Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » U BusyBee w ogródku...

Pokaż wątki Pokaż posty

U BusyBee w ogródku...

GosiaJoanna 22:39, 21 sie 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


Zaraz święto pieczonego ziemniaka to się przyda latem częściej grill, a teraz będą ogniska będziemy grzać łapki i nie tylko


Moje ulubione święto, myślałam że tu na wschodzie się go nie obchodzi, ja z Elbląga jestem i jak powiedziałam o tym ze my z bratem co roku mamy święto pieczonego ziemniaka to popatrzeli na mnie jak na "dziwoląga"...ach jest jeszcze nadzieja że zjem tego ziemniaka hihi
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Ewa777 22:44, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Kasiu, jak chcesz mieć bonsai, to nie karczuj tych iglaków. To doskonały materiał. Poczytaj trochę na wątku o bonsai w O. Jak chcesz, to mój mąż może Ci coś doradzić (jak się da na forum). Jak się nie da, to my kilka razy w roku jeździmy do Białegostoku (mieszka tam rodzina męża), to po drodze możemy Cię odwiedzić i wtedy dostaniesz dokładne instrukcje lub pokaz
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 22:46, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
GosiaJoanna napisał(a)


Moje ulubione święto, myślałam że tu na wschodzie się go nie obchodzi, ja z Elbląga jestem i jak powiedziałam o tym ze my z bratem co roku mamy święto pieczonego ziemniaka to popatrzeli na mnie jak na "dziwoląga"...ach jest jeszcze nadzieja że zjem tego ziemniaka hihi


Ja lubię ogniska, to i to święto też to takie przedłużenie lata, bo przy ognisku ciepło......

Musisz wprowadzić to święto u siebie- Twoja rodzina, Twoje zasady
____________________
U BusyBee w ogródku...
GosiaJoanna 22:49, 21 sie 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
BusyBee napisał(a)


Ja lubię ogniska, to i to święto też to takie przedłużenie lata, bo przy ognisku ciepło......

Musisz wprowadzić to święto u siebie- Twoja rodzina, Twoje zasady


O tak tak
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
AgnieszkaW 22:51, 21 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Bardzo fajnie rozwiązane miejsce na ognisko U mnie też jest, bo lubimy pieczone ziemniaki z ogniska
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
BusyBee 22:53, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Kasiu, jak chcesz mieć bonsai, to nie karczuj tych iglaków. To doskonały materiał. Poczytaj trochę na wątku o bonsai w O. Jak chcesz, to mój mąż może Ci coś doradzić (jak się da na forum). Jak się nie da, to my kilka razy w roku jeździmy do Białegostoku (mieszka tam rodzina męża), to po drodze możemy Cię odwiedzić i wtedy dostaniesz dokładne instrukcje lub pokaz


Dziękuję za propozycję, myślałam o tym, ale te moje do wycięcia są niskie zimą będzię dużo czasu na przemyślenia i dyskusje. Teraz wycinam potfforra- jest brzydki i nie mam litości Jak widać na zdjęciach jest ich jeszcze kilka.....
Do siebie zapraszam, z tym, że mieszkam 170 km od Białegostoku
____________________
U BusyBee w ogródku...
BusyBee 22:54, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
AgnieszkaW napisał(a)
Bardzo fajnie rozwiązane miejsce na ognisko U mnie też jest, bo lubimy pieczone ziemniaki z ogniska


Pyyycha , no nie
____________________
U BusyBee w ogródku...
AgnieszkaW 22:56, 21 sie 2014

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
BusyBee napisał(a)


Pyyycha , no nie


Noo
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
Ewa777 23:02, 21 sie 2014


Dołączył: 26 lip 2014
Posty: 18446
Kasiu z takich niskich też się da zrobić. Wybiera się gałąź, która może pełnić rolę pnia. W zależności od formy można poprowadzić na paliku w bok albo do góry. Usuwa się niepotrzebne gałęzie, a resztę modeluje za pomocą drutu, odciągów, albo podwieszanie ciężarów.
Pokazałam M. zdjęcia z Twojego ogrodu i mówi, że te płożące nadają się jak najbardziej Może poczekaj z karczowaniem, to będziesz miała kilka bonsai
____________________
Ewa-Do raju daleko - u Ewy
BusyBee 23:09, 21 sie 2014


Dołączył: 01 maj 2014
Posty: 3493
Ewa777 napisał(a)
Kasiu z takich niskich też się da zrobić. Wybiera się gałąź, która może pełnić rolę pnia. W zależności od formy można poprowadzić na paliku w bok albo do góry. Usuwa się niepotrzebne gałęzie, a resztę modeluje za pomocą drutu, odciągów, albo podwieszanie ciężarów.
Pokazałam M. zdjęcia z Twojego ogrodu i mówi, że te płożące nadają się jak najbardziej Może poczekaj z karczowaniem, to będziesz miała kilka bonsai


Wow!!! Czemu nie? jeśli jest jakiś potencjał, to na razie resztę oszczędzę.

Dziękuję za zainteresowanie wrócimy do tematu, chociaż to co piszesz brzmi mocno skomplikowanie......
____________________
U BusyBee w ogródku...
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies