Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku

HannaR 13:39, 11 lip 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Johanka77 napisał(a)
Jejkuuu!!!! Jak cudownie!!!
Te Twoje "nic ciekawego"... No rzeczywiście... hmmm....

Kokietka


Muszę Cię chyba kiedyś odwiedzić.
Mogłabym wypić z Tobą czerwone wino na tym tarasie dla zdrowotności



I ja też! I ja też!
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
waldek727 13:58, 11 lip 2018


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
Ładnie, ładnie, coraz piękniej. I dywanik jaki zieloniutki.
Pozdrawiam.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Kasia_CS 20:24, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Pięknie u CIebie, że to aż niemożliwość! Dywanik zamiast trawy położyłaś ?

Przypomniałaś mi swoją rabatę lawendowo różaną - daaawno temu sobie ją zapisałam na dysku jako coś do inspirowania się Cudnie to wygląda

W ogóle masz mega klimat u siebie, bardzo mi się podoba, jest też spójnie i te wszystkie dodatki grają ładnie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
HannaR 21:01, 11 lip 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Olu, jaką hortensję masz przy schodach? Mogę prosić zdjęcie z bliska?
____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
Magleska 21:20, 11 lip 2018


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18438
Kolejne cudowne fotki obejrzałam

Moja psica też mi Hakonki wyżera ......
Wyczytałam ,że zdrówko cosik niebardzo ....... proszę szybciutko zdrowieć i na spacerki z Afrą chodzić,bo słodziak z niej straszny

U mnie - rozczaruję cię ........przestój w pracach ogrodowych , plewię i koszę tylko........,i w niedoczasie jestem
Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
mrokasia 21:30, 11 lip 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18004
O nie, zawiesiłam się na focie z objedzonymi hakonami a wcześniej tyle ślicznych fot było!!! Dobrze, że w końcu się zorientowałam .
Ola, u Ciebie to rzeczywiście nic ciekawego... gdybyś pokazała kopce kretów albo las chwastów to dopiero byłoby coś! A tak - nuuuuuda, panie, nuuuuuda, same piękne, klimatyczne ujęcia...
Phi!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Johanka77 21:36, 11 lip 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
babka napisał(a)


Chyba dojrzewam
Ale co dać zamiast ?
Może coś pionowego z kulistą koroną ? a może kolumnowego ?


Kolumnowego... na przykład gracka
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
Zana 07:40, 12 lip 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Oluś, jakoś się chyba mijałyśmy, bo się właśnie zdziwiłam ile pięknych fotek mnie tu ominęło. U Ciebie nadrabianie zaległości to wyłącznie przyjemność. Nie narzekaj na ogród, prezentuje się doskonale. A że są jakieś niedociągnięcia? No przecież każdy je ma!
Zapatrzyłam się bardzo na tę białą różyczkę przy ławce pod domem, urocza. A jak się mają ubiegłoroczne graby? Chyba ich na fotkach nie było. Zadowolona jesteś z trzcinników przy nich?
Cmokam Kochana i trzymam kciuki za zdrówko.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
babka 00:09, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
HannaR napisał(a)



I ja też! I ja też!

Dajesz
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
babka 00:13, 13 lip 2018


Dołączył: 23 mar 2014
Posty: 9359
waldek727 napisał(a)
Ładnie, ładnie, coraz piękniej. I dywanik jaki zieloniutki.
Pozdrawiam.

Kogo mnie moje oczęta widzą !! Witaj Waldku, jak miło że pamiętasz o starej babce

Dywanik dziś już taki zieloniutki nie jest, sik i cosik miejscami wypaliło ale pracujemy nad niem, pracujemy

I piękniej byłoby gdybym się trochę przyłożyła ale ten sezon trochę odpuściłam, w następny będe szaleć
Pozdrawiam Cię
____________________
Ola - Moja walka z wiatrakami czyli kamieniołom trochę z przypadku Nie chcesz - znajdziesz powód, chcesz - znajdziesz sposób
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies