ogród Cięcie iglaków mistrzostwo! Precyzja w każdym calu, a taras mam dokładnie tak jak Ty od południa i zachodu własnie zawołałam eMa, żeby obejrzał sciankę, bo taką samą planuję na wiosnę tylko jeszcze dodatkowo od południa, żeby zasłonić wścibskie okno sąsiada teraz od zachodu mam miskanty i trochę dają cienia ale ogólnie to skwar jak jest słonecznie.
Pozdrawiam i będę zaglądać do tego ślicznego ogródka


Dziękuję Wiuniu za wizytę i za miłe słowa

Taras - prawie cały- robił mój MTylko pokrycie robili fachmani...
Ścianka na tarasie dała naprawdę dużo, wcześniej w upalne dni nie dało się siedzieć- zresztą wiesz jak to jest poza tym zadaszyliśmy taras od południa dość nisko, dzięki temu prawie cały czas jest tu cień. I mnie to odpowiada Daszek widać np. na ostatnim zdjęciu....

W moim ogródku duuuużo do zrobienia... ale może to dobrze będziemy karczować jałowce i wymyślać nowe rabaty

Pozdrowionka
____________________
U BusyBee w ogródku...
Gocha 08:04, 21 sie 2014


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Kasiu super przycięte thuje. Dużo się dzieje u Ciebie. Spróbuję Ci zaraz napisać na prv o sklepie i szkółce. Pozdrawiam
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
BusyBee 08:25, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)
Kasiu super przycięte thuje. Dużo się dzieje u Ciebie. Spróbuję Ci zaraz napisać na prv o sklepie i szkółce. Pozdrawiam


To fajnie Gosiu w sobotę jadę z M do Lublina. Będę miała chwilę:/ na szkółkę....
____________________
U BusyBee w ogródku...
Borbetka 10:21, 21 sie 2014


Dołączył: 04 lut 2012
Posty: 4506
No pięknie sobie poradziłaś z cięciem! Brawo!
Cyprysika bym zostawiła do wiosny. Wymaga większego podcięcia. Może nie zdążyć przed zimą zregenerować drewno.
____________________
borówcowy wizytowka
BusyBee 10:32, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Borbetka napisał(a)
No pięknie sobie poradziłaś z cięciem! Brawo!
Cyprysika bym zostawiła do wiosny. Wymaga większego podcięcia. Może nie zdążyć przed zimą zregenerować drewno.


Dziękuję Borbetko Będę ciąć wiosną
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 10:33, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Gocha napisał(a)
Kasiu super przycięte thuje. Dużo się dzieje u Ciebie. Spróbuję Ci zaraz napisać na prv o sklepie i szkółce. Pozdrawiam


Piękne dzięki za pomoc i szczegółowe wskazówki Gosiu
____________________
U BusyBee w ogródku...
Ewa777 10:58, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18398
Dziś u nas słonecznie, 20'C. A chciałam jeszcze dodać, że woda w zatoce cieplejsza niż powietrze, więc kąpiel bardzo przyjemna
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies