Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

Ewa777 23:25, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
BusyBee napisał(a)


Wow!!! Czemu nie? jeśli jest jakiś potencjał, to na razie resztę oszczędzę.

Dziękuję za zainteresowanie wrócimy do tematu, chociaż to co piszesz brzmi mocno skomplikowanie......


Dla mnie też Wpisywałam słowa M.
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
wiunia 23:37, 21 sie 2014


Dołączył: 21 wrz 2012
Posty: 4422
Śliczny ogród Kasiu! Baaardzo w moim guście!!! Kiedy mój będzie choćby w kilku procentach taki...ułożony i elegancki!
____________________
Ukojenie dla zmysłów.....taki ma być mój ogródek
alinak 23:55, 21 sie 2014


Dołączył: 31 sie 2010
Posty: 7524
Kasiu pismo obrazkowe zapoznałam , ale tak mnie zaciekawiło że słowo pisane o ogrodzie pochłonęłam . zauważyłam że Lariska mocno rozpropagowana na O.
śmiem się pochwalić ze propaguję ją tu już 3 lata . ale już nie pisze o niej ukochana , bo złapałam się na tym że o każdej róży tak pisze.
____________________
zapraszam do ogrodu u stóp klasztoru- pozdrawiam Alina ++wizytówka ++przebudowa przedogródka ++OGRÓD U STóP KLASZTORU CZ.II ++-http://ogrodustopklasztoru.blogspot.com/?spref=fb
BusyBee 08:51, 22 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
wiunia napisał(a)
Śliczny ogród Kasiu! Baaardzo w moim guście!!! Kiedy mój będzie choćby w kilku procentach taki...ułożony i elegancki!


DziękujęTwój będzie taki szybciej niż Ci się wydaje Ogród potrzebuje 3 lat, aby nabrał ogłady
Masz tą przewagę, że Twoje rośliny są młode,łatwiej coś zmienić, przesadzić. Przy takich starociach, jak u mnie, zmieniać jest ciężko. Wykopujesz 1 roślinę i masz po niej 3-metrową dziurę między roślinami i wszystko co tam sadzisz, to pizdryki Robi się dysonans między starymi i nowymi nasadzeniami To nie łatwe... A błędów popełniłam mnóstwo...
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:51, 22 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)


Dla mnie też Wpisywałam słowa M.


No właśnie
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 08:54, 22 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
alinak napisał(a)
Kasiu pismo obrazkowe zapoznałam , ale tak mnie zaciekawiło że słowo pisane o ogrodzie pochłonęłam . zauważyłam że Lariska mocno rozpropagowana na O.
śmiem się pochwalić ze propaguję ją tu już 3 lata . ale już nie pisze o niej ukochana , bo złapałam się na tym że o każdej róży tak pisze.


Kupiłam kilka róż, ale ta to na razie mój number one
Inne rózie w planach....
Pozdrowionka z rana
____________________
U BusyBee w ogródku...
ewakatowice 10:50, 22 sie 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
BusyBee napisał(a)


DziękujęTwój będzie taki szybciej niż Ci się wydaje Ogród potrzebuje 3 lat, aby nabrał ogłady
Masz tą przewagę, że Twoje rośliny są młode,łatwiej coś zmienić, przesadzić. Przy takich starociach, jak u mnie, zmieniać jest ciężko. Wykopujesz 1 roślinę i masz po niej 3-metrową dziurę między roślinami i wszystko co tam sadzisz, to pizdryki Robi się dysonans między starymi i nowymi nasadzeniami To nie łatwe... A błędów popełniłam mnóstwo...


Jakie błędy masz zjawiskowo (?)!
Nie każ mi czekać trzech lat aż ogród nabierze ogłady bo ja niecierpliwa i jajko zniosę
Buziaki przed południem!!!!))
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
BusyBee 11:36, 22 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
ewakatowice napisał(a)


Jakie błędy masz zjawiskowo (?)!
Nie każ mi czekać trzech lat aż ogród nabierze ogłady bo ja niecierpliwa i jajko zniosę
Buziaki przed południem!!!!))


Twój ogród to poza konkursem takie piękne murki i donice jak u Ciebie, są ozdobą samą w sobie
Buziaki
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 11:41, 22 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Dziś klikam z telefonu, w korku w Lublinie. W domu będę dopiero jutro, albo w niedzielę. Mam nadzieję na ogrodowe zakupy, wiec trzymajcie kciuki będziemy planować rabate za domem
Prawie weekendowe pozdrowionka dla wszystkich gosci
____________________
U BusyBee w ogródku...
12:37, 22 sie 2014
BusyBee napisał(a)


Nooo drzewa duże i grabienia jesienią duuużo Ci moi sąsiedzi to mają same kożyści- cień mają, a nie muszą grabić

Czytam o orzechu No mój sąsiad też ma sporego orzecha blisko mojego ogrodzenia...on ma cień...a ja jego opadające liściory,że też zawsze wiatr w moją stronę wieje...
Ślicznie u Ciebie
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies