Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Piękno ukryte w detalach ... na skraju zielonego świata

jazzy 18:42, 13 paź 2014


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
waldek727 napisał(a)


Dodałbym, że wcześniej jeszcze z galopu trzeba przejść do stępu, tak aby się w dalszej kolejności zatrzymać na chwilę. By móc przeszyć wzrokiem choćby migające w czeluści gwiazdy lub aby pogłaskać źrenicami rudą wiewiórkę napotkaną w lesie proszącą o kolejny przeznaczony dla niej orzeszek...

Walduś, ja widzę, że prawdziwy poeta-romantyk z Ciebie jest!
Może i u mnie kiedyś napiszesz coś równie ładnego... jak zasłużę
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
waldek727 19:16, 13 paź 2014


Dołączył: 08 wrz 2013
Posty: 4587
jazzy napisał(a)

Walduś, ja widzę, że prawdziwy poeta-romantyk z Ciebie jest!
Może i u mnie kiedyś napiszesz coś równie ładnego... jak zasłużę

Myślę Marto, że piękne słowa pozostawię kiedyś i w Twoim wątku. Na razie przechadzając się po ogrodzie Agnieszki wyrażam swoje uczucia. Odwiedzając Twój wątek otacza mnie nostalgia.
____________________
Mój wątek Tam, gdzie jeże mówią dobranoc
Madzenka 20:06, 13 paź 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Aguś ja czekam na więcej fotek z Twego ogrodu.
A gości masz z innego forum i już mi się miesza gdzie ja dziewczyny widuję
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
aage 20:46, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Czerpać jak najwięcej, gonić "coś" co ucieka, czuć, chłonąć, zapamiętywać...każdy promień słońca kontemplować...jesień zadomowiła się nam na dobre. Gra barw, świateł, cieni, delikatnego wiatru miesza się idealnie w całość, którą by się chciało popijać najdłużej jak się da. Na dokładkę wieczory pełne ciepłego świata świec...i jak tu nie uwielbiać Pani Jesieni?




____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Dorota123 20:56, 13 paź 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Niby takie proste fotki ,a tyle w nich piekna,.. niby nic a urzeka,.. pieknie ujete ,.. masz dobry sprzet,i oko,.... nie kazdy to widzi,.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
aage 21:42, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 21:56, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Magda_ napisał(a)
kurdę ale mnie wciąga ten Twój ogród poproszę jeszcze trochę


Cieszę się, że miło spędzasz u mnie czas ogród niewielki a więc nie chcę przynudzać

____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 22:05, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
anabuko1 napisał(a)
Witaj Aguś! W piękny jesienny dzioneczek!
Pogoda ostatnio nas rozpieszcza.Dziś u mnie było 23 stopnie cieniu.!!
Cudnie, taka jesień kolorowa, soczysta mogłaby trać do samego grudnia prawda?
Jeszcze kolorków tyle w ogrodzie, przyjemnie.
Ja już murze się pomału zabrać do wykopywania,,,Chyba najpierw pójdą mieczyki, bo już dawno przestały kwitnąć..a reszta za nimi.Zobaczymy jak z czasem będzie.


Witam serdecznie w ten jakże ciepły, jesienny wieczór
Faktycznie pogoda Nas rozpieszcza i jestem ciekawa czy będzie powtórka ciepłego grudnia z zeszłego roku? wszystko ma swoje plusy i minusy, ja tam jednak jestem tradycjonalistka i niech zima będzie zimą a rośliny zapadną w głęboki sen a nie płytką drzemkę. U mnie nie ma co wykopywać...z prac na ten sezon zostało mi zadołować bukszpany i bluszcze, które mam obecnie w donicach. Zastanawiam się jednak co będzie lepsze przesadzić je bezpośrednio do ziemi czy zakopywanie z donicami?
Cebule jesiennych posadzone, została jedynie pielęgnacja i walka z liśćmi
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 22:28, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
waldek727 napisał(a)


Dodałbym, że wcześniej jeszcze z galopu trzeba przejść do stępu, tak aby się w dalszej kolejności zatrzymać na chwilę. By móc przeszyć wzrokiem choćby migające w czeluści gwiazdy lub aby pogłaskać źrenicami rudą wiewiórkę napotkaną w lesie proszącą o kolejny przeznaczony dla niej orzeszek.
Agnieszko. Ja również tak jak Ty uważam jesienne trawy za zjawiskowe. Lubię sobie odpoczywać w ich towarzystwie i słuchać ich szumiących opowieści.
Dla Ciebie jedna z moich pięknych modelek a raczej modeli.
Kwitnący miscanthus sinensis ,,Zebrinus".


Najważniejsze umieć odnaleźć w życiu równowagę. Staram się żyć tak aby nic nie przeciekało mi niezauważalnie przez palce, cieszę się życiem w każdej minucie dnia, doceniam jego wartość. Detale sprawiają, że staję się szczęśliwym, spełnionym człowiekiem. Już nie raz słyszałam, że widzę i czuję jakby mocniej...nigdy się nad tym nie zastanawiałam...chłonę każdą chwilę tak jakby miała być ostatnią. Życia nie można odłożyć na później, to jest tu i teraz, bez powtórek, zatrzymań czy pauzy.
Widzę, że i ty patrzysz w podobnym kierunku
Kwitnący Zebrinus to rarytas...ku pamięci, piękny jest
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
aage 22:38, 13 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
A_gawa napisał(a)
Agnieszko, delikatny kształt Twojej duszy przekłada się na urodę ogrodu. W każdym zakamarku czeka oglądającego wzruszenie, zatrzymanie chwili na właśnie 'ten' moment, właśnie na 'ten' szczegół. Bo z czegóż to życie nasze się składa?
Marzycielskość snujesz i tajemnicę - budujesz napięcie i tumanisz nas słodko. Łobuz z Ciebie uroczy! Ti! Ti! Robaczku!


Całe życie składa się z drobnych, maleńkich chwil, szczegółów, momentów. Staram się chociaż po części zatrzymywać w kadrach sekundy, który zachwycają. Nie ma dwóch takich samych chwil, nic dwa razy się nie zdarza.
Delikatność? zwie się wrażliwością, faktycznie taka jestem. Nie da się rozerwać miejsca i dusz...to byłoby okaleczeniem i zamknięcie w klatce własnych pragnień.
Ogród maleńki...a ja lubię opowiadać Mam nadzieję, że jak łobuz to tylko w pozytywnym słowa znaczeniu
Całus na dobranoc
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies