Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

babka 00:27, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Kasia_CS napisał(a)
Pięknie u CIebie, że to aż niemożliwość! Dywanik zamiast trawy położyłaś ?

Przypomniałaś mi swoją rabatę lawendowo różaną - daaawno temu sobie ją zapisałam na dysku jako coś do inspirowania się Cudnie to wygląda

W ogóle masz mega klimat u siebie, bardzo mi się podoba, jest też spójnie i te wszystkie dodatki grają ładnie


Uwierz kochana, że to tak na zdjęciach wygląda, rzeczywistość jest ździebko inna
I własnie to zestawienie różano lawendowe latoś nie wypaliło tz coś mi róże dopadło. Myślałam, że mszyce itp a to chyba jest mączniak, muszę prysną czymś na grzyba. Różyczki napawdę w opłakanym stanie
Tu jeszcze ładnie się prezentowały ale potem było tylko gorzej

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:37, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359


Magleska napisał(a)
Kolejne cudowne fotki obejrzałam

Moja psica też mi Hakonki wyżera ......
Wyczytałam ,że zdrówko cosik niebardzo ....... proszę szybciutko zdrowieć i na spacerki z Afrą chodzić,bo słodziak z niej straszny

U mnie - rozczaruję cię ........przestój w pracach ogrodowych , plewię i koszę tylko........,i w niedoczasie jestem
Buziaki


Dobór roślin przy zwierzakach to jest mega wyzwanie. Już tyle traw musiałam przesadzać a i tak wciąż coś niszczą. Jak nie ogryzione to osikane Jedna hortensja ledwo uszła z życiem


Afra strasznie cierpi z powodu braku spacerów ale już dziś miałyśmy małą godzinkę frajdy Jednak co to jest w porównaniu z naszymi 20km-trowymi wyprawami ...
I uwierz że nie dotarłam do Ciebie Kurcze siedzę w domu a i tak na nic czasu nie mam.....
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:39, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
HannaR napisał(a)
Olu, jaką hortensję masz przy schodach? Mogę prosić zdjęcie z bliska?

Przy schodach jest najzwyczajniejsz ogrówka
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:42, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
mrokasia napisał(a)
O nie, zawiesiłam się na focie z objedzonymi hakonami a wcześniej tyle ślicznych fot było!!! Dobrze, że w końcu się zorientowałam .
Ola, u Ciebie to rzeczywiście nic ciekawego... gdybyś pokazała kopce kretów albo las chwastów to dopiero byłoby coś! A tak - nuuuuuda, panie, nuuuuuda, same piękne, klimatyczne ujęcia...
Phi!!!

haaaaa Dowcipnisia
Kret był i tu Cie zaskoczę Właśnie pod tym grabem z obżartymi hochlami grasował przez cały dzień, potem udało nam się go namierzyć, niestety Afra mu nie odpusciła pies na krety
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:44, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Johanka77 napisał(a)


Kolumnowego... na przykład gracka


Gracek ? hmmm ... ale jak, centralnie? A ja myślałm o czymś wyższym, dzrewko jakieś (... ???)
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:47, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Zana napisał(a)
Oluś, jakoś się chyba mijałyśmy, bo się właśnie zdziwiłam ile pięknych fotek mnie tu ominęło. U Ciebie nadrabianie zaległości to wyłącznie przyjemność. Nie narzekaj na ogród, prezentuje się doskonale. A że są jakieś niedociągnięcia? No przecież każdy je ma!
Zapatrzyłam się bardzo na tę białą różyczkę przy ławce pod domem, urocza. A jak się mają ubiegłoroczne graby? Chyba ich na fotkach nie było. Zadowolona jesteś z trzcinników przy nich?
Cmokam Kochana i trzymam kciuki za zdrówko.

Anulka, aktualne djęcia nie byłyby takie ładne. Róże coś męczy, co prawda nie tę białą ale Fairy chorują. Jedna Giardina też nie przyrasta, słabo kwitła, wyraźnie coś jej dolega

Dziękuję za miłe słowa i za namiary na ... wiesz co
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
yolka 11:02, 13 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600
Lawenda zawsze robi ogród, jak właściwie się ją wkomponuje w pozostałe elementy ogrodu. Tobie to się udało
U mnie leje i dobrze, wczoraj tylko w nocy popadało, a w dzień już nic.Pozdrawiam
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
yolka 11:06, 13 lip 2018


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 12600


Yolka, nie kumam o co chodzi z tą "niby różyczką" Oświeć mnie


Zajrzyj do pw.
____________________
Ogród z widokiem na jezioro
babka 22:53, 16 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
Yolka, u mnie padało w ubiegłym tygodniu i dziś ulewy co chwilę. Rośliny położone ale niech pada.
Na gazonie lawendowym planuję zmiany, pierwszy rząd chcę zastąpić czymś niższym i jasnym. Myśałam o białym floksie ale nie wiem czy to dobry wybór, może jakieś srebrne liście dać?

Lawenda z różą. Róża niestety choruje, może ma tam za cisno, za "duszno" ?

____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Johanka77 22:56, 16 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
babka napisał(a)
Yolka, u mnie padało w ubiegłym tygodniu i dziś ulewy co chwilę. Rośliny położone ale niech pada.
Na gazonie lawendowym planuję zmiany, pierwszy rząd chcę zastąpić czymś niższym i jasnym. Myśałam o białym floksie ale nie wiem czy to dobry wybór, może jakieś srebrne liście dać?

Lawenda z różą. Róża niestety choruje, może ma tam za cisno, za "duszno" ?




Pięknie!
Moje lawendy właśnie idą do nieba
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies