Gdzie jesteś » Forum » Spotkania » Jesienne spotkanie Ogrodowiska w Wojsławicach 28.09.2014(niedziela)

Pokaż wątki Pokaż posty

Jesienne spotkanie Ogrodowiska w Wojsławicach 28.09.2014(niedziela)

Mala_Mi 21:27, 27 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2012
Posty: 50484
Jeszcze za krótko kopię i hunterk też nie mam... i nie będę mieć... a co.. kaloszki też dobre Jadę w adidaskach
____________________
Ogród Małej Mi - sezon 2017 / Sezon 2016 / Sezon 2015 / Część II / Część I / Wizytówka / Zlot-2014 / Zlot-2012 Mózg to nie mydło; nie ubędzie go, gdy się go użyje.
Karabela 21:29, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 lip 2013
Posty: 1867
Ja też adidaski
____________________
Eksperymentarium
bartek_luberda 21:33, 27 wrz 2014


Dołączył: 03 mar 2013
Posty: 2542
Również przyjadę
____________________
Ogródeczek
Gabisia 21:48, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
Marzena2007 napisał(a)
Może aby było łatwiej rozpoznać to kto ma zakłada hunterki? co na to grupa wrocławska?

Właśnie dziś rozmawiałam o tym z Agą
Ja na bank ubieram, bo będzie błoto.
Agniesi za gorąco będzie.

____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
finka 21:49, 27 wrz 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
dziewczęta i chłopcy...w kaloszkach się ugotujecie...u nas ciepełko dziś było a jutro ma być jeszcze piękniej u cieplej. Po co się parzyć. Adidaski wygodne mus zabrać, żadne szpile i inne eleganckie, bo przejścia długaśne po żwirze i trawnikach i z górki i niestety pod górkę. a na zakupy torby ala Ikea mocne w każdym razie...w razie czego u sprzedawców można zostawiać zakupy i iść na spacer po arboretum. Sprzedawcy mają też reklamówki, więc się nie martwcie.A niektórzy z wózeczkami przyjeżdżają. W kasie zakupcie od razu mapkę. Jest niedroga a fajna pamiątka. A jak z dziećmi jedziecie to koniecznie trzeba ją kupić, bo jest na niej miejsce na pieczątki, które ukryte są w domkach usytuowanych na całym terenie Wojsławic. Takie marsze na orientację powiem szczerze, że dorośli też mieli z tym fajną zabawę a moje dzieci za każdym razem zbierają, chociaż robiły to już masę razy...ostatnio przybijali na przedramieniu i mieli "tatuaże"i już na pamięć wiedzą gdzie te domki...

najważniejsze do zabrania jak już pisałam: humor, aparaty i naładowane w nich baterie i pusta karta

do zobaczenia jutro
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
finka 21:51, 27 wrz 2014


Dołączył: 05 maj 2011
Posty: 1502
Gabisiu kalosze zostawisz u mnie w razie czego, a na nogi adidasy. Błota nie ma. Głównie po ścieżkach żwirowych się chodzi. A w południe trawa już nie będzie mokra

Byłam dzisiaj w arboretum
____________________
Marta /Finka/ Zielony Punkt - ogród Finki
Kindzia 21:52, 27 wrz 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Do jutra Kochani
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Gabisia 21:54, 27 wrz 2014


Dołączył: 14 sie 2012
Posty: 3919
finka napisał(a)
dziewczęta i chłopcy...w kaloszkach się ugotujecie...u nas ciepełko dziś było a jutro ma być jeszcze piękniej u cieplej. Po co się parzyć. Adidaski wygodne mus zabrać, żadne szpile i inne eleganckie, bo przejścia długaśne po żwirze i trawnikach i z górki i niestety pod górkę. a na zakupy torby ala Ikea mocne w każdym razie...w razie czego u sprzedawców można zostawiać zakupy i iść na spacer po arboretum. Sprzedawcy mają też reklamówki, więc się nie martwcie.A niektórzy z wózeczkami przyjeżdżają. W kasie zakupcie od razu mapkę. Jest niedroga a fajna pamiątka. A jak z dziećmi jedziecie to koniecznie trzeba ją kupić, bo jest na niej miejsce na pieczątki, które ukryte są w domkach usytuowanych na całym terenie Wojsławic. Takie marsze na orientację powiem szczerze, że dorośli też mieli z tym fajną zabawę a moje dzieci za każdym razem zbierają, chociaż robiły to już masę razy...ostatnio przybijali na przedramieniu i mieli "tatuaże"i już na pamięć wiedzą gdzie te domki...

najważniejsze do zabrania jak już pisałam: humor, aparaty i naładowane w nich baterie i pusta karta

do zobaczenia jutro


Dzięki za porady Martuś

Trzymaj dla mnie cztery Catheriny - please!!!
____________________
Ogród Gabisi - tylko dla roślin o mocnych nerwach ***** Wizytówka 2014
bleebla 21:58, 27 wrz 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Kamajla napisał(a)


nie da rady zmienić niestety... no nie wiem czy bierz, bo ktoś się skusi, a Ty ulegniesz i co??


jeśli opieram się codziennej pokusie posadzenia jej w swoim ogrodzie, to nie nie ulegnę innym spoko, Twoja trawa jest u mnie bezpieczna
____________________
Aga - Mała eLeczka
Madzenka 22:36, 27 wrz 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
My chyba zadepczemy jutro Wojslawice
Gdy zaproponowałam spotkanie nie przypuszczałam, że taki duży zjazd się zrobi hi hi chyba kolejny zjazd trzeba zaplanowac na ropoczecie roku/sezonu, wiecie taki na bialym czymś, czego nazwy nie będę wymieniać coby całego forum nie denerowaać
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies