Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród wyrozumiały

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród wyrozumiały

17:00, 16 paź 2014
Super, że założyłaś wątek. Zaznaczam bardziej do podglądania, bo na doradzanie to mam za mało doświadczenia.
Olili 18:51, 16 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Witaj lwie no ja w Twoim wątku jestem na bieżąco
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 19:02, 16 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Przypominam się ze swoją rabatką ..może macie jakieś pomysły sugestie..??
Szpaler serbów, wiśnie umbry (?) derenie ..?ALe w co w którym miejscu??? Pomocy .. a i ta koreanka na wprost nie przyjęła się
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
19:17, 16 paź 2014
Olili napisał(a)
Witaj lwie no ja w Twoim wątku jestem na bieżąco

Bardzo się cieszę, choć mało u mnie się dzieje, w weekend coś ogarnę. Zapraszam zawsze!
Olili 19:49, 16 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
A może do skarpy ktoś coś doradzi...????
co 1m posadzone szmaragdy nie do końca bo tam mają być jeszcze jedne schodki, pomiędzy szmaragdami jałowce golden carpet,przy obrzeżu tarasu macierzanka.
Popcarol radziła więcej tych jałowców ,ale ile? skarpa długa na 12m szeroka na 1,2m, no i myslę by na prawo od schodków coś może na pniu ale co???
Tuje w doniczkach na tarasie do wyrzucenia,chyba,że jeszcze z którejś coś wytnę i wiosną jak będą rosły to przesadzę ...gdzieś..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
20:28, 16 paź 2014
Jak mówiłam wcześniej - nie znam się zbytnio, ale mi te tuje na skarpie nie pasują. Dałabym tu jakieś drzewka na pniu typu trzmielina podsadzone trawami, może róże, lawenda - coś tego typu. Poszukam na forum, to podrzucę linka.
Olili 20:45, 16 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
tylko u mnie muszą być w większości rośliny małoobsługowe,bo zdrówko nie dopisuje, a róże do takich nie należą ,trzmieliny na pniu ,wiadomo do cięcia więc w sporej ilości odpada..bo nie dam rady..
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Olili 20:46, 16 paź 2014

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
trawy też trzeba ścinać,niestety nie podołam,no i tu jest trudność w rym moim ogrodzie ,ehh
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
20:55, 16 paź 2014
Damy radę, nie przejmuj się, tu są takie fachury, że coś wyczarują. Ja tylko głośno myślę. Róże bywają też bezobsługowe, polecam Ci wątek Ani Monteverde, prawdziwa różopedia!
gardney 21:40, 16 paź 2014


Dołączył: 22 cze 2012
Posty: 753
A nie chcesz wychodząc na taras pooglądać szpaleru hortensji? Tylko musiałyby być podlewane
____________________
Magda - - - Padłaś, powstań, popraw koronę i zasuwaj Ogród w duszy mi gra
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies