Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Pokaż wątki Pokaż posty

RRR - różane rozmaitości Renaty i nie tylko różane :)

Rench 12:01, 10 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
mirkaka- Pustynniki sadziłam niezbyt głęboko, bo miały niewielkie rozetki. Przyznam się, że nie za bardzo się staram o nie, one same rosną kiedy chcą. Słonko mają niemal przez cały dzień. Tylko rano są przycienione.
W ubiegłym sezonie były zarośnięte ostróżkami jednorocznymi, ale im to nie przeszkadzało.
Jeden(miał być różowy) posadziłam w ubiegłym sezonie na rabacie środkowej i zapomniałam. Wyrósł, pomarańczowy, ale był Specjalnie ich nie nawożę, korzystają z tego co różom dam.
Jesienią posadziłam na południowej, pomiędzy bukszpanami. Zobaczymy czy wyrosną i jakie kolory

Jedynie te, które były bezpośrednio przy tujach nie chciały rosnąć. Liście wypuściły i tyle, następnego roku już nie wyrosły.
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Rench 12:16, 10 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Destemona jest niesamowita. ładnie buduje krzaczek, kwitnie spektakularnie i powtarza obficie, pachnie. Będziesz zadowolona
Drugiej nie mam, ale wygląda pięknie na zdjęciach. Wyoglądałam sobie
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Zagajanka 21:20, 10 lut 2021


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Rench napisał(a)





Rzeczywiście busz, ale jaki uroczy i kolorowy!
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
Mgduska 10:35, 12 lut 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Rench napisał(a)
Destemona jest niesamowita. ładnie buduje krzaczek, kwitnie spektakularnie i powtarza obficie, pachnie. Będziesz zadowolona
Drugiej nie mam, ale wygląda pięknie na zdjęciach. Wyoglądałam sobie


Też spoglądam na Batshebę od pewnego czasu, ciekawa jestem jak wygląda naprawdę
Moja Desdemona była bardzo kiepską sadzonką, ale widać, że to żywotna odmiana, bo zaczęła się ładnie krzewić po mocniejszym cięciu. Na razie u mnie wciąż maluch, ale dobrze rokuje
____________________
Sałatka pokrzywowa
Kasiek 21:03, 13 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763
Rench napisał(a)


Wypatrzyłam takie połączenie na pintereście i spróbowałam.
Nie wiedziałam, że te pylniki będą takie żółte, ale trudno, one są takie piękne i przyciągają mnóstwo pszczół


Mysle o pomaranczowych i bialych...Te odmiany co widzialam w ogrodniczym, byly ogromne, Twoje raczej mniejsze? Ile maja wysokosci?
____________________
Bawarka
Napia 20:16, 14 lut 2021


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Piękne te pustynniki, do tej pory widziałam pomarańczowe, a one jakoś słabiej pasują mi do reszty. Muszę o nich pomyśleć
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Rench 01:14, 15 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Zagajanka- Możliwe, że obecna zima przerzedzi

Mgduska- Od sadzonki dużo zależy, ale i od miejscówki. Dlatego ja od pewnego czasu oceniam róże dopiero jak się sprawdza u mnie, na moim terenie

Kasiek- Moje pustynniki, to prawdopodobnie odmiana wąskolistna. Dorastają do 1,5m najwyższy. Kłącza, które kiedyś pokazałaś, były piękne duże, to chyba odmiana olbrzymiego.

Napia- W jesieni posadziłam jasno różowe, czy takie będą zobaczymy Marta- Magnolia miała piękne.
Na wszelki wypadek tylko 3 kupiłam
Te białe kupiłam przypadkiem, ktoś na allegro sprzedawał nadwyżki z własnego ogrodu.
U hurtowników to różnie bywa

Zima zasypała mnie bardzo, róże okryte śniegiem, mam nadzieje, że większych strat nie będzie.
A to goście na obiedzie



____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
Kasiek 21:31, 17 lut 2021


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14763


Kasiek- Moje pustynniki, to prawdopodobnie odmiana wąskolistna. Dorastają do 1,5m najwyższy. Kłącza, które kiedyś pokazałaś, były piękne duże, to chyba odmiana olbrzymiego.

Bardzo fajna wysokosc, odpowiadalaby mi

____________________
Bawarka
Rench 22:27, 18 lut 2021


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
U mnie zima nie odpuszcza Ale róże otulone śniegiem, może sobie mrozić
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
popcorn 09:14, 19 lut 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Pięknie!!!!
Też dokarmiam ptaszki, ale sa za szybkie i nie mogę takich cudnych zdjęć porobić

pozdrawiam!!!
____________________
Mój nowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies